האגודה לפיתוח המודעות

 

הרצאות, סדנאות וקורסים בנושאים:

מיסטיקה,  קבלה,  פאראפסיכולוגיה,  התפתחות  אישית  ומודעות  עצמית

 

 

לפניכם עלון לסניף תל-אביב לשנת 2006 ותחילת 2007

 

 

החל מ-ה20.4.06 אנו עוברים דירה לרחוב יהודה הלוי!!

עד ה-17.4 הפעילות מתקיימת עדיין בגורדון 26 קומה ב' משמאל

 

אנו עוברים ליהודה הלוי פינת מאז"ה, קרוב לשד' רוטשילד. אזור שהוא הכי IN בתל-אביב. איזור עסקים ביום, ואיזור בילוי בערב! בתי קפה הומים, מסעדות, המון צעירים ורוח רעננה!

מגרשי חניה? יש המון. הגדול והזול ביותר נמצא בבית הדר, המרחק 200 מ' בערך.  תנועת אוטובוסים? מאוד נרחבת! קו 5, קו 26, 70, קו 72 ועוד. הדירה הינה עורפית ורחבת ידיים. גודלה 100 מ"ר עם סלון ענקי, שנותן אולם כמעט 40 מ"ר, עם חדר נוסף מרווח מאוד, ומטבח גדול. הפעילות הראשונה תהייה ב-20.4 ובמוצ"ש 29.4 מסיבת פתיחה חגיגית ביותר! אתם מוזמנים, פרטים בהמשך.

בעידן האינטרנט - באתר  דיווח מפורט יותר של הפעילות. חשוב יותר מכל שתעבירו כתובת דוא"ל, כמו מאות אנשים, ותקבלו עידכונים, תזכורות, חדשות, תחזיות ומאמרים. הטלפון בת"א משמש גם תא קולי לעידכונים ושינויים.

אני לרשותכם בכל שאלה ובקשה. גילה  050-5625759 

 

האתר שלנו פעיל ב- 2 כתובות:  oryada.com וגם oryeda.com בו יהיה דיווח יותר מפורט של הפעילות. תמצאו שם גם דיווחים בנימה אישית, תמונות ולינקים. התוכנית הינה דינמית, ויכולים להשתנות ולהתווסף דברים במהלך השנה. לכן חשוב יותר מכל שתעבירו כתובת דואר אלקטרוני, כמו 350 איש שכבר עשו זאת, ומקבלים באופן שוטף עידכונים וגם תחזיות ומאמרים. יהיו גם שידורים חיים באינטרנט של ראיונות וגם הרצאות, ועל כך תקבלו עדכונים במייל. ולסיום אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה. גילה  050-5625759.

סניף תל-אביב (עד תאריך 16 לאפריל בלבד)

י. ל. גורדון 26 קומה ב' משמאל,

03-5229934

סניף תל-אביב (החל מתאריך 17 לאפריל)

יהודה הלוי 101 ת"א

דירה מספר 3, קומה 2, דלת משמאל

טל':  03-5606160

 

http://www.helix-network.net/oryada//dira.htm

 

גילה  050-5625759, דוא"ל:  gila@oryeda.com

 אתר:  http://www.oryeda.com

טלפונים בחיפה: 04-8642104, פקס: 04-8678711

 

 

 

יעוץ  אישי  עם  גילה  בויום

על גורל, יעוד, אופי,

חיים קודמים, מערכות יחסים

 וחיזוי עד מספר שנים

מפגש עם גילה נמשך שעה וחצי, והוא כולל מפה  אסטרולוגית מפורטת, עם נומרולוגיה, טארוט, תיקשור ומטוטלת ל-5 שנים לפחות, וחיזוי מקיף ויסודי לשנה הקרובה. כולל גם מידע על בני זוג ילדים וקרובים. גילה גם קולטת באמצעות תיקשור ידע על חיים קודמים ומתקשרת עם קרובים מעולם האמת ע"י תמונות. המחיר 250 ש'. נותנת גם הרצאות בבתים פרטיים, מסיבות רווקות, ימי הולדת, ימי כיף ועוד, בליווי תיקשורים והדגמות אישיות.

 

התקשר לטל. 04-8642104 או 050-5625759

 

 

ריקי קיטרו בהופעה בלעדית בביקור בארץ

ערב מיסטיקה וידיעת העתיד

יום  ד' 5.4 בשעה  20:00

ריקי קיטרו מגיעה לביקור קצר לכבוד חג הפסח ותעביר ערב  מרתק. בערב נערוך היכרות עם אחת מהמדיומים והמיסטיקנים המדהימים בארץ בשנים האחרונות. היא בעלת יכולת מדיומלית נדירה של "ראיית רנטגן": בריאות, מצבים נפשיים, מצבי זוגיות וכו', כולל מתן פרטים מדויקים על חיי השואל. זאת דרך תיקשור על ידי מבט עיניים ופריסה של קלפים שונים. פעמים רבות היא יוצרת קשר עם נשמות שמוסרים מסרים מדויקים לפרטי פרטים. במהלך שנת 2006 נקיים עימה שידורים ישירים באינטרנט, אך הפעם תוכלו לפגשה פנים מול פנים. צפוי לכם ערב מרתק, אנרגטי, מלא הומור, חוכמת חיים והרבה דוגמאות אישיות. המחיר 50 ש'.

 

 

תורת המספרים ומנגינת החיים

מודל מדהים וייחודי לפי תאריך ושם פרטי- ערב נומרולוגיה בשילוב עם תיקשור

יום ה' 6.4 בשעה 20:00

מודל חדשני ומיוחד ביותר, שפיתחה המרצה גילה בויום, אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת, המאפשר לדעת לפי מרכיבי תאריך הלידה וסיכומם ולפי אותיות השם הפרטי, את המהלך והתקופות הגורליות בחיים. משמעות מספר הגורל וגיל הגורל בהקשר לכך. בליווי מסרים בתיקשור. ערב היכרות עם הנומרולוגיה הקארמתית לקראת הקורס בימי ה'  מ-11.5.  40 ש' שיוחזרו למשתתפי הקורס.

 

תורת האותיות וגורל האדם

סוד הקסם שבשם האדם לפי קבלה וחוכמת האותיות

יום א' 9.4 בשעה 20:00

נפתלי פרום יספר על האותיות ומשמעותן בשם האדם מבחינת צירופים ומיקום. שם האדם כמפתח לפרנסה, זוגיות, עסקים ובריאות. צופן האותיות כצופן הגורל, כיצד לדעת על תקופות חיים על פי אותיות השם!!! בליווי הדגמות ובשיתוף הקהל. המחיר 40 ש', שיוחזרו למשתתפים בסדנא לצפונות האותיות והשמות.

 

 

  

ערב תיקשור רב ערוצי ורב מימדי

בואו לחוות חווית תיקשור מיוחדת

יום א' 16.4 חול המועד פסח בשעה 20:00

גילה בויום, הידועה בתיקשוריה המדהימים והבהירים, פיתחה יכולת תיקשור ייחודית במינה. מבחינתה מדובר בסוד חדש של מודעות קוסמית, ולכן התיקשור אינו אלא התחברות ל"אני הקוסמי", מה שמחבר אותנו לעצמנו ולכל המידע ביקום בעת ובעונה אחת, מעין "אינטרנט קוסמי".

גילה מגדירה את עצמה לא כמתקשרת עם, אלא כמתקשרת דרך: תמונות, חפצים, ישויות ומדריכים.

אתם מוזמנים לחוות ערב תיקשור רב מימדי ו"רב אפשרי": הביאו תמונות מכרים, גם של אלה שאינם עוד ובואו עם חפצים אישיים שעליכם.

בערב יועברו מסרים אישיים וקוסמיים בדרך של כתיבה אינטואיטיבית, שימוש בחפצים ותמונות התחברות למדריכים קוסמיים וצדיקים להעברת מסרים אישיים דרכם בנושאים שונים!!!

חוויה מיוחדת מובטחת. המחיר 45 ש'. מומלץ להביא קלטת.

 

 

בזה אנו נפרדים מרחוב גורדון 26-

הפעילות הבאה תהיה במעוננו החדש

- יהודה הלוי 101 ת"א

 

 

יהודה הלוי 101 ת"א

דירה מספר 3, קומה 2, דלת משמאל

טל':  03-5606160

 

 

ערב מיסטי להבנת המסתורין שבגורל, החיים ועצמנו

עפ"י אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, תיקשור ועוד

יום ה' 20.4 בשעה 20:00

דע את עצמך היה כתוב על המקדש בדלפי, וסוקרטס אימץ אימרה זו אל ליבו, אבל השאלה עד כמה ניתנו לאדם הכלים? מזה 17 שנה גילה בויום, מדיום, מתקשרת מצד אחד אבל גם אסטרולוגית ונומרולוגית מצד שני, יצרה מערכת משולבת של מספר שיטות להכרת האדם את עצמו, גורלו ונתיב חייו. הערב יוקדש להצגת שיטות החיזוי השונות והשילוב ביניהם: האסטרולוגיה והנומרולוגיה המערביים והקבליים. גישת קלפי הטארוט לעומת קלפי המשחק הרגילים וקלפים צועניים. לקינוח מתן תשובות על ידי מטוטלת, קריסטלים וכיצד להתחבר דרך תיקשור לחפצים, תמונות, כתיבה אינטואיטיבית וישויות. מובטח לכם ערב מעניין ומרתק. הביאו תמונות של אחרים, ענדו שעונים ותכשיטים וקלטת להקלטת מסרים. המחיר 45 ש'.

 

 

  סדנא לסודות הצפונים בשמות ובאותיות

5 ימי א' החל מ-23.4 בשעה 19:00

לראשונה באגודה ולפי בקשת רבים, סדנא ייחודית בת 5 מפגשים עם נפתלי פרום ללימוד הסוד הטמון באותיות העבריות ובשמות ביישומים מעשיים: אישיות האדם, ידיעת גורל, תיקון, עתיד, התאמה זוגית, בחירת שם והחלפת שם ועוד. נפתלי הינו מרצה, יועץ ומחבר הספרים: כוח האותיות והשמות, ספר השמות לפי הקבלה, ללמוד מילדים, וזיווג מן השמים על פי הקבלה.

 

מנושאי הסדנא:

v        משמעות כל אות ואות בשם ואופייה. אותיות דומיננטיות, פתוחות סגורות ומשמעותן.

v        ארבעת היסודות- אש, אדמה, מים ואוויר ומשמעותם, וכיצד כל אות ואות מתקשרת לאחד מהיסודות הנ"ל.

v        אותיות דין ורחמים- הניקוד מיקומו בשם ומשמעותו. אנרגיה עולה ויורדת בשם.

v        מיקום האותיות בשם- אותיות מ.ל.ך – מוח, לב, כבד. מהי משמעות האות הראשונה, האות השנייה ושאר האותיות. כמה אותיות מומלץ שיהיה בשם ומדוע.

v        תורת השמות- האם מומלץ להחליף שם. מהי המשמעות של שם המשפחה. מה נותן שם שני או שלישי. האם מומלץ לקרוא בשמות קרובים חיים או נפטרים. איזה שם מומלץ לקרוא לרך הנולד.

v        שם וגורל- מדוע כל אחד מקבל את שמו ומדוע ההורים בוחרים את השם וההשפעה על גורל הילד.

v        מציאת שורש הנשמה, היעוד בעולם ומהות תיקון הנשמה לפי השם, עפ"י תורות הקבלה. הקשר לגלגול נשמות.

v        התאמה זוגית ומהו התיקון בזוגיות עפ"י שמות ואותיות.

v        השם ותקופות גורליות בחיים. שיטה מדהימה לחישוב גילים ואירועים בחיים על פי האותיות, ללא שימוש בתאריך הלידה.

 

המחיר 580 ש'. אפשרי בתשלומים. למשתתפים באחת מהרצאות המבוא יינתן החזר של 40 ש'.

 

 

 

 

 

 ערב מדהים של תיקשור באמצעות הגרפולוגיה

אישיות, כישורים, יחסים וקרובי משפחה חיים ומעולם האמת

 יום ג' 25.4 בשעה 20:00

יעקב גרינבוים, הינו גרפולוג מוסמך מזה שנים רבות. הוא יועץ ומרצה ומזה כ-14 שנה מופיע כמרצה מבוקש בחיל האוויר.

בנוסף ליכולתו לאבחן על פי כתב היד כישורים כגון רמת האינטליגנציה, מידת הרגש, התאמה מקצועית, לימודים, מחלות גופניות ונפשיות, לקויות למידה, תיפקוד מיני כולל נטיות חד מיניות  ועוד;

הוא מסוגל לראות מעבר לכתב היד: התאמה בין בני זוג, נטייה לבגידות, יחסי הורים ילדים ועוד. הוא גם מסוגל לאבחן דרך הכתב עבר, הווה, ועתיד בצורה מדויקת, ולראות גם את שאר בני המשפחה כולל קרובים מעולם האמת עימם הוא מסוגל לתקשר.

כמו כן הוא מאתר בכתב היד מצב של עין הרע וגם מסוגל להסירו. ליעקב יכולת לברך בברכת כוהנים להצלחה את הכותב או הכותבת. אתם מוזמנים לערב מפתיע ורב הדגמות. אפשרות לייעוץ אישי לפני ההרצאה או במועד אחר, במחיר של 240 ש'. התקשרו לפרטים. מחיר הערב 45 ש'.

 

 

 

 שמות ונשמות- סוד שם האדם וההשלכה על זוגיות

על פי מחקר מדהים על הקוד הצפון באותיות

יום ד' 26.4 בשעה 20:00

בשעתו טען ארכימדס כי אם יתנו לו נקודת משען הוא יוכל להזיז את כדור הארץ. ארכימדס הלך לעולמו וכדור הארץ ממשיך ממילא לנוע מסביב לשמש, כאשר סוד תנועתו צפון באותה אנרגיה ראשונית שהתחילה את בריאת העולם, שעל פי תורת הקבלה, מצויה באותיות. אנרגיה זו, מן הסתם, מצויה גם בשם של כל אחד מאיתנו, ואיש לא חשף זאת עד היום בצורה האמיתית, למרות שהרבה נאמר ונכתב על כך. הסיבה לכך הינה שהאותיות שבידינו כיום אינן האותיות המקוריות, ואנו משתמשים באותיות אשוריות שאותן הבאנו מגלות בבל. למידת השם הפרטי שלנו, על פי הכתב הקדום שאבד לנו מזה 2600 שנה, מאפשרת זיהוי מדויק של פוטנציאל הנשמה שלנו, היכולות שלנו, סיכויינו לזוגיות, וכן ההשוואה לשם בן הזוג תיתן לנו מידע מדויק לחלוטין על סיכויי הזוגיות.

המרצה הרב ד"ר ישראל כץ הינו ד"ר לפילוסופיה מטעם אוניברסיטת גלאזגו. הוא מרצה בכיר מטעם המכון לחקר סוד אותיות התורה וכיום מנהל המכון. מרצה במכללות, האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת בן-גוריון. הוא חוקר, יועץ ומגשר בענייני נישואין ומשפחה. מועמד לפרס ישראל בשל 17 ספריו.

יציג את סוד החיבור בין השם לנשמה, את הסיכויים לזוגיות והדרך בה הוא יוצר מערכות יחסים, על פי תורת האותיות, תיקשור, נומרולוגיה וכו'. ערב מרתק מובטח. המחיר 50 ש'.

 

ממקום הכאב - משם גם הרפואה

סמינר ייחודי למשמעותו של כירון

יום ה' 27.4 בשעה 18:00

"איפה כואב", זה המענה שכירון בא לתת במפה. כירון הינו גוף שמיימי במערכת השמש שנתגלה בשנת 1977. בעוד אשר לאסטרונומים הוא בעל חשיבות מועטה הרי שלאסטרולוגים הוא הוסיף מימד חדש להבנת הנפש האנושית. הוא החכם, הוא המדריך והמורה הרוחני, איש הרפואה הטבעית, איש המוזיקה, הכירופרקטור, קשור בגרפולוגיה ותורת כף היד, וגם אחד אשר הדריך נערים... הוא נחשב לקול השקט במפה. הוא לא כל כך דומיננטי כמו שמש או שבתאי, אך הוא נותן מימד נוסף להבנת הנשמה. מקרן זווית הוא בא לידי ביטוי, ולכן הוא כל כך חשוב לאסטרולוגיה של העידן החדש, במיוחד למציאת היעוד והכוונה המקצועית!

אז מדוע הוא נקרא "המרפא הפצוע"? מעולם המיתולוגיה העתיקה לעולם האסטרולוגיה, וכיצד כל זה בא לידי ביטוי במפה האסטרולוגית מבחינת המזלות הבתים וההיבטים וגם מבחינת החיזוי.

מרצה מאירה אפשטיין, אסטרולוגית ישראלית שחיה בניו-יורק, לשעבר מנתחת מערכות בוול-סטריט, וכיום פעילה בארגון NCGR להפצת האסטרולוגיה, מורה ויועצת, תירגמה והוציאה לאור את ספריו האסטרולוגיים של רבי אברהם אבן-עזרא, אותם גילתה בספריית הוותיקן. מרצה, מלמדת וגם יועצת לפי שיטות אלו. מנהלת אתר:  www.bear-star.com

המחיר 120 ש' ו-110 ש' למשתתפים גם בסמינר שלמחרת (כלומר 220 ש' עבור שני סמינרים)

 

 

מעבר לזמן ומעל ההיסטוריה

עומדת האסטרולוגיה כתורה נצחית

סמינר לשיטות אסטרולוגיות עתיקות ורבות עוצמה

עם מאירה אפשטיין

שישי בוקר 28.4 בשעה 10:00

מה שהם ידעו ואנחנו שכחנו, מדהים אותנו עד עצם היום הזה! הוא מעשיר את הידע וההבנה, וכמובן נותן עומק ומימד חדש לפיענוח המפה האסטרולוגית. בסמינר מיוחד זה, לגילוי סודות העבר נתוודע לשיטות הבאות והשילוב ביניהן:

v      Profection- חיזוי לפי בתים.

v     Time lords- חיזוי לפי נקודת המזל.

v     Firdaria- לפי שיטה פרסית עתיקה, בה מחלקים את החיים לתקופות לפי הפלנטות.

v      Ptolemy- עפ"י אסטרולוג הלניסטי ממצרים העתיקה, שכתב את אחד מהספרים

המפורסמים ביותר באסטרולוגיה, Tetrabiblos. העוסק בשיטת חיזוי לפי תקופות חיים.

v  - Diurnal Quadrant Direction  שיטה שבנויה על רעיון חלקי היממה ותקופות חיים.                     

 

המחיר 120 ש', או 100 ש' למשתתפי הסמינר של יום האתמול.

 

 

מוצ"ש 29.4 בשעה 20:30

 מסיבת פתיחה חגיגית

 

יהודה הלוי 101 ת"א

דירה מספר 3, קומה 2, דלת משמאל

טל':  03-5606160

 

ערב חגיגי לכבוד מעוננו החדש עם תוכנית אמנותית, דברי ברכה ומפגש עם מרצים. בתוכנית: שירה, מחול צחוק ועוד. אילי אבינר במופע תעתועים על-חושי של טלפתיה וכיפוף מתכות, אמת או דימיון? בליווי קטעי הומור, צחוק ואימפרוביזציה. מאיה בשירה רוחנית מופלאה פרי עטה, בליווי גיטרה. רמי שקלים בדברי ברכה והגיגים על פרשת השבוע וסגולות חודש אייר. יצחק שמרון במדיטציה ומסר חגיגי בתיקשור ועוד. ד"ר עזרא מור יאיר לנו פנים, ויזווג זיווגים עפ"י שפת הגוף והפנים (מבלי שנהיה "על הפנים"), ועוד. פרטים יימסרו במייל, באינטרנט, בתא הקולי וטלפונית. הביאו דברים טובים, גם סלטים דיאטטיים וטבעיים. הביאו המון מצב רוח.

 

 

האדם נוכח גורלו או לנוכח בחירתו

לפי אסטרולוגיה, נומרולוגיה של הגורל ותיקשור

יום ה' 4.5 בשעה 20:00

למילה גורל ניתן לתת שני מובנים. מצד אחד זה גור-ל, כלומר גור מלשון יגורתי, וזה לחשוש, מיד הצדק והדין לפי משמעות האות ל'; אך מצד שני גם גל+ור ואם נוסיף את האות א' הרי שנקבל גל+אור- כלומר לגלות את האור בחיינו באמצעות היעוד!!

מסתבר ששני אלה כרוכים זה בזה במפה הנומרולוגית והאסטרולוגית המגלה את צפונות הגורל, אך גם את הדרך למימוש והגשמה עצמית. במשך שנים רבות חקרה גילה בויום נושאים אלו, ואותם היא מיישמת במודלים ייחודיים באסטרולוגיה ונומרולוגיה. תציג מודלים אלו בליווי תיקשור תוך הדגמות על הנוכחים. ערב שישמש כמבוא לקורס אסטרולוגיה או נומרולוגיה. המחיר 40 ש', שיוחזרו לנרשמים לקורס נומרולוגיה או אסטרולוגיה.

 

 

 קו ישיר אל השמים- קשר עם נשמות וצדיקים- תיקשור,

שיחרור חסימות, והבאת מזל וברכה-

יום א' 7.5 בשעה 20:00

מפגש עם קטי פלד, מתקשרת עם נשמות וצדיקים מגיל צעיר, מאתרת ופותחת חסימות, עין שלישית ויכולת רוחנית, ע"י כתיבת השם על דף נייר וביו-אנרגיה. בליווי התייחסות אישית ומדיטציה קבוצתית לפתיחת צ'קרות, אנרגיות והשראת מזל וברכה. המון כוח אמונה ואהבה.  40 ש'.

 

 

מסע בזמן של הנשמה- ימים ומועדים מקודשים

לגעת בנצחי- היכן שהזמן והמקום מתחברים בקדושה

מסע רוחני על פני השנה העברית- פתחים ושערים מקודשים בזמן ובמקום

השנה היהודית מורכבת ממעגל של ימים ומועדים שהם פתחים בזמן להתחברות למימד הרביעי- מימד הנשמה וההתחברות הרוחנית. אין יום דומה למשנהו, ולימים מסוימים ערך חזק מאוד מבחינת אור וקשר לנשמה, בכך שמאפשרים קפיצה קוונטית לנעלה ולקדום יותר.

למשל:

v     בכל דור ודור חייב אדם לראות את עצמו כאילו יצא ממצרים, אנו שרים בהגדה של פסח, ובכך מנסים לשוב אל אותו זמן קדום מופלא של חירות האדם וחירות הבריאה.

v      ימי ספירת העומר נקראים ימים מלאים, שהם גם יום וגם לילה, ולכן הם ימים קדושים יותר, שניתן לראות בהם חזרה על 7 ימי הבריאה והתחברות לאור בראשית...

v     יום מעמד הר סיני ומתן תורה, כמועד נעלה להתעלות האדם.

כפי  שזה בזמן כך זה גם במקום!!! את זה כבר ידע האר"י הקדוש, אשר קידש מקומות רבים כמקום קבורה של מלכים, גיבורי מלחמה וצדיקים.

במפגשים באגודה ובטיולים רוחניים לקברות צדיקים, ננסה להתחבר לכוח האנרגטי שבימות השנה בהקשר למזל החודש, היום בחודש וגם לפרשת השבוע, שידוע במפורש שהיא מתייחסת לקארמה, לחוויות ולתיקון מחיים קודמים, כאשר כל פרשה מ-54 פרשות השבוע הנקראות במשך ימי השנה, מייצגת תיקון אחר בדרך הנשמה בפיזי. למשל כיצד להתקדש, להתגבר על ספקות כמו בחטא המרגלים והעגל וכו'.

באמצעות ההתחברות לכוח שבזמנים ובמקומות, נביא את עצמנו לחידוש ולטעינה אנרגטית, שיחרור חסימות, התחברות לתיקון וליעוד מחיים קודמים, והתחברות לכוח התפילה, הבקשה והכוונה.

 

 

ערב התקדשות, חניכה רוחנית, וחיבור לשפע החיים

לכבוד חודש אייר, חודש ההרהור והרפואה

יום ב' 8.5.06 ערב י"א באייר בשעה 20:00

אנו נמצאים בחודש אייר שנחשב לחודש של "אנוכי ה' רופאך", ולכן הוא חודש הריפוי וגם חודש המתנות לחיי העולם הזה. מצד שני אנו קוראים את פרשת קדושים הנפתחת במילים "קדושים תהיו כי קדוש אני ה' אלוהיכם", הבאה ללמד אותנו שההתקדשות היא תהליך. היא אינה פעולה חד-פעמית  אלא פעולה הולכת ומתהווה ונמשכת, ללא הפסק. לכן לא נאמר "קדושים אתם" אלא "קדושים תהיו", ולקראת סוף הפרשה נאמר "והתקדשתם והייתם קדושים". לאמור, רק בהתקדשכם אתם קדושים, ההתקדשות היא הדדית, וזה בהחלט כולל גם מודעות, הכרה קוסמית, ובניית תודעה קולקטיבית של קדושה, כי כאשר אנו מתקדשים גם הבריאה מתקדשת!!

כל זה כאשר בסיומה של הפרשה מופיע הפסוק המפורסם-  ואהבת לרעך כמוך.

כלומר, המצב של להיות קדוש הוא זרם אנרגיה אינסופית המורכבת מנתינה וקבלה, כמו נורה שמתגלה בה האור כאשר יש זרם חשמלי. ולכן על פי הפרשה, כל אחד יכול להיות קדוש ולחיות במסגרת נצחית של הצלחה וצמיחה בתנאי שיקפיד גם על אהבה ונתינה לזולת.

בערב נתחבר לכוח הריפוי, ונעצים אצל כל אחד מהנוכחים את האני הקוסמי שלו, החיבור ליעוד ולקדושה העצמית, אבל גם לא נשכח את הצו של "ואהבת לרעך כמוך"!!!

הערב יכלול חניכה רוחנית אישית, התחברות למתנות של ריפוי ושפע ארצי ורוחני, כוונות, צפנים עפ"י ע"ב שמות, מסרים אישיים והילינג קבלי. מנחה יצחק שמרון המתקשר עם ר' מאיר בעל הנס. המחיר 50 ש'.

 

 

 

ערב של הילינג, אור וחניכה רוחנית-

עם עמי אחראי "שנחטף" על ידי חוצנים

יום ג' 9.5 בשעה 20:00

עמי אחראי, בעל מוסך מהקריות, נסע לכיוון חיפה לפני יום כיפור של שנת 1987, ובכניסה לחיפה, בקרבת המכון לחקר הימים, בשעה 22:00 השתנו חייו לחלוטין! הוא ראה חישוק של אור, יורק ברקים וגיצים מרחף מעל הקרקע ברעש עצום. הוא עצר את רכבו וירד להתבונן, ואחר כך מצא עצמו לפתע ברכב, מבלי לדעת כיצד וכמה זמן חלף. מספר ימים לאחר מכן כאשר שב למקום הוא מצא שם שטח שדה שרוף לחלוטין בצורת עטלף, וחומר אפור על הקרקע, שכאשר נגע בו חש כאבים בכל הגוף. בבדיקה במעבדות אוניברסיטת תל-אביב, נמצא שיש בו תערובת מתכות וסיליקון שלא ניתנים להפקה על פני כדור הארץ, ותגובה מגנטית מוזרה ביותר.

עד היום עמי לא מבין מה אירע באותו הלילה, וההנחה היא שהוא נחטף, וכמקובל במקרים כאלה, סבל מזמן אבוד, והתחיל לפתח כישורים רוחניים ואנרגטיים בלתי רגילים. הוא חש בעוצמות אור ואנרגיה בלתי רגילים מהידיים ומהמצח, ובראיה על-חושית הוא מתקשר אותיות וסמלים מקודשים. כל מי שבא עמו במגע, חש ריפוי וקפיצת מדרגה ביכולות רוחניות, ועמי חש שהיעוד שלו הינו להעביר את בשורת האור.

הערב יכלול ריפוי, מדיטציה, הן בקבוצה והן באמצעות מיטת טיפולים וכמו כן תיקשור והעברה של אנרגיות אור. חוויה בלתי נשכחת מובטחת. המחיר 40 ש'.

 

 

פנים מדברות, ידיים מספרות הגוף מביע

ומה חפציך ותמונות קרובייך מספרים עלייך

ערב דואט מדהים של תיקשור, כף יד, ושפת הגוף והפנים

יום ד' 10.5 בשעה 20:00

אתם מוזמנים לערב דואט מדהים עם גילה בויום שתעביר מסרים מהאני העליון באמצעות תיקשור על ידי חפצים ותמונות של אחרים, ועם ד"ר עזרא מור. סיים לימודים ברפואה טבעונית ובעל תואר ד"ר לנטורופתיה מאוניברסיטת Bernadean  שבקליפורניה, ארה"ב. עוסק מזה 18 שנים במחקר ייחודי ועפ"י זה כותב את ספריו. מחקר ייחודי של כפות הידיים וחוכמת הפנים, אותו ערך בין היתר בבתי סוהר, פגיות, בין אוטיסטים, בתי חולים ומסגרות אחרות. מרצה בכיר בסמינר הקיבוצים בתל-אביב, ובמסגרות רבות נוספות.  מומחה לאיבחון וייעוץ לפי כפות הידיים, הציפורניים, קשתית העין, הלשון והאוזניים המשמשים ביחד ולחוד כמדדים לאישיות האדם ובריאותו.

ערב רב הדגמות ורב מסרים על ידי בכירים בתחומם. אתם מוזמנים להגיע עם חפצים ותמונות אחרים, עם ידיים מושטות ופנים סקרניות, כי זה הולך להיות ממש מרתק! המחיר 50 ש'.

 

 

כיצד שמך ותאריך לידתך קובעים את תקופות ומהלך חייך!

 10 מפגשים בימי ה' מ: 11.5 18:30

מודל חדשני ומפתיע, המקשר את אותיות השם ותאריך הלידה, לתקופות חיים גורליות והתפתחויות עתידיות. משמעות האותיות, המספרים ואותיות השם כתקופות גורל על פי קלפי הטארוט, והאסטרולוגיה. מספרים חד ספרתיים ומשמעות המספרים מ- 10 עד 100 ועוד. מחזורי יום, חודש ושנה ושילובם. מנחה גילה בויום. המחיר 950 ש"ח בתשלומים. בתום הקורס יערכו  4 מפגשי תירגול ב- 380 ש'.

 

 

היושב אצל המלאכים והחוסה בצל-מסריהם

יום א' 14.5 בשעה 20:00

עבור ישראל בן-יהוידע, בוגר לימודי רפואה משלימה, הילר, מטפל ומתקשר, קשר עם ישויות אור ומלאכים הינו אך טבעי. כבר מגיל צעיר הוא שמע שקוראים בשמו, סיפורי תרבויות עתיקות תמיד ריתקו אותו. כאשר קרא את סדרת הספרים "רפאל המלאך", זה עורר בו עניין רב והוא ביקש ליצור קשר עם המלאך רפאל הקשור ליכולת הריפוי ומיכאל הקשור לתהליכי התמרה אנרגטית, חניכה רוחנית, ריפוי הילד הפנימי וחיבור מחדש לגוף האור שלנו.

בהמשך הוא התוודע למלאכי הקארמה הפועלים לצורך "ירידה מגלגל הקארמה"- חוק הסיבה והתוצאה הגורם לנו לחוות את התוצאות של אותם הדברים אותם אנו יוצרים, להחזיר חלקיקי נשמה "אבודים" ולשחרר משקעים אנרגטיים שבגופים האנרגטיים. יספר על דרכו ויסביר כיצד להגיע ל"הפעלה מחדש של מערכת ההפעלה האישית", לאחריות ובחירה חופשית. בליווי מדיטציה מתוקשרת לחיבור עם המדריכים האישיים. המחיר 40 ש'. מבוא לסדנא בת 2 מפגשים של חניכה וחיבור למלאכי הקארמה.

 

 

לחוש את פעימת החיים במגע יד

תיקשורת אישית דרך מגע ותודעה

יום ב' 15.5 בשעה 20:00

שנים רבות שהה יחזקאל עין-שי, מורה מוסמך לטכניקת אלכסנדר ביפן, כשהוא מלמד שם בבית ספר שהקים בשנת 1992. וגם למד אצל מאסטרים יפנים כיצד לאתר ולשחרר אמוציות שקנו להם משכן קבע בגוף. בכך הוא הפך לרב אומן בינלאומי המקשר בין תודעה, תנועה, יציבה, תנוחת הגוף וזרימה אנרגטית. כיום הוא מסוגל במגע יד לקבל מסרים על האדם, חייו, התנהלותו ביומיום, על המקום בו זרימת האנרגיה מופרעת, וגם לחבר אותו ל"מרכז הכובד שלו"- מקום השקט והביטחון ולתודעה הפנימית המרפאת. אלפי אנשים עברו תחת ידיו, ביפן, שוויץ וישראל. רבים מהם שינו את אורח חייהם, השתחררו מכאבים, כיווצים, מתחים והתחברו לחופש, לזרימה ולחיות. לפני כחצי שנה, החליט לחזור לישראל, להפיץ את תורתו ולהסמיך מורים לשיטה. בערב יוכלו הנוכחים להתנסות בשיטה, וכמו כן לחוש ולקבל מסר על עצמם מידיו של המרצה. חוויה משנת חיים מובטחת! המחיר 50 ש'.

 

 

לראשונה בהיסטוריה

 ספרי הגורלות הקבליים העתיקים נפתחים

 עפ"י תוכנת מחשב ייחודית ובלעדית

 

 

עודד מרדר, מפתח תוכנה במקצועו, עובד בתחום המחשבים שנים רבות. באחרונה, שימש עודד כמנהל פרויקטים וכסמנכ"ל פיתוח מידע באחת מחברות המחשבים הגדולות בארץ. העביר השתלמויות וקורסים שונים בתחום המחשבים וניהל במסגרת זו את החוג למדעי המחשב באחת מהמכללות הידועות. שהה בלונדון תקופה ארוכה שם למד ופיתח מערכות בתחום הרובוטיקה והראייה מלאכותית.

הצורך לדעת את הנולד טבוע כנראה באדם משחר ימיו. בד בבד עם הרתיעה של העולם היהודי משימוש בשיטות חיזוי מקובלות כמו קריאה בקלפים או בכוכבים, בשל סכנת עכו"ם (האיסור על עובדי כוכבים ומזלות), התפתחה אופנה שלמה של הטלת גורלות על פי ספרי קבלה עתיקים.

ספרים אלה מכילים מגוון של שאלות אפשריות המכסים את כל תחומי החיים.  לאחר ששואלים שאלה מגרילים את התשובה בדרכים שונות המורות באיזה עמוד של הספר ובאיזה סעיף תינתן התשובה. 

נושא זה ריתק במיוחד את עודד מרדר, אשר פיתח בשנים האחרונות מקבץ תוכנות בשם "אורים ותומים" העוסקות בקבלה מעשית, מיסטיקה ונומרולוגיה, המבוססת על ספרים אלה.  בכך הוא פתח צוהר לעולם הקסום של הקבלה המעשית, שבכך שהוא מאפשר לקבל את תשובות מספרים אלו, באמצעות מחשב המבצע  את החישובים המסובכים הנדרשים בספרים, על מנת להגיע לתשובות. התוכנה הינה ידידותית וקלה להפעלה ונמכרת לכל דורש במחיר עממי.

 

  

  ערב של שאלות אישיות וחיזוי

על פי ספרי גורלות קבליים עתיקים

באמצעות תוכנת מחשב ייחודית

יום ג' 16.5 בשעה 20:00

ערב מיוחד בו יציג וידגים עודד מרדר את תוכנת אורים ותומים, תוכנה ייחודית שזכתה לפרסום רב בטלוויזיה ובעיתונות, באמצעותה תוכל/י לקבל תשובה על כל בעיה מתחומי חיינו: ילדים, בריאות, עסקים, אהבות ופרידות, יחסים שבינו לבינה, ניתוח אופי, התאמת זוגיות ועוד, על פי ספרי גורלות קבליים עתיקים!

יספר כיצד הגיע לרעיון לחבר בין עולם המחשב לספרי הקבלה, ויסביר וידגים את דרכי החישוב השונות לפיהן מתקבלות התשובות: דילוג על טבלת אותיות, שיטת "אות החומש", שיטה אקראית הגישה הנומרולוגית ועוד.

ניתן יהיה לשאול ולקבל תשובות בכל תחומי החיים. ניתן יהיה לרכוש את התוכנה במחיר מיוחד. מחיר ההרצאה 40 ש' שיוחזרו לרוכשים את התוכנה.

קראו:

www.oryada.com/model-oded.htm

  

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר"

מעגל מסרים לקשר עם נשמות מעולם האמת

יום ד' 17.5 בשעה 20:00

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר", אלו מילותיה של זהבה אביגדור המשמשת כמדיום לתיקשור עם עולם הנשמות. עבדה כמורה משך שנים רבות, עד אשר לפני כשנתיים נפתח לגביה צוהר חדש לעולם הרוחני ונוצר הקשר בינה לבין עולם האמת, ומאז היא יועצת ומעבירה הרצאות וסדנאות בנושא בכל רחבי הארץ, ורואה בכך שליחות. בערב  נתכנס במעגל ונערוך מדיטציה, וניפגש עם אלה האהובים עלינו מעולם האמת, וישויות ומדריכים רוחניים. זהבה תעביר מסרים לנוכחים, עם אפשרות למענה על שאלות!!! הערב גם יקנה לנו כלים, וגם יחזק בנו עצמנו את הקשר אם אלה שאינם, אך בעצם ישנם, על מנת לקבל מהם השראה, תמיכה רוחנית ואהבה במהלך חיינו. המחיר 50 ש'.

www.oryada.com/model-zehava.htm

 

 

נומרולוגיה של  הגורל 

יום ה' 18.5 בשעה 20:00- מפגש שני

עדיין ניתן להצטרף!!

 

 

שפת הפנים- מה אומרות פנייך

על אופי, מין, ועל החיים בכלל

יום א' 21.5 בשעה 20:00

חוכמת הפנים הינה תורה סינית עתיקה בת 7000 שנה. אצל חכמי הקבלה היא כונתה חוכמת הפרצוף. בסין היא הייתה לתורת "הסיינג מיין", והפכה לסוד כמוס שהועבר רק למעטים. היא שימשה במיוחד את הקיסרים לאורך תולדותיה של סין ורובה ידע שהועבר מפה לאוזן. הפנים מתחלקים לשלושה חלקים עיקריים: רוחני, רגשי וייצרי ולשבעה איזורי משנה כמניין 7 הצ'קרות: איזור המצח, גבות, עיניים, אף, השפה העליונה, השפה תחתונה ואיזור הסנטר.

תורה זו יכולה להועיל לקריירה שלך ולשפר את יחסיך עם הזולת. לימוד הפנים משפר את היכולת לאבחן אדם ולעמוד על מעלותיו ומגבלותיו ללא כל הכרות קודמת עמו. בערב מרתק רב הדגמות ורב פנים, תרתי משמע, יציג ד"ר עזרא מור תורה זו כמבוא לקראת סדנא בנושא. מחיר ההרצאה 40 ש', שיוחזרו למשתתפים בקורס.

 

 

 ערב מדהים של תיקשור באמצעות הגרפולוגיה

אישיות, כישורים, יחסים וקרובי משפחה חיים ומעולם האמת

יום ב' 22.5  בשעה 20:00

יעקב גרינבוים, הינו גרפולוג מוסמך מזה שנים רבות. הוא יועץ ומרצה, ומזה כ-14 שנה מופיע כמרצה מבוקש בחיל האוויר.

בנוסף ליכולתו לאבחן על פי כתב היד כישורים כגון רמת האינטליגנציה, מידת הרגש, התאמה מקצועית, לימודים, מחלות גופניות ונפשיות, לקויות למידה, תפקוד מיני כולל נטיות חד מיניות  ועוד;

הוא מסוגל לראות מעבר לכתב היד: התאמה בין בני זוג, נטייה לבגידות, יחסי הורים ילדים ועוד. הוא גם מסוגל  לאבחן דרך הכתב עבר, הווה, ועתיד בצורה מדויקת, ולראות גם את שאר בני המשפחה כולל קרובים מעולם האמת עימם הוא מסוגל לתקשר.

כמו כן הוא מאתר בכתב היד מצב של עין הרע וגם מסוגל להסירו. ליעקב יכולת לברך בברכת כוהנים להצלחה את הכותב או הכותבת. אתם מוזמנים לערב  מפתיע ורב הדגמות. אפשרות לייעוץ אישי לפני ההרצאה או במועד אחר, במחיר של 240 ש'. התקשרו לפרטים. מחיר הערב 45 ש'.

 

 

 נסיעה רוחנית לקברות צדיקים, לתיקון, בקשות, מסרים והתכוונות-

 בהנחיית יצחק שמרון וגילה בויום- יום ג' 23.5 ערב כ"ו באייר

והפעם בסימן חודש אייר-

סגולות לפרנסה, בריאות, אריכות ימים והצלחה

אנו נמצאים בערב יום ה-26, כאשר 26 הינו השם המפורש בגימטריה. בנוסף אנו נהיה ב-מ' לספירת העומר, המיוחס לספירת יסוד. אנו נמצאים בחודש אייר- "אני יי רופאך", חודש הריפוי והרפואה. לכן עוצמתו של חודש אייר נובעת מכוח הרפואה העצום המתגלה בו, רפואת הנפש ורפואת הגוף, כאשר הקבלה מלמדת שחולי מכל סוג נובע מהעדר ומחסור של שפע ואור רוחני, כאשר בחודש אייר מתגלה האור הזה ועוזר לנו להביא מזור לגוף ולנשמה.

את הטיול נתחיל בחיפה במערת אליהו הנביא שלו מיוחסים סגולות של עשיית ניסים וריפוי. משם נמשיך לטבריה ליום הילולת הרמח"ל-  גדול המקובלים של העידן המודרני, ונבקר גם בקבר הרמב"ם, איש הרפואה של העולם העתיק.

אחר כך נעפיל לצפת, שם נבקר בקברו של בנימין הצדיק, בשל פרשת השבוע בהר ובחוקותי, כאשר בספר ויקרא, פרק כ"ה, פסוק ל"ה-ל"ו, מופיע פסוק בן 22 מילים: "וכי ימוך אחיך ומטה לחמו נשבר..." פסוק המתחבר לבנימין הצדיק שקברו בצפת, שספרו שבשל מעשה צדקה הוסיפו לו עוד 22 שנה לחייו.  לכן נחשב הקבר שלו כסגולה לאריכות ימים, וזה בדיוק השבוע של הפרשה המיוחסת לכך!

נבקר גם בקברו של יהודה בר-עילאי- קבר הפרנסה, בקבר שניהו בן-יהוידע שר צבאו של שלמה המלך לו מיוחסת הצלחה במשפטים. נבקר גם בקבר רחל אשת רבי עקיבא לפוריות וזיווג, וכמובן בעמוקה.

יש להביא בגדים חמים, לבוש צנוע, מגבות, שתייה חמה, אוכל והרבה מצב רוח. יוצאים בצהריים וחוזרים בלילה, משך הטיול 13 שעות. המחיר 130 ש'. נצא מתחנת רכבת צפון בתל-אביב לאורך כביש החוף, והאיסוף יהיה בתיאום. הרשמה מראש של לפחות 25 איש חובה!

 

 

 ערב דואט מרתק על סוד האותיות ונשמת האדם

הסיכוי לזוגיות ומערכות יחסים

עפ"י מחקר ייחודי, נומרולוגיה, אסטרולוגיה ותיקשור

יום ד' 24.5 בשעה 20:00

הרב ד"ר ישראל כץ עוסק במחקר ראשוני וייחודי ביותר לאחר שגילה את צופן האותיות העתיקות אשר נשתכחו מאיתנו. כאשר פירוש השמות והתאמת השמות עפ"י דרכם, מביא למסקנות מרחיקות לכת, לגבי פוטנציאל לקשר וסיכויי זוגיות קיימת.

המרצה הרב ד"ר ישראל כץ הינו ד"ר לפילוסופיה מטעם אוניברסיטת גלאזגו. הוא מרצה בכיר מטעם המכון לחקר סוד אותיות התורה וכיום מנהל המכון. מרצה במכללות והאוניברסיטה העברית ואוניברסיטת בן-גוריון. הוא חוקר, יועץ ומגשר בענייני נישואין ומשפחה. מועמד לפרס ישראל בשל 17 ספריו.

גילה בויום, שהינה מדיום, אסטרולוגית נומרולוגית ומתקשרת, מחוברת לאותיות באמצעות נומרולוגיה, טארוט ותיקשור, ויש לה יכולת לחוש כיצד כל אות פועלת בשם הפרטי ובמשותף עם בן הזוג.  במיוחד יש לה יכולת נדירה לחוש "על בשרה" מערכות יחסים בין אנשים. אתם מוזמנים לבוא עם בן הזוג או עם תמונתו. כערב דואט מיוחד לתוך הלילה, יציגו הרב ד"ר ישראל כץ וגילה בויום, את סוד החיבור בין השם לנשמה, את סיכוייו לזוגיות והדרך בה הוא יוצר מערכות יחסים, על פי תורת האותיות, תיקשור, נומרולוגיה, אסטרולוגיה וכו'. ערב מרתק מובטח. המחיר 50 ש'.

 

 

 חניכה וחיבור למלאכי הקארמה

סדנא בת 2 מפגשים בהנחיית ישראל בן יהוידע

ימי א'  28.5  4.6  בשעה 19:00

כיצד ליצור קשר עם מלאכי הקארמה הפועלים לצורך "ירידה  מגלגל הקארמה"-  חוק הסיבה והתוצאה הגורם לנו לחוות את התוצאות של אותם הדברים אותם אנו יוצרים, להחזיר חלקיקי נשמה "אבודים" ולשחרר משקעים אנרגטיים שבגופים האנרגטיים. בתהליך פשוט לכאורה נזמן את מלאכי הקארמה, ישויות אור הממונות על מסלול הלימוד שלנו על פני האדמה, ונעבור תהליך של הכנת הגוף הפיזי והגופים האנרגטיים, וחניכה וחיבור אליהם. המחיר 180 ש'. יתקיים בהרשמה של לפחות 6 איש מראש. אפשרות לסדנא המשכית מעמיקה של סוף שבוע.

 

 

החיים במשל, בסיפור ובסמל

ערב רב עניין וקס"מ- קלפי סיפור מטאפוריים

למפגש עם האני העליון והדרכה רוחנית

יום א' 28.5 בשעה 20:00

ערב להתנסות בקלפים מיוחדים ביותר- עתירי דמיון ומעלי אסוציאציות היכולים לשמש כקלפי נפש, למסע פנימי של גילוי עצמי. טובים גם מאוד לפיתוח יצירתיות, התפתחות אישית ומקצועית, ואינטראקציה בינאישית. הערב יתבסס על קלפי הבטיאט המציגים תמונות מהסביבה הטבעית ומאוד מגרים לאינטגרציה בינינו לבין אחרים, וקלפי מרילין שהינם קלפי סמלים בציור ובמילה. מנחה עופרה פוסטר שהייתה 25 שנה מנהלת משאבי אנוש ורווחה, וכיום מנחת קבוצות מוסמכת ומעבירה סדנאות בדמיון מודרך, קלפי קס"מ וציור אינטואיטיבי. תעביר ערב מרתק המשלב הרפיה, מדיטציה ומסע של דמיון מודרך שממנו עולים מסרים בשילוב עם הקלפים. המחיר 45 ש'.

 

 

 פנים מדברות, פנים מאירות

לראשונה באגודה- סדנא מרתקת לתורת הפנים

7 ימי ב' החל מ-29.5 בשעה 19:00

סדנא מרתקת ומלהיבה ללימוד הסודות הצפונים בפנים מבחינת צורה, מבנה, איזורים ועוד בהנחיית ד"ר עזרא מור.

נושאי הלימוד:

מפה פרנולוגית  של המוח המדגימה את מיקומן של נטיות ותכונות נפשיות מורכבות.

איפיונים חיצוניים של הפנים: הטיפוס המרובע, הטיפוס העגול, הטיפוס המשולש.

חלוקת הפנים ל-3 חלקים עיקריים: האיזור הרוחני, האיזור הריגשי, האיזור היצרי.

חלוקת הפנים ל-7 איזורי משנה בהקשר ל-7 הצ'קרות: איזור המצח,  איזור הגבות,  איזור העיניים, ,  איזור האף,  איזור השפה העליונה, איזור  השפה התחתונה,  איזור הסנטר.

המצח מבנה ותכונות המרכז הסרבראלי: מצח נמוך, מצח גבוה, מצח צר, מצח רחב.

קווי המצח ומשמעותם: קו המחשבות, קו הזיכרונות, קו האסוציאציות.

סוגי הקווים על המצח: קווים ישרים, קווים עם ירידה באיזור האף, קווים עם עלייה באיזור האף, קו ונוס, קווי דאגה וחרדה. קו השמש, קו הירח.

הגבות מבנה ותכונות: גבה אידיאלית, גבות עבות, גבות סכין, גבות מקושתות, גבות מטאטא, גבות מתולתלות, גבות עולות, גבות יורדות, גבות ישרות.

משמעות העיניים: עיניים מבריקות, עיניים קרובות, עיניים מרוחקות, עיניים שקועות, עיניים בולטות, עיניים עגולות, עיניים מלוכסנות כלפי מעלה, עיניים מלוכסנות כלפי מטה.

אופי המבט: מבט מזוגג, עיניים מתחמקות, עיניים יציבות, עיניים סגורות למחצה, עיניים דומעות

האף מבנה ותכונות: אף צר וקטן, אף גדול ורחב, אף ארוך, אף קצר, אף נשרי, אף סולד, האף המסחרי, האף האדמיניסטרטיבי, האף האכזרי, נחיריים סגורים, נחיריים פתוחים.

השפתיים מבנה ותכונות: שפתיים עבות, שפתיים דקות, שפה עליונה עבה, שפה תחתונה עבה, פה קטן, פה גדול.

הסנטר מבנה ותכונות: סנטר בולט קדימה, סנטר נסוג, סנטר גדול ועגול.

סימנים משניים על הפנים: קמטי הומור, קמטי רטוריקה, גומה בסנטר, גומות חן בלחיים, חריצי הבעה..

האוזניים מבנה ותכונות: אוזן חמשת המזלות, האוזן האידיאלית, האוזן המלכותית, האוזן האינטליגנטית, האוזן הפוטנציאלית (קריירה, מיניות), אוזניים שמוטות, אוזני מפרש.

שיער מבנה ותכונות: שיער עבה, שיער דק, שיער חלק ורך, שיער גלי ומתולתל, שיער גלי ומזדקר, גבחת, קרחת, הקרחה בגיל מבוגר.

צבע השיער כיצד הוא מייצג את האישיות: חום כהה, גוון אדום עד ג'ינג'י, שיער ללא ברק, גוון זהוב, שיער לבן בוהק.

בליווי שקפים, תירגול, וחומר כתוב.

המחיר 800 ש', אפשרי בתשלומים. המחיר עבור המשתתפים ב-2 סדנאות: הפנים והגוף 1260 ש' בלבד במקום 1400 ש'.

 

 

 ערב לפתיחת צפונות הגורל- על פי תאריכי לידה וסודות קבליים

יום ג' 30.5 בשעה 20:30

ד"ר רמי שקלים, הינו מראשוני המרצים באגודה בשנות ה- 80. ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל גלגולים וכו'. מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה,  מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. נתן במהלך שנת 2005 סדרה מרתקת לקבלה, וגם ייתן בשנת 2006.

בערב מיוחד זה נפגוש אותו לערב של פתיחת צפונות הגורל לפי תאריך לידה לעוזי, שם, שם האימא,  וסודות קבליים. חברו את נס החיים עם הגורל ועם הפוטנציאל לפי רמי, ובואו לערב מרתק בו תהיה התייחסות אישית לכל משתתף!! המחיר 50 ש'.

 

 

 אתם שואלים והסידור עונה

ערב פתיחה בסידור עפ"י שיטה קבלית עתיקה

יום ד' 31.5 בשעה 20:00

ערב מדהים עם מלי, הפותחת בסידור בשיטה ייחודית ומקבלת מידע רב כולל שמות אנשים ממשפחת השואל, קולטת מסרים מקרובים מעולם האמת, עונה על שאלות ופותרת בעיות. פועלת גם בשיטה של חישוב שם האדם והתאמתו למספר הדף המיוחד לו על פי המספור בסידור המיוחד "תהילת ישרים". תספר ותסביר על גורל לעומת מזל ובחירה לפי הקבלה, ותיתן עצות מעשיות מאוד לפרנסה, נגד עין הרע, מספרי דירות, הבאת שפע בחיים, מניעת חסימות ועוד. ערב מדהים ורב הדגמות אישיות עם הקהל. המחיר 50 ש'.

 

בנימה אישית

טרם ראיתי מימי יכולת תיקשור כל כך גבוהה! ב-22.3.06 קיבלה מלי 2 שמות של אנשים שלא היא ולא אני הכרנו. קליינטיות שהיו אמורות להגיע אלי לייעוץ! היא קיבלה רק שם פרטי ושם משפחה. ידעה הכל: כמה ילדים, שמות שלהם, תארה את הבתים של אחת מהן כולל הבית של אחותה, מנתה בשמות של קרובי משפחה שהם בעולם האמת, וזה היה מדהים. היא אחת מהמתקשרות הטובות שקיימות כיום!

 

 

קחו את החיים ברצינות אבל את עצמכם בצחוק

יום א' 4.6 בשעה 20:00

ערב סדנת צחוק בהנחיית אילי אבינר, בוגרת סדנאות מודעות, משחק ותיאטרון ומנחה סדנאות צחוק, נומרולוגיה ומודעות עצמית ובעלת האתר www.ili7.com. לחזור ולהתחבר לשמחה, שיחרור הילד הפנימי שבנו. ההומור וחשיבותו הרבה לבריאות, וכאמצעי להגשמת מודעות ומטרות בחיים. בערב מלא הומור וצחוק, נתנסה באילתור, משחק, תנועה, ודרכים להתמודדות עם מצבים אתגריים בחיים. המחיר 50 ש'.

 

 

 

ערב של הילינג, אור וחניכה רוחנית-

עם עמי אחראי "שנחטף" על ידי חוצנים

יום ב' 5.6 בשעה 20:00

עמי אחראי, בעל מוסך מהקריות, נסע לכיוון חיפה לפני יום כיפור של שנת 1987, ובכניסה לחיפה, בקרבת המכון לחקר הימים, בשעה 22:00 השתנו חייו לחלוטין! הוא ראה חישוק של אור, יורק ברקים וגיצים מרחף מעל הקרקע ברעש עצום. הוא עצר את רכבו וירד להתבונן, ואחר כך מצא עצמו לפתע ברכב, מבלי לדעת כיצד וכמה זמן חלף. מספר ימים לאחר מכן כאשר שב למקום הוא מצא שם שטח שדה שרוף לחלוטין בצורת עטלף, וחומר אפור על הקרקע, שכאשר נגע בו חש כאבים בכל הגוף. בבדיקה במעבדות אוניברסיטת תל-אביב, נמצא שיש בו תערובת מתכות וסיליקון שלא ניתנים להפקה על פני כדור הארץ, ותגובה מגנטית מוזרה ביותר.

עד היום עמי לא מבין מה אירע באותו הלילה, וההנחה היא שהוא נחטף, וכמקובל במקרים כאלה, סבל מזמן אבוד, והתחיל לפתח כישורים רוחניים ואנרגטיים בלתי רגילים. הוא חש בעוצמות אור ואנרגיה בלתי רגילים מהידיים ומהמצח, ובראיה על-חושית הוא מתקשר אותיות וסמלים מקודשים. כל מי שבא עמו במגע, חש ריפוי וקפיצת מדרגה ביכולות רוחניות, ועמי חש שהיעוד שלו הינו להעביר את בשורת האור.

הערב יכלול ריפוי, מדיטציה, הן בקבוצה והן באמצעות מיטת טיפולים וכמו כן תיקשור והעברה של אנרגיות אור. חוויה בלתי נשכחת מובטחת. המחיר 40 ש'. 

 

 

 ערב מהמם של טראנס, תיקשור וראיית רנטגן

עם המרפא והמדיום ארנון ברנדיס

יום ג' 6.6 בשעה 20:00

ארנון ברנדיס הינו מוותיקי העוסקים במיסטיקה והילינג בישראל. למד הנדסה אזרחית וניהול כלכלי, ובוגר לימודי רפואה טבעית. לפני כ-20 שנה ייסד את מכללת לוטם להילינג, רפלקסולוגיה, רפואה סינית והוא עוזר במגוון רחב של בעיות רפואיות ונפשיות שונות.

הופיע רבות בתקשורת: עם פרופ' קרסו שם יצר קשר עם קרובים מעולם האמת בשידור חי. הופיע 3 שנים ברדיו קול-רגע וערך שם אבחון וריפוי. הופיע בתוכניות טלוויזיה שם טיפל בשידור חי גם בצופים. בהופעות תיקשור הצליח להעביר מסרים מרגשים מרגע המעבר לעולם האמת, וכיצד להשלים מעגלים ולשחרר את אחיזתנו מנשמות יקירינו.

לפני כמספר שנים, נתקף בחיידק טורף, והוא מבין הבודדים בעולם ששרדו, הרבה בזכות כוחות הריפוי והאמונה, והוא נחשב לנס רפואי!! את סיפורו המרגש הבאנו תחת הכותרת, המרפא המיוסר, אתם מוזמנים לקרוא!

בתוכנית ההרצאות של השנה הקרובה יעביר ארנון מפגשים, סדנאות וערבי סדנא בנושאים: חשיבה היפנוטית מגנטית, תיקשור והתחברות למסרים מאבנים וקריסטלים, פיתוח יכולת על-חושית וראיית רנטגן, סודות עולם החלומות והחלימה, לחיזוק מערכת החיסון על ידי הילה וצ'קרות, רפואה קוואנטית, שיפור יכולות תפקוד המוח ע"י תרגילי נשימה מיוחדים ועוד ועוד...

כמו כן תועבר סידרת ערבי תיקשור כמו ערב זה, בה:

ישתמש ארנון בראיית רנטגן לאיבחון מצבים בריאותיים, ראיית סרטי חיים ואירועים עתידיים מתוך טראנס, ויעביר מסרים מקרובים מעולם האמת. אתם מוזמנים לחוות חוויה מיוחדת. המחיר 50 ש'.

 

 

קשר עם נשמות וצדיקים- תיקשור נשמות וצדיקים,

 שיחרור חסימות והבאת מזל וברכה- יום ד' 7.6 20:00

מפגש עם קטי פלד, המתקשרת מגיל צעיר, מאתרת ופותחת חסימות, עין 3 ויכולת רוחנית, ע"י כתיבה אוטו' וביו-ארנגיה. מביאה המון השראה, תנופה וחשיבה חיוביים ופותחת מזל לברכה. אחרי ערב עימה דברים פשוט קורים. בלווי מסרים אישיים  ומדיטציה קבוצתית לפתיחת צ'קרות, ומזל וברכה. המחיר   40 ש'.

 

 

אנרגיית החיים ופעימת החיים,

על שיטות אנרגטיות לאיבחון, ריפוי וטיפול בראי ההיסטוריה

בראיה מודרנית ולאור הביו-אורוגנומי

יום ה' 8.6 בשעה 20:00

מה זו אנרגיה, בהקשר לשדות החיים. בראי ההיסטוריה: אנרגיה על פי תרבויות שונות כמו יוון, מצרים, הודו, האינדיאנים ותרבויות אחרות. אנרגיה לאור היהדות. אישים בולטים שהטביעו חותמם: לואיג'י גלווני, מסמר, ריינבך. האנרגיה בעידן המודרני: וילהלם רייך שגילה את סוד אנרגיית החיים וניסיונותיו. רפי רוזן, הביו-אורונומי ושיטת העפעוף. עקרונות כלליים של השיטה: האיבחון, מושגים כמו כפילים, משלימים אנרגטיים ועוד. במי אפשר לטפל ומתי. בליווי הדגמות לאיבחון וטיפול. מרצה עזרא משקיף, העוסק ברפלקסולוגיה וביו-אורגונומי, המחיר 40 ש'.

 

 

ריקי קיטרו בערב מיסטיקה, תיקשור וידיעת העתיד

מוצאי שבת 10.6 בשעה 20:30 בשעה  20:00

ריקי קיטרו חזרה לארץ לאחר שהייה של שנה בחו"ל וחזרה לשדר ברדיו חיפה, מדי יום בשעות 14-16. אנו שמחים לארח אותה שוב במסגרתנו. בערב נערוך היכרות עם אחת מהמדיומים והמיסטיקנים המדהימים בארץ בשנים האחרונות. היא בעלת יכולת מדיומלית נדירה של "ראיית רנטגן": בריאות, מצבים נפשיים, מצבי זוגיות וכו', כולל מתן פרטים מדויקים על חיי השואל. זאת דרך תיקשור על ידי מבט עיניים ופריסה של קלפים שונים. פעמים רבות היא יוצרת קשר עם נשמות שמוסרים מסרים מדויקים לפרטי פרטים. במהלך שנת 2006 נקיים עימה שידורים ישירים באינטרנט, אך הפעם תוכלו לפגשה פנים מול פנים. צפוי לכם ערב מרתק, אנרגטי, מלא הומור, חוכמת חיים והרבה דוגמאות אישיות. המחיר 50 ש'.

 

 

 

 

ערב תיקשור ומרפאת חוצנים

 יום א' 11.6 בשעה 20:00

מרפאות חוצנים, אמת או דמיון? מדוע זה כל כך פופולרי בימינו וכיצד נעשה הקשר בין חוצנים מהמימד האתרי למימד הפיזי. האומנם כל אחד יכול להיות מרפא באמצעות חוצנים? הדמיון והשוני בין מדריכים רוחניים, ישויות אוד וחוצנים. על שאלות אלו ואחרות, תשפוך אור עדנה צברלינג, יועצת ומנחת סדנאות בתיקשור והרחבת המודעות, רייקי מאסטר, ומטפלת באמצעות ישויות וחוצנים. תעביר מסרים על היכולת של כל אחד מהנוכחים להיות מרפא באמצעות חוצנים. תנחה תהליכים מתוקשרים לטיהור אנרגטי כולל של אנרגיות חיצוניות וזיכרון קארמתי וטיפול רב עוצמה באמצעות חוצנים. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בסדנא.

 

 

פנים מדברות, פנים מאירות

לראשונה באגודה- סדנא מרתקת לתורת הפנים

יום ב' 12.6 בשעה 19:00 מפגש שני- עדיין ניתן להצטרף!

 

 

אנרגית החיים היא בתוכנו ומסביבנו

- על שיטת ריפוי חדשה- פראניק הילינג

יום ב' 12.6 בשעה 20:00

משמעות המילה "פראנה" היא אנרגית החיים החיונית לכל צומח וחי. ביפנית היא נקראת קי, בסינית צ'י ובעברית – רוח. היא נקלטת הן על ידי השמש אך בעיקר באמצעות הנשימה והמזון, אך גם ישירות על ידי מרכזי האנרגיה (הצ'קרות) של גוף האנרגיה. שיטת זו פותחה על בסיס היכולת לכוון את הפראנה ויכולת הגוף לרפא את עצמו. היא מאוד פשוטה ואפקטיבית לחיזוק יכולת הגוף למניעת מחלות ולטיפול במגוון בעיות פיזיות ונפשיות. השיטה פותחה ע"י מאסטר צ'ואה קוק סוי מהפיליפינים ומיושמת היום במדינות רבות בעולם. מטפלים ללא מגע והטיפול מורכב מניקוי האנרגיה, הוספת אנרגיה ואיזון של המישור הפיזי, הרגשי והנפשי.

בהרצאת המבוא תספר אורנה אילן, חברת קיבוץ ראש הנקרה ובוגרת מתמטיקה והוראה, שהוסמכה בהודו ללמד ולטפל בשיטה על ההיסטוריה, התפוצה בעולם הרחב, מבנה גוף האנרגיה וסוגי הטיפול- רגיל, מרחוק, עצמי ועוד. בליווי התנסות והדגמות. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בסדנא.

 

 

פיתוח מידת ענווה כהכנה ליכולת קבלת מסרים ותיקשור

ולעלייה לדרגות נבואה- ערב להתחברות לכוחו של חודש סיוון

ולדרך להתעלות בדרגות של יכולת נבואה

יום ג' 13.6 ערב י"ח בסיוון בשעה 20:00

חודש סיוון הינו מזל תאומים. זהו אחד מהחודשים החזקים והמוארים ביותר מבחינת הלוח העברי, בשל היותו חודש מתן תורה בו נוצר קשר ישיר ובלתי אמצעי בין האומה לבין אלוהים, ובין האדם לבין מישור המוחלט. כי השניים נחשבים תאומים! לכן זה גם חודש הנבואה! יכולת אשר קשורה גם בפיתוח מידות מוסריות, במיוחד מידת הענווה. בכך עוסקת פרשת בהעלותך של אותו שבוע, המדברת על  "בהעלותך את הנרות אל מול פני המנורה יאירו שבעת הנרות", ובהמשך על  "והאיש משה היה ענו מכל האדם אשר על פני האדמה!"

בערב מיוחד זה נתחבר לכוח הרוחני של חודש סיוון מבחינת יכולת ראיית הפוטנציאל האישי והכללי, בציווי של לך לך, כלומר, לראות את הדרך הנכונה עבורך, באור הנבואה שהיא איחוד זמנים, היכן שלפתע העתיד וההווה מתחברים, ואז האדם רואה את כל הפוטנציאל אשר בו!

מנחה יצחק שמרון שיעשה שימוש בהתכוונויות, מסרים אישיים למשתתפים על ידי תיקשור עם רבי מאיר בעל הנס, למידת ע"ב השמות הרלוונטיים והשימוש בהם, מושגים בעלייה רוחנית, פתיחת אנרגיות, והעברת אנרגיות ריפוי. המחיר 50 ש'.

 

 

על מדע ומודעות,  על פיזיקה ותורת הקוונטים

לעומת אסטרולוגיה, תיקשור, גלגולים ונשמות

ומה יחבר ביניהם? הסרט בליפ!

יום ד' 14.6 בשעה 20:00

מהו הבליפ? מילה חסרת משמעות שהיא שמו של סרט מוזר במקצת אשר הפך לפולחן, בו משולבים ראיונות עם מדענים, פיזיקאים, לצד אנשי רוח ומיסטיקאים, בתוך סיפור עלילתי תיעודי קלוש. תובנות מהפיזיקה התיאורטית והקוונטית ותגליות מתחום חקר המוח מככבים בו לצד מסרים של תנועת הניו-אייג'. בערב מיוחד זה ננסה לפענח את המסר של הבליפ, תוך התייחסות לקשר בין תורות הקוונטים ותורות רוחניות מפי ד"ר יואב בן-דב, ד"ר להיסטוריה של המדעים, כותב, מרצה, יועץ ומעביר סדנאות בנושאי פיזיקה, היסטוריה ופילוסופיה של המדע, חינוך והוראת המדעים, קוונטים וכאוס, מדע ומיסטיקה, הודו ופילוסופיה מזרחית, טראנס וסמים, תרבות דיגיטלית, קלפי טארוט ופסיכומאגיה. חיבר ספרים על תורת הקוונטים וכן את הספר הראשון ללימודי טארוט. גילה בויום תביא הקשר לתופעות: נשמות, תיקשור, ישויות, אסטרולוגיה ועוד, וגם תדגים את תופעת התיקשור. כל זה בליווי קטעים מן הסרט, ודיון עם הקהל. ערב מרחיב אופקים ופותח פתח למחשבה. המחיר 50 ש'.

 

 

הגורל הצפון לנו בכוכבים- כיעוד וכציוני הדרך

בוקר תיקשור ואסטרולוגיה מסביב לשולחן ועם מחשב נייד-

לקראת קורס שנתי בדגש על  יחסים וזוגיות

- יום שישי 16.6  10:00

בואו להתנסות בקסמי האסטרולוגיה הקארמתית: המפה כספר החיים והגורל הפתוח בפנינו, וכראי לחיים קודמים- מדוע? מהי הקרמה שלנו ומה צפוי לנו במערכות יחסים בשילוב עם תיקשור. לנסות לדעת שעת לידה מדויקת. נשב בצוותא בבוקר רב הדגמות עם גילה בויום, שפיתחה מודל ושיטות ייחודיות מאוד באסטרולוגיה של הגורל. לקראת קורס אסטרולוגיה בימי שישי בבוקר מ-7.7. כדאי להתקשר עד יום מראש לתת פרטי לידה לקבלת המפה בהדפסה. ניתן גם לשלוח מייל. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפי הקורס.

 

 

 סדנא לפיתוח כישורי תיקשור וריפוי על ידי חוצנים

6 מפגשים בהנחיית עדנה צברלינג

יום א' 18.6 בשעה 20:00

סדנא המיועדת למתקשרים, מטפלים, וכל אלו שחשים נגיעה בעולם המיסטי. מטרת הסדנא להביא ליכולת ריפוי באמצעות חוצנים, של העצמי ושל אחרים. במהלך הסדנא נערוך היכרות עם מרפאת החוצנים, נלמד הגנות מיוחדות, נתחבר לאני הגבוה, נלמד לקבל מסרים באמצעות כתיבה אינטואיטיבית, נחוש חפצים ותמונות של אחרים ונלמד כיצד להעביר אנרגיות ריפוי מרחוק. כיצד לאבחן ולזמן אנרגיות ריפוי חוצניות לטיפול בבעיות שונות.

שימוש בתהליכי הרפיה, מדיטציה, דימיון מודרך, פתיחת הגוף האנרגטי, העין השלישית והרביעית והגוף הכפול. בליווי מסרים אישיים לנוכחים מהמנחה. המחיר 700 ש', אפשרי בתשלומים. יפתח בהרשמה מראש של 6 איש לפחות.

 

 

 נומרולוגיה סינית

- גישה עתיקה וייחודית להבנת אישיות האדם וגורלו

יום ב' 19.6 בשעה 20:00

נומרולוגיה סינית הינה תורה עתיקה ולא מוכרת בארץ לאיבחון וניתוח דפוסי אישיות וקווי גורל. תורה זו נבדלת מהנומרולוגיה הקבלית/עברית במספר מאפיינים מרכזיים: משמעות המספרים, שימוש ב-א"ב לועזי, מטריצת פיתגורס בגלגולה הסיני הקדום, והבנתה עפ"י תורת האיזונים, משמעות הסמלים בשם ובתאריך הלידה, ניתוח עפ"י לוח שנה מערבי ולוח שנה סיני, מקדמי סיכון, פופולריות והצלחה. המרצה – נחמיה בורגין, העוסק בנושא מזה 30 שנה, יציג את עיקרי השיטה בליווי הדגמות. אפשרות לסדנא בנושא ליודעי נומרולוגיה. המחיר 40 ש'.

 

 

סדנא בסיסית לפראניק הילינג - רמה ראשונה

בהנחיית אורנה אילן

- 3 מפגשים החל מ: יום ג' 20.6 בשעה 19:00

קורס ללימוד הרמה הראשונה של שיטת הפראניק הילינג, למטרות ריפוי עצמי, טיפול בקרובים, וליישום כשיטה נוספת למטפלים. בסדנא יילמדו הנושאים הבאים: הקשר בין  הגוף הפיזי לגוף האנרגיה, ההילה והצ'קרות. פיתוח היכולת לסרוק ולחוש את האנרגיה סביב עצמים וגוף האדם. שבע הטכניקות הבסיסיות של השיטה. ניקוי והוצאת אנרגיה "תקועה" היוצרת חסימה בזרימה והוספת אנרגית חיים. טיפול במחלות שונות כמו מיגרנות, הצטננות, חום, כאבים שונים, בעיות קיבה ועיכול, בעיות עור ועוד. ריפוי עצמי, של אחרים וריפוי מרחוק. עם סיום הסדנא תוענק תעודה רשמית של האירגון הבינלאומי. המחיר 480 ש', אפשרי בתשלומים. יתקיים בהרשמה של לפחות 5 איש מראש. אפשרות לסדנת המשך.

 

 

תורת המזל, גורל, שמות,

 וצירופים עפ"י הנומרולוגיה וחוכמת הקבלה-

יום ג' 20.6 בשעה 20:00

בוא לדעת ולהבין על גורל ומזל, עפ"י תורת המזל והזיווגים על פי הקבלה, שם האדם ושם אמו כשורש נשמתו. מזלו של האדם על פי תורת הגלגול, סוד האותיות על פי 'ספר התמונה', 'גינת אגוז' ועוד. המזל עפ"י האסטרולוגיה, הנומרולוגיה והקבלה, סוגיית ישראל והמזל, האם ישראל מעל למזל? ערב אינטראקטיבי רב הדגמות עם המרצה הפופולרי ד"ר רמי שקלים, ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל, גלגולים וכו'.  מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. מחיר ההרצאה 40 ש'.

 

 

 אתם שואלים והסידור עונה

ערב פתיחה בסידור עפ"י שיטה קבלית עתיקה

יום ד' 21.6 בשעה 20:00

ערב מדהים עם מלי, הפותחת בסידור בשיטה ייחודית ומקבלת מידע רב כולל שמות אנשים ממשפחת השואל, קולטת מסרים מקרובים מעולם האמת, עונה על שאלות ופותרת בעיות. פועלת גם בשיטה של חישוב שם האדם והתאמתו למספר הדף המיוחד לו על פי המספור בסידור המיוחד "תהילת ישרים". תספר ותסביר על גורל לעומת מזל ובחירה לפי הקבלה, ותיתן עצות מעשיות מאוד לפרנסה, נגד עין הרע, מספרי דירות, הבאת שפע בחיים, מניעת חסימות ועוד. ערב מדהים ורב הדגמות אישיות עם הקהל. המחיר 50 ש'.

 

 

אנרגיית החיים ופעימת החיים, על שיטות אנרגטיות

לאבחון, ריפוי וטיפול בראי ההיסטוריה

בראיה מודרנית ולאור הביו-אורוגנומי

בדגש על זוגיות אנרגטית- יום ה' 22.6 בשעה 20:00

מה זו אנרגיה, בהקשר לשדות החיים. בראי ההיסטוריה: אנרגיה על פי תרבויות שונות כמו יוון, מצרים, הודו, האינדיאנים ותרבויות אחרות. אנרגיה לאור היהדות. אישים בולטים שהטביעו חותמם: לואיג'י גלווני, מסמר, ריינבך. האנרגיה בעידן המודרני: וילהלם רייך שגילה את סוד אנרגיית החיים וניסיונותיו. רפי רוזן, הביו-אורונומי ושיטת העפעוף. עקרונות כלליים של השיטה: האיבחון, מושגים כמו כפילים, משלימים אנרגטיים ועוד. במי אפשר לטפל ומתי. בליווי הדגמות לאיבחון וטיפול. מרצה עזרא משקיף, העוסק ברפלקסולוגיה וביו-אורגונומי, המחיר 40 ש'.

 

 

נסיעה רוחנית לקברות צדיקים, לתיקון, בקשות, מסרים והתכוונות-

 בהנחיית יצחק שמרון וגילה בויום

- יום א' 25.6 בבוקר, ערב ראש חודש תמוז.

בסימן הראייה הנכונה של המוחלט לעומת העולם היחסי,

יום המיוחס ליוסף- טיול יום לירשלים

בחודש תמוז יש לנו הזדמנות להסיר ולנקות מחיינו טינה, כעס, שליליות וחוסר איזון. זהו חודש המושפע מרגשות ומרגישות יתר שלעתים יוצרים חוסר הרמוניה. לכן, בחודש זה עלינו לעשות שימוש בכוח התפילה כדי להשפיע טוב על סביבתנו ולדאוג לזולת, ולא סתם תכונת החודש היא ראייה, כי אנו צריכים לראות נכון את המציאות. בחודש זה אירעו צרות רבות כמו חטא העגל, מחלוקת קורח, הבקעת חומות העיר, לכן הוא חודש של בחירה בין חיים בטוב לבין חיים ברע, בין צמיחה לבין נסיגה. מצד אחד הוא מתחיל את חודשי הקיץ כאשר השמש בשיאה, מצד שני הוא מזל מים תת הכרתי, ולכן הוא חלש, תלותי וללא הרף מחפש אחר הביטחון העצמי שלו. הוא כמו הירח החסר של השנה כולה.

להבדיל מחודש סיוון הטבול כולו באור, הרי שכאן אנו נופלים לעולם יחסי לעומת מישור המוחלט!

את טיולנו נייחד הפעם לירושלים וסביבותיה במטרות הבאות.

1.       לשקף את האור האמיתי, כי חודש זה הוא כמו ירח חסר, הזדמנות למלא עצמנו באור רוחני.

2.       להתחבר לספירות הגבוהות, כלומר, להפוך את המוחלט לעובדה קיימת גם בעולם היחסי!

3.       לראות את הסימבוליקה של מעשה קורח, אשר לא הכיר בהנהגת משה מטעם אלוהים, כי הוא איבד את האמונה! וגם אנו היום בתקופה של ללא ניסים, אין לנו לסמוך אלא רק על האמונה שבנו. יכולים להאמין!! ולכן קורח נפל לתוך הבור, אולי אותו בור בו יוסף הצדיק היה נתון, אבל הוא יצא ממנו!!!

4.       בגלל שזה יום יוסף הצדיק, בעל החלומות, אז כיצד להתחבר לאינטואיציה ולחלימה ולהשיג את אשר אנו ראויים לו!

בטיול נבקר בקבר דוד המלך ממנו יבוא משיח בן דוד והוא מייצג את השלמות האינסופית של האור. נבקר בכותל לכוונות ולתפילות. נבקר בהר הזיתים שמאמינים שהוא הר הגאולה ממנו יקומו כל צדיקי העולם. שם נבקר את קבר הרש"ש- שלום שרעבי יליד תימן. נעלה לקבר שמואל הנביא-  גדולי הנביאים בעם היהודי, ומקומות נוספים.

לתשומת לב- הטיול הינו טיול יום, ונצא בשעה 9:30 מתל-אביב. החיפאים יגיעו ברכבת. נסיים בסביבות 10 בלילה בתחנת רכבת מרכז והחיפאים יוכלו לנסוע ברכבת בחזרה.

המחיר 130 ש', ועבור הבאים ברכבת 110 ש'. יתקיים בהרשמה של 25 איש לפחות!!

 

 

לחוש את פעימת החיים במגע יד

תיקשורת אישית דרך מגע ותודעה

יום ב' 26.6 בשעה 20:00

שנים רבות שהה יחזקאל עין-שי, מורה מוסמך לטכניקת אלכסנדר ביפן, כשהוא מלמד שם בבית ספר שהקים בשנת 1992. וגם למד אצל מאסטרים יפנים כיצד לאתר ולשחרר אמוציות שקנו להם משכן קבע בגוף. בכך הוא הפך לרב אומן בינלאומי המקשר בין תודעה, תנועה, יציבה, תנוחת הגוף וזרימה אנרגטית. כיום הוא מסוגל במגע יד לקבל מסרים על האדם, חייו, התנהלותו ביומיום, על המקום בו זרימת האנרגיה מופרעת, וגם לחבר אותו ל"מרכז הכובד שלו"- מקום השקט והביטחון ולתודעה הפנימית המרפאת. אלפי אנשים עברו תחת ידיו, ביפן, שוויץ וישראל. רבים מהם שינו את אורח חייהם, השתחררו מכאבים, כיווצים, מתחים והתחברו לחופש, לזרימה ולחיות. לפני כחצי שנה, החליט לחזור לישראל, להפיץ את תורתו ולהסמיך מורים לשיטה. בערב יוכלו הנוכחים להתנסות בשיטה, וכמו כן לחוש ולקבל מסר על עצמם מידיו של המרצה. חוויה משנת חיים מובטחת! המחיר 50 ש'.

 

 

ערב מהמם של טראנס, תיקשור וראיית רנטגן

עם המרפא והמדיום ארנון ברנדיס

יום ג' 27.6 בשעה 20:00

ארנון ברנדיס הינו מוותיקי העוסקים במיסטיקה והילינג בישראל. למד הנדסה אזרחית וניהול כלכלי, ובוגר לימודי רפואה טבעית. לפני כ-20 שנה ייסד את מכללת לוטם להילינג, רפלקסולוגיה, רפואה סינית והוא עוזר במיגוון רחב של בעיות רפואיות ונפשיות שונות.

הופיע רבות בתיקשורת: עם פרופ' קרסו, שם יצר קשר עם קרובים מעולם האמת בשידור חי. הופיע 3 שנים ברדיו קול-רגע וערך שם איבחון וריפוי. הופיע בתוכניות טלוויזיה שם טיפל בשידור חי גם בצופים. בהופעות תיקשור הצליח להעביר מסרים מרגשים מרגע המעבר לעולם האמת, וכיצד להשלים מעגלים ולשחרר את אחיזתנו מנשמות יקירינו.

בערב ישתמש ארנון בראיית רנטגן לאיבחון מצבים בריאותיים, ראיית סרטי חיים ואירועים עתידיים מתוך טראנס, ויעביר מסרים מקרובים מעולם האמת. אתם מוזמנים לחוות חוויה מיוחדת. המחיר 50 ש'.

 

 

 ערב תיקשור רב ערוצי ורב מימדי

בואו לחוות חווית תיקשור מיוחדת

יום ד' 28.6  בשעה 20:00

גילה בויום, הידועה בתיקשוריה המדהימים והבהירים, פיתחה יכולת תיקשור ייחודית במינה. מבחינתה מדובר בסוד חדש של מודעות קוסמית, ולכן התיקשור אינו אלא התחברות ל"אני הקוסמי", מה שמחבר אותנו לעצמנו ולכל המידע ביקום בעת ובעונה אחת, מעין "אינטרנט קוסמי".

גילה מגדירה את עצמה לא כמתקשרת עם, אלא כמתקשרת דרך: תמונות, חפצים, ישויות ומדריכים.

אתם מוזמנים לחוות ערב תיקשור רב מימדי ו"רב אפשרי": הביאו תמונות מכרים, גם של אלה שאינם עוד ובואו עם חפצים אישיים שעליכם.

בערב יועברו מסרים אישיים וקוסמיים בדרך של כתיבה אינטואיטיבית, שימוש בחפצים ותמונות התחברות למדריכים קוסמיים וצדיקים להעברת מסרים אישיים דרכם בנושאים שונים!!!

חוויה מיוחדת מובטחת. המחיר 45 ש'. מומלץ להביא קלטת.

 

 

סדנא ללימוד מקצועי של שיטת ביו-ארגונומי

ככלי רב עוצמה לאיבחון וטיפול

- ימי ה' החל מ-29.6 בשעה 19:00

סדנא בת 16 מפגשים בהנחיית עזרא משקיף ללימוד מקצועי של שיטת הביו-אורגונומי. כל מפגש יוקדש ללימוד חומר תיאורטי ולהדגמות וטיפולים בליווי חומר מודפס. מגוון רחב של נושאים: טכניקת העפעוף, שדות אנרגטיים, צורות אנרגטיות, משלים אנרגטי, העירבול, מצבי ואקום וחוסר אנרגיה, תופעת המשלימים האנרגטיים, טיפול בגלגול ושושלת, טיפול ושיחרור מפחדים וטראומות, יד קולטת ומשדרת, ציור אנרגטי, יחסי מטפל מטופל, טיפול במערכות שונות כמו דם, כליות, נשימה ועוד, יעוד וקונדליני, הקשר לתעצומות הרגש והרוח, קשר עם ישויות, וכו' וכו'. תינתן תעודה! מחיר מיוחד של 2200 ש' בלבד, לעומת המקובל. יתקיים בהרשמה של  לפחות 5 איש.

 

 

מהו הגורל הצפון לנו בכוכבים, ומה הצפוי לנו במהלך חיינו

מנפלאות האסטרולוגיה הקארמתית

- בוקר תיקשור ואסטרולוגיה מסביב לשולחן ועם מחשב נייד

לקראת קורס- יום שישי 30.6 בשעה 10:00

בואו להתנסות בקסמי האסטרולוגיה הקארמתית: המפה כספר החיים והגורל הפתוח בפנינו, וכראי לחיים קודמים- מדוע? מהי הקארמה שלנו ומה צפוי לנו במהלך חיינו בשילוב עם תיקשור. נשב בצוותא בבוקר רב הדגמות עם גילה בויום, שפיתחה מודל ושיטות ייחודיות מאוד באסטרולוגיה של הגורל. לקראת קורס אסטרולוגיה בימי שישי בבוקר מ-7.7. כדאי להתקשר עד יום מראש לתת פרטי לידה לקבלת המפה בהדפסה. ניתן גם לשלוח מייל. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפי הקורס.

 

 

 ערב מדהים של קפה, תיקשור,

 בדולח וספר תהילים במישור האישי והמדיני

יום א' 2.7 בשעה 20:00

מפגש מיוחד עם שלמה אריאל, אשר חזה במדויק אירועים פוליטיים ומדיניים רבים ולאחרונה הוציא לאור את ספרו לחיזוי בקפה: "חיזוי גורלי". הדרך לקבלת מסרים באמצעות סמלי הקפה וכדור הבדולח, יחשב לכל אחד פרק תהילים שיועד לו, בליווי חיזוי אישי ומדיני. 40 ש'.

 

 

הפוך רצון למציאות וקרב עתידך לחייך

סדנא לחשיבה היפנוטית מגנטית

עם המרפא והמדיום ארנון ברנדיס

יום ב' 3.7 בשעה 20:00

טכניקה מיוחדת רבת עוצמה לכניסה למצב מדיטטיבי עמוק לקבלת מסרים פנימיים ולמימוש מטרות בחיים בנושאי אהבה, זוגיות, פרנסה, בריאות וכו'. טכניקה רבת עוצמה אותה ניסה ארנון ברנדיס בהצלחה להגברת תפוקה במקומות  עבודה, לגמילה מעישון ומיוחד לגבי עצמו על מנת להביא לריפוי עצמי והחלמה. המחיר 80 ש'. נא להירשם מראש.

 

 

ערב של שאלות אישיות וחיזוי

על פי ספרי גורלות קבליים עתיקים

באמצעות תוכנת מחשב ייחודית

יום ג' 4.7 בשעה 20:00

ערב מיוחד בו יציג וידגים עודד מרדר את תוכנת אורים ותומים, תוכנה ייחודית שזכתה לפרסום רב בטלוויזיה ובעיתונות, באמצעותה תוכל/י לקבל תשובה על כל בעיה מתחומי חיינו: ילדים, בריאות, עסקים, אהבות ופרידות, יחסים שבינו לבינה, ניתוח אופי, התאמת זוגיות ועוד, על פי ספרי גורלות קבליים עתיקים!

יספר כיצד הגיע לרעיון לחבר בין עולם המחשב לספרי הקבלה, ויסביר וידגים את דרכי החישוב השונות   לפיהן מתקבלות התשובות: דילוג על טבלת אותיות, שיטת "אות החומש", שיטה אקראית הגישה הנומרולוגית ואות.

ניתן יהיה לשאול ולקבל תשובות בכל תחומי החיים. ניתן יהיה לרכוש את התוכנה במחיר מיוחד. מחיר ההרצאה 40 ש' שיוחזרו לרוכשים את התוכנה.

קראו:

www.oryada.com/model-oded.htm

 

 

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר"

מעגל מסרים לקשר עם נשמות מעולם האמת

יום ד' 5.7 בשעה 20:00

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר", אלו מילותיה של זהבה אביגדור המשמשת כמדיום לתיקשור עם עולם הנשמות. עבדה כמורה משך שנים רבות, עד אשר לפני כשנתיים נפתח לגביה צוהר חדש לעולם הרוחני ונוצר הקשר בינה לבין עולם האמת, ומאז היא יועצת ומעבירה הרצאות וסדנאות בנושא בכל רחבי הארץ, ורואה בכך שליחות. בערב  נתכנס במעגל ונערוך מדיטציה, וניפגש עם אלה האהובים עלינו מעולם האמת, וישויות ומדריכים רוחניים. זהבה תעביר מסרים לנוכחים, עם אפשרות למענה על שאלות!!! הערב גם יקנה לנו כלים, וגם יחזק בנו עצמנו את הקשר אם אלה שאינם, אך בעצם ישנם, על מנת לקבל מהם השראה, תמיכה רוחנית ואהבה במהלך חיינו. המחיר 50 ש'.

www.oryada.com/model-zehava.htm

 

 

קורס לאסטרולוגיה של הגורל

- שישי בבוקר  מ- 7.7 10:00

הקורס השנתי לאסטרולוגיה של הגורל, בגישה מיוחדת של גורל, תיקון, יעוד, זיהוי אירועים גורליים ועוד. בקורס ממוקד ומרוכז, בו תלמדו שיטות מעשיות של חיזוי אסטרולוגי, משך תקופה קצרה יחסית. מיועד גם למתחילים וגם למתמצאים. מנחה גילה בויום. כולל חומר בכתב, מפות אישיות, תירגול רב והדרכה באסטרולוגיה ממוחשבת.  הקורס יכלול כ- 36 שיעורים, ומחיר כל 9 מפגשים 900 ש'.

www.oryada.com/model-ast.htm

 

 

החיים במשל, בסיפור ובסמל

ערב רב עניין וקס"מ- קלפי סיפור מטאפוריים

למפגש עם האני הפנימי

יום א' 9.7  בשעה 20:00

ערב להתנסות בקלפים מיוחדים ביותר- עתירי דמיון ומעלי אסוציאציות היכולים לשמש כקלפי נפש, למסע פנימי של גילוי עצמי. טובים גם מאוד לפיתוח יצירתיות, התפתחות אישית ומקצועית, ואינטראקציה בינאישית. הערב יתבסס על קלפי הבטיאט והפרסונה-  חפיסה בת 77 קלפים של דיוקנאות אנשים שונים. מנחה עופרה פוסטר שהייתה 25 שנה מנהלת משאבי אנוש ורווחה, וכיום מנחת קבוצות מוסמכת ומעבירה סדנאות בדמיון מודרך, קלפי קס"מ וציור אינטואיטיבי.  תעביר ערב מרתק המשלב הרפיה, מדיטציה ומסע של דמיון מודרך שממנו עולים מסרים בשילוב עם הקלפים. המחיר 45 ש'.

 

 

סמלים מדברים וסמלים משפיעים

- על השפעתם המאגית של קלפי הטארוט וסמליהם

- ערב פסיכו-מאגיה ופריסות פתוחות

יום ב' 10.7 בשעה 20:00

אלכסנדרו ז'ודורובסקי הינו יהודי ממוצא צ'יליאני שחי בפריז וידוע כבמאי תיאטרון וקולנוע ניסיוני, כסופר ומחבר ספרי קומיקס, וכמורה לקלפי טארוט ולהתפתחות. אצלו למד ד"ר יואב בן-דב במשך מספר שנים. בעקבות ניסיונו הרב בסדנאות ובייעוץ אישי, הגיע "ז'ודו" למסקנה שניתן בעזרת קלפי הטארוט ליצור שפת סמלים על מנת לשוחח עם הלא-מודע.  מכאן, הדרך להשפעה על התת-מודע הייתה קצרה, עקרונות אותם פירסם בספרו "תיאטרון החיים". אנו יוצרים טכס סמלי, נכנסים לתוכו ומתחברים אליו על מנת ליצור שינויים משמעותיים בחיים, כאשר הקלפים משמשים כאמצעי לכך, בין אם כארכיטיפים כמו דמות האם לפי הקיסרית, הכוהנת או דמויות סמכות כמו הקיסר, הכוהן הגדול ועוד, ובין אם משתמשים בסמלים עצמם כמו הגביעים, המטבעות וכו'. ד"ר יואב בן-דב יעביר ערב חוויתי מדהים בשילוב עם מדיטציות, דמיון מודרך ועוד מתוך מטרה להתחבר לכוח ולעוצמת השינוי שבקלפים. כמו כן הוא ידגים את הכוח של השימוש בפריסות פתוחות: התחברות לקלפים עפ"י מסרים אינטואיטיביים מסמלי הקלפים, ללא ידע מוקדם ומוגדר מראש! המחיר 50 ש'.

 

 

ערב מדהים של קריאת יעוד וחיים קודמים

ע"י קלפי אורקל, נומרולוגיה ותיקשור

- יום ג' 11.7 בשעה 20:00

ערב בו תציג נילי רווה, העוסקת בטארוט, כף יד, נומרולוגיה ושיחזור גלגולים, יכולת מופלאה לדעת על תיקון וחיים קודמים באמצעות תאריך הלידה של האדם, קלפי אורקל ותיקשור באמצעות מגע בכף היד. שיטה מיוחדת אותה פיתחה בשנים האחרונות. בואו לחוות ולהתנסות,  המחיר 50 ש'.

 

 

ערב דואט מרתק על סוד האותיות ונשמת האדם

הסיכוי לזוגיות ומערכות יחסים

עפ"י מחקר ייחודי, נומרולוגיה ותיקשור

יום ד' 12.7 בשעה 20:00

הרב ד"ר ישראל כץ עוסק במחקר ראשוני וייחודי ביותר לאחר שגילה את צופן האותיות העתיקות אשר נשתכחו מאיתנו. כאשר פירוש השמות והתאמת השמות עפ"י דרכם, מביא למסקנות מרחיקות לכת, לגבי פוטנציאל לקשר וסיכויי זוגיות קיימת.

המרצה הרב ד"ר ישראל כץ הינו ד"ר לפילוסופיה מטעם אוניברסיטת גלאזגו. הוא מרצה בכיר מטעם המכון לחקר סוד אותיות התורה וכיום מנהל המכון. מרצה במכללות והאוניברסיטה העברית ואוניברסיטת בן-גוריון. הוא חוקר, יועץ ומגשר בענייני נישואין ומשפחה. מועמד לפרס ישראל בשל 17 ספריו.

גילה בויום, שהינה מדיום, אסטרולוגית נומרולוגית ומתקשרת, מחוברת לאותיות באמצעות נומרולוגיה, טארוט ותיקשור, ויש לה יכולת לחוש כיצד כל אות פועלת בשם הפרטי ובמשותף עם בן הזוג.  במיוחד יש לה יכולת נדירה לחוש "על בשרה" מערכות יחסים בין אנשים. אתם מוזמנים לבוא עם בן הזוג או עם תמונתו. כערב דואט מיוחד לתוך הלילה, יציגו הרב ד"ר ישראל כץ וגילה בויום, את סוד החיבור בין השם לנשמה, את סיכוייו לזוגיות והדרך בה הוא יוצר מערכות יחסים, על פי תורת האותיות, תיקשור, נומרולוגיה, אסטרולוגיה וכו'. ערב מרתק מובטח. המחיר 50 ש'.

 

 

 

מסע אל התת מודע לחווית ולידיעת חיים קודמים

יום א' 16.7 בשעה 20:00

השיחזור מהו? היסטוריה עפ"י בודהיזם, דרוזים ומחקרים מודרניים כמו שיעורים ושורשים בזמן. האם, כיצד ועד כמה ניתן לחוות חיים קודמים ובאיזה כלים. זיהוי תבניות קארמתיות ומשמעות התיקון עפ"י תאריכי לידה ושמות. בליווי מדיטציה חוויתית לאיזון וחווית חיים קודמים. מבוא לקראת סדנא לשיחזור גלגולים בהנחיית נילי רווה העוסקת בטארוט, כף יד, נומרולוגיה ושיחזור גלגולים. למרצה ותק של שנים רבות בנושא הגלגולים, הן בסדנאות והן בייעוץ אישי. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפי הסדנא.

 

 

ערב מדהים של תיקשור באמצעות הגרפולוגיה

אישיות, כישורים, יחסים וקרובי משפחה חיים ומעולם האמת

יום ב' 17.7 בשעה 20:00

יעקב גרינבוים, הינו גרפולוג מוסמך מזה שנים רבות. הוא יועץ ומרצה, ומזה כ-14 שנה מופיע כמרצה מבוקש בחיל האוויר.

בנוסף ליכולתו לאבחן על פי כתב היד כישורים כגון רמת האינטליגנציה, מידת הרגש, התאמה מקצועית, לימודים, מחלות גופניות ונפשיות, לקויות למידה, תיפקוד מיני כולל נטיות חד מיניות  ועוד;

הוא מסוגל לראות מעבר לכתב היד: התאמה בין בני זוג, נטייה לבגידות, יחסי הורים ילדים ועוד. הוא גם מסוגל  לאבחן דרך הכתב עבר, הווה, ועתיד בצורה מדויקת, ולראות גם את שאר בני המשפחה כולל קרובים מעולם האמת עימם הוא מסוגל לתקשר.

כמו כן הוא מאתר בכתב היד מצב של עין הרע וגם מסוגל להסירו. ליעקב יכולת לברך בברכת כוהנים להצלחה את הכותב או הכותבת. אתם מוזמנים לערב  מפתיע ורב הדגמות. אפשרות לייעוץ אישי לפני ההרצאה או במועד אחר, במחיר של 240 ש'. התקשרו לפרטים. מחיר הערב 45 ש'.

 

 

סוד האותיות וחוכמת המספרים

עפ"י הקבלה והנומרולוגיה, ככלי לתורת הזיווג

- יום ג' 18.7 בשעה 20:00

בואו לדעת על תורת הזיווג, ההתאמות והצירופים עפ"י קבלה ונומרולוגיה. פירוש המספרים 9-1, מספרי מזל אישיים, איך לבחור שם לאדם ולעסק ולבדוק בין התאמה זוגית. נשמת האותיות ורוח האותיות, וסוד הטנת"א (טעמים, נקודות, תגין ואותיות). ערב אינטראקטיבי רב הדגמות עם המרצה הפופולרי ד"ר רמי שקלים, ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל גלגולים וכו'.  מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה,  מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. מחיר ההרצאה 40 ש'.

 

 

 

ערב של הילינג, אור וחניכה רוחנית-

עם עמי אחראי "שנחטף" על ידי חוצנים

יום ד' 19.7 בשעה 20:00

עמי אחראי, בעל מוסך מהקריות, נסע לכיוון חיפה לפני יום כיפור של שנת 1987, ובכניסה לחיפה, בקרבת המכון לחקר הימים, בשעה 22:00 השתנו חייו לחלוטין! הוא ראה חישוק של אור, יורק ברקים וגיצים מרחף מעל הקרקע ברעש עצום. הוא עצר את רכבו וירד להתבונן, ואחר כך מצא עצמו לפתע ברכב, מבלי לדעת כיצד וכמה זמן חלף. מספר ימים לאחר מכן כאשר שב למקום הוא מצא שם שטח שדה שרוף לחלוטין בצורת עטלף, וחומר אפור על הקרקע, שכאשר נגע בו חש כאבים בכל הגוף. בבדיקה במעבדות אוניברסיטת תל-אביב, נמצא שיש בו תערובת מתכות וסיליקון שלא ניתנים להפקה על פני כדור הארץ, ותגובה מגנטית מוזרה ביותר.

עד היום עמי לא מבין מה אירע באותו הלילה, וההנחה היא שהוא נחטף, וכמקובל במקרים כאלה, סבל מזמן אבוד, והתחיל לפתח כישורים רוחניים ואנרגטיים בלתי רגילים. הוא חש בעוצמות אור ואנרגיה בלתי רגילים מהידיים ומהמצח, ובראיה על-חושית הוא מתקשר אותיות וסמלים מקודשים. כל מי שבא עמו במגע, חש ריפוי וקפיצת מדרגה ביכולות רוחניות, ועמי חש שהיעוד שלו הינו להעביר את בשורת האור.

הערב יכלול ריפוי, מדיטציה, הן בקבוצה והן באמצעות מיטת טיפולים וכמו כן תיקשור והעברה של אנרגיות אור. חוויה בלתי נשכחת מובטחת. המחיר 40 ש'. 

 

 

מסע אל התת מודע לחווית ולידיעת חיים קודמים

סדנא לשיחזור גלגולים- 3 מפגשים

החל מיום א' 23.7 בשעה 20:00

סדנא חווייתית למציאת היעוד, מבחני הנשמה ולגילוי הפוטנציאל והתיקון של כל אחד מאיתנו. הכרת המדריך הרוחני, הפן הגברי והנשי, גילוי יכולות וכישורי חיים קודמים ועוד. בליווי מדיטציות ותהליכי הדמיה לראיית ושיחזורי חיים קודמים. מנחה נילי רווה. המחיר 360 ש', יתקיים בהרשמה של 6 איש מראש.

 

 

ערב של תיקשור וקבלת מסרים באמצעות אבנים וקריסטלים

ע"י המרפא והמדיום ארנון ברנדיס

יום ב' 24.7 בשעה 20:00

על פי מסורת אינדיאנית עתיקה, אוסף האדם משך חייו כ-405 אבנים כמספר סוגי צורות הבריאה, כאשר הו משמשות כתמרורי חיים: להכוונה ולקבלת מסרים לעצמו ולאחרים. ארנון ברנדיס אסף סט מפואר של אבנים במקומות ובנסיבות שונות והוא משלב אותן עם קריסטלים ואבני חן. ייתן תשובות על שאלות בנושאי בריאות, זוגיות, פרנסה וכו', בליווי תיקשור. ערב מרתק ומומלץ! המחיר 40 ש'.

 

 

נסיעה רוחנית לקברות צדיקים, לתיקון, בקשות, מסרים והתכוונות-

 בהנחיית יצחק שמרון וגילה בויום

- יום ג' 25.7 ערב ראש חודש אב

בסימן הגבורה, ההתגברות והענווה

חודש מזל אריה שתכונתו שמיעה, נקרא גם מנחם אב, כי אנו עתידים להינחם בו. מצד אחד יש לנו את ט' באב ומצד שני יש לנו את ט"ו באב, כאשר חז"ל אמרו שלא היו ימים טובים לישראל כ-15 עשר באב וכיום הכיפורים. ט' באב הוא יום שבו קרו אירועים קשים: חטא המרגלים, חורבן בית ראשון ושני, חרישת הר הבית, נפילת ביתר וחיסול מרד בר-כוכבא.

זה חודש של מלכות, שלטון, גבורה, שעלולים להפוך גם לגאווה. מצד אחד בגבורה אנו מתגברים על כל מה שנראה לנו בלתי אפשרי ובלתי ניתן להשגה, אך מצד שני אנו עלולים לחטוא בגבהות הלב.

לכן מחייב חודש זה לבנות מידת ענווה דרך תפילה ואמונה, אך גם לקבל בשמחה ימים טובים.

לכן נבקר במקומות של אנשים דגולים וגדולי שם מצד אחד, אך גם צנועים וישרי דרך.

את מסענו נתחיל דווקא בצפת, שם קבורים מקובלים, פוסקים, פייטנים מגדולי האומה היהודית דאז. נתפלל ערבית בבית הקברות של האר"י הספרדי, ונחוש את הכוחות העצומים ביותר בכוך שבו נגלה אליו אליהו הנביא. נבקר בסימטאות ובבתי הכנסת העתיקים של צפת. נרד לבית הקברות מקום קבורת האר"י ואחרים. הגברים יוכלו לטבול במקווה האר"י. נבקר במקומות נוספים בקרבת צפת ונמשיך משם למירון. נסיים את מסענו בטבריה בקבר רבי עקיבא, מהרוגי המלכות אשר גם ברגע קשה לא התכחש לאמונתו, ובקבר בעל הנס, אשר התגבר על ייסורים רבים ומי כמוהו מסמל את הנס של חיים חדשים.

יש להביא בגדים חמים, לבוש צנוע, מגבות, שתייה חמה, אוכל והרבה מצב רוח. יוצאים בצהריים וחוזרים בלילה, משך הטיול 13 שעות. המחיר 130 ש'. נצא מתחנת רכבת צפון בתל-אביב לאורך כביש החוף, והאיסוף יהיה בתיאום. הרשמה מראש של לפחות 25איש חובה!

 

 

אתם שואלים והסידור עונה

ערב פתיחה בסידור עפ"י שיטה קבלית עתיקה

יום ד' 26.7 בשעה 20:00

ערב מדהים עם מלי, הפותחת בסידור בשיטה ייחודית ומקבלת מידע רב כולל שמות אנשים ממשפחת השואל, קולטת מסרים מקרובים מעולם האמת, עונה על שאלות ופותרת בעיות. פועלת גם בשיטה של חישוב שם האדם והתאמתו למספר הדף המיוחד לו על פי המספור בסידור המיוחד "תהילת ישרים". תספר ותסביר על גורל לעומת מזל ובחירה לפי הקבלה, ותיתן עצות מעשיות מאוד לפרנסה, נגד עין הרע, מספרי דירות, הבאת שפע בחיים, מניעת חסימות ועוד. ערב מדהים ורב הדגמות אישיות עם הקהל. המחיר 50 ש'.

 

 

חוכמת המספרים המקודשים על פי ספר הזוהר

בהקשר לגורל האדם על פי תאריך לידה ושם

יום א' 30.7 בשעה 20:00

ערב מדהים עם נפתלי פרום, על ספירות, עץ החיים, מספרים ומזלות אסטרולוגיים עפ"י קבלה, יהדות וספר היצירה. צופן המספרים המקודשים: הצופן המוזר של ה-3 7 12 ועוד. אין מקריות- המספרים וגורלנו: משמעות הערך המספרי של תאריך הלידה והשם. חשיבות השם לעומת תאריך הלידה, והקשר לחוכמת האותיות שבשמות. עובדות מפתיעות, והקשרים מעניינים עפ"י הקבלה, יהדות, ספר יצירה ועוד, עם נפתלי פרום, שהתעמק בתורות מיסטיות רבות בהשוואה ליהדות. מרצה, יועץ ומחבר הספרים: כוח האותיות והשמות, ספר השמות לפי הקבלה, ללמוד מילדים, וזיווג מן השמים על פי הקבלה. ערב מדהים ורב הדגמות מובטח. מחיר ההרצאה 40 ש', שיוחזרו למשתתפים בסדנא לצפונות האותיות והשמות.

 

 

סדנא לחיזוק אנרגטי ובריאותי ע"י שימוש נכון בצ'קרות ובהילה

עם המרפא והמדיום ארנון ברנדיס

יום ב' 31.7 בשעה 19:00

חיזוק מערכת החיסון הפיזית על ידי נשימות מיוחדות, תנוחות ידיים, הכוונת אנרגיות וטיפול בצ'קרות ובהילה. טכניקות רבות עוצמה בהם הוא עושה שימוש יומיומי מזה 50 שנה ואותם הוא מלמד מזה 20 שנה. המחיר 80 ש'.

 

 

ערב מבוא – לקראת סדנת תיקשור ייחודית!

אשנב אל המסתורין שבעולם התיקשור

- יום ג' 1.8 בשעה 20:00

תיקשור היא המילה המדוברת והמתוקשרת ביותר כיום בעולם הרוחני. תמי גולדשטיין, עוסקת בכך למעלה מ-15 שנה ופיתחה שיטה מהירה לפיתוח יכולת התיקשור הטבעית שבנו. תפתח לנו פתח: עם מי מתקשרים, הקיימות ישויות, מלאכים, מלווים רוחניים, נשמות, חוצנים ועוד. תיקשור ככלי לידיעת עבר ועתיד, יעוד רוחני, גלגולים, קארמה ועוד. בליווי תיקשור אישי למשתתפים והתנסות. מהות התיקשור הספיריטואלי ומשמעות הקשר עם נשמות מעולם האמת. מבוא לסדנא. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בסדנת התיקשור.

 

 

אתה, גופך ושפת גורלך

בעבודה, במפגש אהבה, במשא ומתן ובכלל

יום א' 6.8 בשעה 20:00

הפירוש הלא מילולי של שפת הגוף. מה משדרות תנוחות גופך. מה זה אומר כאשר אתה משלב ידיים, מגרד באף, משפיל מבט, מצמצם עיניים וכו'. וכאשר אתה במפגש רומנטי כיצד תדע אם היא תתקשר אלייך למחרת, וכיצד תדע שיש לך אור ירוק לתת לה נשיקה? הבוס הזמין אותך לשיחה. היכן הוא ביקש שתשב? כיצד הוא מסתכל עלייך. בסוגיות אלו ואחרות עוסקת תורת שפת הגוף, כאשר ידוע ש-90 אחוז מדעתם של אנשים עלייך נקבעת ב-90 השניות הראשונות. ערב מרתק בו אתם מוזמנים לבוא ולשבת איך שהכי טבעי לכם, וד"ר עזרא מור יגלה לנו סודות כמוסים שאולי לא נתתם עליהם את הדעת, וגם יסביר את המפתח להבנת אחרים, על פי תנועות, תנוחות, לחיצת היד וכו'. מבוא לקראת סדנא בנושא. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בסדנא.

 

 

במבט בוחן ובעין סקרנית להבנת תופעת ותורת עין הרע

יום ב' 7.8 בשעה 20:00

מבוא לתורת עין הרע- ההיסטוריה וכיצד זה התפתח. הנפש והמידות הרעות, הדרכים לעשיית עין הרע, האם אפשרית עין הרע ללא ידיעתנו? אמונות טפלות על פי הקבלה, שיטות להוצאת ולביטול עין הרע. ערב מרתק ורב הסברים על פי מחקר מקורי המתבסס על ספרות התלמוד, המדרשים והקבלה ועוד, עם המרצה הפופולרי ד"ר רמי שקלים, ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל, גלגולים וכו'. מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. מחיר ההרצאה 40 ש'.

 

מכאן אל המופלא ואל המעבר

- סדנא לפיתוח יכולת תיקשור אישית ולאחרים-

 8 ימי ג' החל מ: 8.8 בשעה 19:00

סדנא בת 8 מפגשים לפיתוח מודעות לתיקשור, יכולת על-חושית ולהתפתחות אנרגטית ורוחנית, בהנחיית תמי גולדשטיין. בסדנא נלמד כיצד לתקשר באופן אישי ולאחרים, תיקשור ספיריטואלי עם נשמות, התחברות למדריך פנימי, מדריך רוחני לעומת אוניברסלי, פיתוח יכולת תיקשור באמצעות חלומות, הקרנה אסטרלית, סמלים, קבלת מסרים באמצעות כתיבה בהשראה, ועוד ועוד. הסדנא תכלול: תרגילי הדמיה, מדיטציות, תהליכים קבוצתיים ובזוגות, חניכות רוחניות, עבודה עם צבע, תרגילי נשימה וחישה אנרגטיים, עבודה על הצ'קרות עם דגש על פיתוח העין השלישית ועוד. מתאים גם לבוגרי סדנאות קודמות. המחיר 920 ש' אפשרי בתשלומים.

 

 

הילינג, ביו-אנרגיה, גלגול נשמות ותורת הנסתר

יום ג' 8.8 בשעה 20:00

סיבות קארמתיות למצבים בריאותיים. מה הגורם וכיצד לאתר מחלות שמקורן בהילה ובמרכזי האנרגיה. התנסות אישית, ותרגילים של שליחת אנרגיות, חישת אנרגיות. העצמת הכוח של המעגל האנרגטי. הילינג רוחני ואנרגטי. איבחון אנרגטי על הנוכחים בליווי טכניקות לכך. אפשרות לסדנא בנושא. מרצה אמנון אריאלי, שסבל מבעיות רבות ונרפא ממצבים קשים. הירצה באגודה והעביר סדנאות בתחילת שנות ה-90. המחיר 40 ש'.

 

 

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר"

מעגל מסרים לקשר עם נשמות מעולם האמת

יום ד' 9.8 בשעה 20:00

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר", אלו מילותיה של זהבה אביגדור המשמשת כמדיום לתיקשור עם עולם הנשמות. עבדה כמורה משך שנים רבות, עד אשר לפני כשנתיים נפתח לגביה צוהר חדש לעולם הרוחני ונוצר הקשר בינה לבין עולם האמת, ומאז היא יועצת ומעבירה הרצאות וסדנאות בנושא בכל רחבי הארץ, ורואה בכך שליחות. בערב  נתכנס במעגל ונערוך מדיטציה, וניפגש עם אלה האהובים עלינו מעולם האמת, וישויות ומדריכים רוחניים. זהבה תעביר מסרים לנוכחים, עם אפשרות למענה על שאלות!!! הערב גם יקנה לנו כלים, וגם יחזק בנו עצמנו את הקשר אם אלה שאינם, אך בעצם ישנם, על מנת לקבל מהם השראה, תמיכה רוחנית ואהבה במהלך חיינו. המחיר 50 ש'.

www.oryada.com/model-zehava.htm

 

 

ערב מדהים של קפה, תיקשור,

 בדולח וספר תהילים במישור האישי והמדיני

יום א' 13.8 בשעה 20:00

מפגש מיוחד עם שלמה אריאל, אשר חזה במדויק אירועים פוליטיים ומדיניים רבים ולאחרונה הוציא לאור את ספרו לחיזוי בקפה: "חיזוי גורלי". הדרך לקבלת מסרים באמצעות סמלי הקפה וכדור הבדולח, יחשב לכל אחד פרק תהילים שיועד לו, בליווי חיזוי אישי ומדיני. 40 ש'.

 

 

לחוש את פעימת החיים במגע יד

תיקשורת אישית דרך מגע ותודעה

יום ב' 14.8 בשעה 20:00

שנים רבות שהה יחזקאל עין-שי, מורה מוסמך לטכניקת אלכסנדר ביפן, כשהוא מלמד שם בבית ספר שהקים בשנת 1992. וגם למד אצל מאסטרים יפנים כיצד לאתר ולשחרר אמוציות שקנו להם משכן קבע בגוף. בכך הוא הפך לרב אומן בינלאומי המקשר בין תודעה, תנועה, יציבה, תנוחת הגוף וזרימה אנרגטית. כיום הוא מסוגל במגע יד לקבל מסרים על האדם, חייו, התנהלותו ביומיום, על המקום בו זרימת האנרגיה מופרעת, וגם לחבר אותו ל"מרכז הכובד שלו"- מקום השקט והביטחון ולתודעה הפנימית המרפאת. אלפי אנשים עברו תחת ידיו, ביפן, שוויץ וישראל. רבים מהם שינו את אורח חייהם, השתחררו מכאבים, כיווצים, מתחים והתחברו לחופש, לזרימה ולחיות. לפני כחצי שנה, החליט לחזור לישראל, להפיץ את תורתו ולהסמיך מורים לשיטה. בערב יוכלו הנוכחים להתנסות בשיטה, וכמו כן לחוש ולקבל מסר על עצמם מידיו של המרצה. חוויה משנת חיים מובטחת! המחיר 50 ש'.

 

 

מכאן אל המופלא ואל המעבר-

סדנא לפיתוח יכולת תיקשור אישית ולאחרים

- מנחה תמי גולדשטיין

יום ג' 15.8 19:00- מפגש 2 עדיין ניתן להצטרף

 

 

אתה וגופך כשפת גורלך ומנגינת חייך

סדנא בת 5 מפגשים לשפת הגוף

החל מיום ג' 15.8 בשעה 19:00

סדנא בהנחיית ד"ר עזרא מור לשפת הגוף במקום עבודה, ביחסי אהבה, במשא ומתן ועוד, תוך התייחסות גם להופעה חיצונית, צבעי שער, לבוש ועוד.

מנושאי הסדנא: מבוא לשפת הגוף. טיפוסים שונים ומאפייניהם. שפת הגוף ומסרים מיניים. מהו מרחב טריטוריאלי. מה מבטאים חלקי הגוף השונים. אופני הדיבור. השיער: גוון ,עבה ,דק, חלק, מקורזל, אופן צמיחת השיער, התקרחות-  הסיבות והטיפול. מה אומרים עלינו הבגדים. המחיר 600 ש'. המחיר עבור סדנאות שפת הפנים ושפת הגוף 1260 ש'.

 

 

תורת האותיות וגורל האדם

סוד הקסם שבשם האדם לפי קבלה וחוכמת האותיות

יום ד' 16.8 בשעה 20:00

נפתלי פרום יספר על האותיות ומשמעותן בשם האדם מבחינת צירופים ומיקום. שם האדם כמפתח לפרנסה, זוגיות, עסקים ובריאות. צופן האותיות כצופן הגורל, כיצד לדעת על תקופות חיים על פי אותיות השם!!! בליווי הדגמות ובשיתוף הקהל. המחיר 40 ש', שיוחזרו למשתתפים בסדנא לצפונות האותיות והשמות.

 

 

סדנא לסודות הצפונים בשמות ובאותיות

5 ימי א' החל מ-20.8 בשעה 19:00

סדנא ייחודית בת 5 מפגשים עם נפתלי פרום ללימוד הסוד הטמון באותיות בעבריות ובשמות, בישומים מעשיים: אישיות האדם, ידיעת גורל, תיקון, עתיד, התאמה זוגית, בחירת שם וחהלפת שם ועוד. נפתלי הינו מרצה, יועץ ומחבר הספרים: כוח האותיות והשמות, ספר השמות לפי הקבלה, ללמוד מילדים, וזיווג מן השמים על פי הקבלה.

מנושאי הסדנא:

v     משמעות כל אות ואות בשם ואופייה. אותיות דומיננטיות, פתוחות סגורות ומשמעותן.

v     ארבעת היסודות- אש, אדמה, מים ואוויר ומשמעותם, וכיצד כל אות ואות מתקשרת לאחד מהיסודות הנ"ל.

v     אותיות דין ורחמים- הניקוד מיקומו בשם ומשמעותו. אנרגיה עולה ויורדת בשם.

v     מיקום האותיות בשם- אותיות מ.ל.ך – מוח, לב, כבד. מהי משמעות האות הראשונה, האות השנייה ושאר האותיות. כמה אותיות מומלץ שיהיה בשם ומדוע.

v     תורת השמות- האם מומלץ להחליף שם. מהי המשמעות של שם המשפחה. מה נותן שם שני או שלישי. האם מומלץ לקרוא בשמות קרובים חיים או נפטרים. איזה שם מומלץ לקרוא לרך הנולד.

v     שם וגורל- מדוע כל אחד מקבל את שמו ומדוע ההורים בוחרים את השם וההשפעה על גורל הילד.

v     מציאת שורש הנשמה, היעוד בעולם ומהות תיקון הנשמה לפי השם, עפ"י תורות הקבלה. הקשר לגלגול נשמות.

v     התאמה זוגית ומהו התיקון בזוגיות עפ"י שמות ואותיות.

v     השם ותקופות גורליות בחיים. שיטה מדהימה לחישוב גילים ואירועים בחיים על פי האותיות, ללא שימוש בתאריך הלידה.

 

המחיר 580 ש'. אפשרי בתשלומים. למשתתפים באחת מהרצאות המבוא יינתן החזר של 40 ש'.

 

 

ערב חיבור נשמה לפי אנרגית הריפוי של "אור המגן דוד"

שיטת רייקי ייחודית לפי היהדות

יום א' 20.8 20:00

רה-אלי קמחי, מורה, מעצבת, וממקצועות הניהול ומדעי החברה, עוסקת בתחום הריפוי מזה 10 שנים. היא רייקי מאסטר בגישה המסורתית וקיבלה בתיקשור ממדריכים רוחניים את הקשר למקורות היהודיים ופיתחה שיטת רייקי לפי היהדות. פיענחה את סוד השימוש של אבותינו, הכוהנים והלוויים, באנרגיות ריפוי ועשיית ניסים בסיפורי התורה ובבית המקדש. מאז היא מטפלת ומלמדת שיטה ייחודית זו בשם "אור המגן דוד", הכוללת 65 סמלים מהמקורות שפועלים ברמה הפיזית, הנפש, הנשמה והסביבה. מעבירה סדנאות של 4 רמות של 'אור המגן דוד', פרחי באך, ריברסינג, עץ החיים, היפנוזה רוחנית, הרמוניה ותיקשור.

בערב תציג את השיטה, ותעביר מדיטציית ריפוי לאיזון אנרגטי, ואיזון הצ'קרות, ובכן במידת האפשר תעביר מסרים אישיים. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בסדנת 'אור המגן דוד'. מי שירצה להירשם לסדנא ישירות, ניתן לפנות לאגודה ולקבל גם הנחה זו.

 

 

הפוך חלומותייך למציאות חייך

החלום ככלי למימוש משאלות

ערב חוויתי עם המרפא והמתקשר ארנון ברנדיס

יום ב' 21.8 בשעה 20:00

בספר בראשית נאמר שאלוהים הפיל על אדם תרדמה, מבלי שנאמר שהוא הקיץ משנתו, ואולי מאז התודעה הגבוהה שלנו, באה לידי ביטוי בחלומות ולא בעירנות. סוד זה ידעו השאמאנים והמרפאים השבטיים שעסקו בריפוי וקשר עם עולמות עליונים באמצעות חלומות. חוקרי חלומות ואנשי רוח מגלים היום סודות אלה, בדברם על מצבים של חלימה מודעת וטכניקות ליציאה מן הגוף.

ארנון ברנדיס, שחווה על בשרו מצבי חלום עמוקים ומסע אסטרלי, יספר על מחקרים על חלימה וחלומות, הקשר לגלי אלפא, הצד המיסטי האיזוטרי, הקשר בין חלימה לשאמאניזם וכו'. יספר על טכניקות לחלימה מכוונת למימוש מציאות, ריפוי עצמי ושל אחרים והתחברות למצבי מודעות גבוהים. בליווי מדיטציה לכניסה לחוויית החלום ולהתחברות למקור העוצמה והכוח שבנו. ערב התנסותי מרתק. המחיר 50 ש'.

 

 

שמות ונשמות- סוד שם האדם וההשלכה על זוגיות

על פי מחקר מדהים על הקוד הצפון באותיות

יום ד' 23.8 בשעה 20:00

בשעתו טען ארכימדס כי אם יתנו לו נקודת מישען הוא יוכל להזיז את כדור הארץ. ארכימדס הלך לעולמו וכדור הארץ ממשיך ממילא לנוע מסביב לשמש, כאשר סוד תנועתו צפון באותה אנרגיה ראשונית שהתחילה את בריאת העולם, שעל פי תורת הקבלה, מצויה באותיות. אנרגיה זו, מן הסתם, מצויה גם בשם של כל אחד מאיתנו, ואיש לא חשף זאת עד היום בצורה האמיתית, למרות שהרבה נאמר ונכתב על כך. הסיבה לכך הינה שהאותיות שבידינו כיום אינן האותיות המקוריות, ואנו משתמשים באותיות אשוריות שאותן הבאנו מגלות בבל.  למידת השם הפרטי שלנו על פי הכתב הקדום שאבד לנו מזה 2600 שנה, מאפשרת זיהוי מדויק של פוטנציאל הנשמה שלנו, היכולות שלנו, סיכויינו לזוגיות, וכן ההשוואה לשם בן הזוג תיתן לנו מידע מדויק לחלוטין על סיכויי הזוגיות.

המרצה הרב ד"ר ישראל כץ הינו ד"ר לפילוסופיה מטעם אוניברסיטת גלאזגו. הוא מרצה בכיר מטעם המכון לחקר סוד אותיות התורה וכיום מנהל המכון. מרצה במכללות, האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת בן-גוריון. הוא חוקר, יועץ ומגשר בענייני נישואין ומשפחה. מועמד לפרס ישראל בשל 17 ספריו.

יציג את סוד החיבור בין השם לנשמה, את הסיכויים לזוגיות והדרך בה הוא יוצר מערכות יחסים, על פי תורת האותיות, תיקשור, נומרולוגיה וכו'. ערב מרתק מובטח. המחיר 50 ש'.

 

 

סדנת מתקדמים לנומרולוגיה

בהנחיית גילה בויום

על שיאים, אתגרים ותקופות חיים 

יום ה' 24.8 בשעה 18:30

סדנא לבוגרי הקורסים לנומרולוגיה קארמתית וליודעי נומרולוגיה. חלוקת החיים ל-4 תקופות חיים ומציאת שנות השיא, שנות המשבר ושנות ההתמודדות בכל תקופה. שיטה חדשה וייחודית! המחיר 105 ש' כולל חוברת עבודה. יתקיים בהרשמה מראש של 6 איש לפחות.

 

 

סדנא לתורות השמות והאותיות עם נפתלי פרום

מפגש שני- יום א' 27.8 בשעה 20:00

עדיין ניתן להצטרף!

 

 

ערב מבוא  ייחודי ומהנה לקראת סדנת רייקי

יום א' 27.8 בשעה 20:00

נורית שמרון – מאסטר ברייקי ומתמחה ברפואה הוליסטית, מכשירה להסמכה לרייקי, בכל הרמות. תספר על הרייקי כשיטת ריפוי עתיקה המאפשרת לכל אחד מאיתנו לפתח את החוש השישי והאינטואיציה. בשילוב עם החיבור בין הרייקי המסורתי ובין האלמנטים המופלאים הלקוחים מן היהדות והקבלה אשר להם צפנים וקודים המשמשים לריפוי הגוף והנפש.  המחיר 40 ש' שיוחזרו לנרשמים הסדנא.

 

 

ערב של הילינג, אור וחניכה רוחנית-

עם עמי אחראי "שנחטף" על ידי חוצנים

יום ב' 28.8 בשעה 20:00

עמי אחראי, בעל מוסך מהקריות, נסע לכיוון חיפה לפני יום כיפור של שנת 1987, ובכניסה לחיפה, בקרבת המכון לחקר הימים, בשעה 22:00 השתנו חייו לחלוטין! הוא ראה חישוק של אור, יורק ברקים וגיצים מרחף מעל הקרקע ברעש עצום. הוא עצר את רכבו וירד להתבונן, ואחר כך מצא עצמו לפתע ברכב, מבלי לדעת כיצד וכמה זמן חלף. מספר ימים לאחר מכן כאשר שב למקום הוא מצא שם שטח שדה שרוף לחלוטין בצורת עטלף, וחומר אפור על הקרקע, שכאשר נגע בו חש כאבים בכל הגוף. בבדיקה במעבדות אוניברסיטת תל-אביב, נמצא שיש בו תערובת מתכות וסיליקון שלא ניתנים להפקה על פני כדור הארץ, ותגובה מגנטית מוזרה ביותר.

עד היום עמי לא מבין מה אירע באותו הלילה, וההנחה היא שהוא נחטף, וכמקובל במקרים כאלה, סבל מזמן אבוד, והתחיל לפתח כישורים רוחניים ואנרגטיים בלתי רגילים. הוא חש בעוצמות אור ואנרגיה בלתי רגילים מהידיים ומהמצח, ובראיה על-חושית הוא מתקשר אותיות וסמלים מקודשים. כל מי שבא עמו במגע, חש ריפוי וקפיצת מדרגה ביכולות רוחניות, ועמי חש שהיעוד שלו הינו להעביר את בשורת האור.

הערב יכלול ריפוי, מדיטציה, הן בקבוצה והן באמצעות מיטת טיפולים וכמו כן תיקשור והעברה של אנרגיות אור. חוויה בלתי נשכחת מובטחת. המחיר 40 ש'. 

 

 

 

ערב תיקשור רב ערוצי ורב מימדי

בואו לחוות חווית תיקשור מיוחדת

יום ד' 30.8 בשעה 20:00

גילה בויום, הידועה בתיקשוריה המדהימים והבהירים, פיתחה יכולת תיקשור ייחודית במינה. מבחינתה מדובר בסוד חדש של מודעות קוסמית, ולכן התיקשור אינו אלא התחברות ל"אני הקוסמי", מה שמחבר אותנו לעצמנו ולכל המידע ביקום בעת ובעונה אחת, מעין "אינטרנט קוסמי".

גילה מגדירה את עצמה לא כמתקשרת עם, אלא כמתקשרת דרך: תמונות, חפצים, ישויות ומדריכים.

אתם מוזמנים לחוות ערב תיקשור רב מימדי ו"רב אפשרי": הביאו תמונות מכרים, גם של אלה שאינם עוד ובואו עם חפצים אישיים שעליכם.

בערב יועברו מסרים אישיים וקוסמיים בדרך של כתיבה אינטואיטיבית, שימוש בחפצים ותמונות התחברות למדריכים קוסמיים וצדיקים להעברת מסרים אישיים דרכם בנושאים שונים!!!

חוויה מיוחדת מובטחת. המחיר 45 ש'. מומלץ להביא קלטת.

 

 

סדנת מתקדמים לנומרולוגיה

בהנחיית גילה בויום

על השוואת מערכות יחסים זוגיות 

יום ה' 31.8 בשעה 18:30

סדנא לבוגרי הקורסים לנומרולוגיה קארמתית וליודעי נומרולוגיה. השוואה בין מפות של 2 בני זוג לבדיקת התאמה, לפי ריבועי פיתגורס, מספרי גורל, שמות ועוד. במה אנו משלימים או נוגדים אחד את השני. המחיר 95 ש' כולל חומר בכתב. יתקיים בהרשמה מראש של 6 איש לפחות.

 

 

 נומרולוגיה סינית

- גישה עתיקה וייחודית להבנת אישיות האדם וגורלו

יום א' 3.9 בשעה 20:00

נומרולוגיה סינית הינה תורה עתיקה ולא מוכרת בארץ לאיבחון וניתוח דפוסי אישיות וקווי גורל. תורה זו נבדלת מהנומרולוגיה הקבלית/עברית במספר מאפיינים מרכזיים: משמעות המספרים, שימוש ב-א"ב לועזי, מטריצת פיתגורס בגלגולה הסיני הקדום, והבנתה עפ"י תורת האיזונים, משמעות הסמלים בשם ובתאריך הלידה, ניתוח עפ"י לוח שנה מערבי ולוח שנה סיני, מקדמי סיכון, פופולריות והצלחה. המרצה נחמיה בורגין, העוסק בנושא מזה 30 שנה, יציג את עיקרי השיטה בליווי הדגמות. אפשרות לסדנא בנושא ליודעי נומרולוגיה. המחיר 40 ש'.

 

 

סדנת רייקי-1 בהנחיית נורית שמרון

3 מפגשים בימי ב' החל מ: 4.9 בשעה 19:00

דרגות הרייקי; היסטוריית הרייקי; עקרונות השיטה; הצ'קרות; טיפול אישי; טיפול בזולת; הטיפול בלייזר; חוק הדהארמה; הסמלים (טיבטים ויהודיים); טיפול מרחוק. מחיר מוזל- 490 ש' בלבד.

 

 

ערב של שאלות אישיות וחיזוי

על פי ספרי גורלות קבליים עתיקים

באמצעות תוכנת מחשב ייחודית

יום ב' 4.9 בשעה 20:00

ערב מיוחד בו יציג וידגים עודד מרדר את תוכנת אורים ותומים, תוכנה ייחודית שזכתה לפרסום רב בטלוויזיה ובעיתונות, באמצעותה תוכל/י לקבל תשובה על כל בעיה מתחומי חיינו: ילדים, בריאות, עסקים, אהבות ופרידות, יחסים שבינו לבינה, ניתוח אופי, התאמת זוגיות ועוד, על פי ספרי גורלות קבליים עתיקים!

יספר כיצד הגיע לרעיון לחבר בין עולם המחשב לספרי הקבלה, ויסביר וידגים את דרכי החישוב השונות   לפיהן מתקבלות התשובות: דילוג על טבלת אותיות, שיטת "אות החומש", שיטה אקראית הגישה הנומרולוגית ועוד.

ניתן יהיה לשאול ולקבל תשובות בכל תחומי החיים. ניתן יהיה לרכוש את התוכנה במחיר מיוחד. מחיר ההרצאה 40 ש' שיוחזרו לרוכשים את התוכנה.

קראו:

www.oryada.com/model-oded.htm

 

 

במבט בוחן ובעין סקרנית

 להבנת תופעת הכישוף ביהדות הקדומה ובקבלה

יום ד'  6.9 בשעה 20:00

תורת הכישוף על פי הקבלה, ההיסטוריה והמקורות - יחס המקרא, התלמוד והקבלה לכישוף. ספר חנוך וספר הזוהר ומקור הכישוף. הדרכים לבדיקת כישוף, הדרכים לביטולו באמצעות אבני חן, דגים, עשבים, ועוד. ערב מרתק ורב קסם להבנת תופעה זו בעין מערבית בוחנת. על פי מחקר מקורי עם המרצה הפופולרי ד"ר רמי שקלים, ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל גלגולים וכו'. מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. מחיר ההרצאה 40 ש'.

 

 

סדנת מתקדמים לנומרולוגיה בהנחיית גילה בויום

עריכת מפת זוגיות משותפת 

יום ה' 7.9 בשעה 20:00

סדנא לבוגרי הקורסים לנומרולוגיה קארמתית וליודעי נומרולוגיה. שיטה מדהימה של עריכת מפת קומפוזיציה זוגית המראה לנו את הסיכוי ואת התנאים לפיה מערכת היחסים תשרוד.  המחיר 95 ש' כולל חומר בכתב. יתקיים בהרשמה מראש של 6 איש לפחות.

 

 

 

גורל, מזל  ודרכי חייך על פי הנומרולוגיה

בדגש על יעוד רוחני וקריירה

יום ב' 11.9 בשעה 20:00

ערב נומרולוגיה רב הדגמות ורב חידושים עם ליהי דנגור, היוצרת קשר מעניין בין שם האדם, תאריך הלידה, המרכיבים שבו, הספרות שבתאריך ועוד. בכך היא מחשבת בקלות אירועי חיים, שנים משמעותיות ועוד, בהקשר ליעוד רוחני, התאמה מקצועית, ושנות השיא והפסגות בחיים. מבוא לקראת סדנת נומרולוגיה למתקדמים. בליווי הדגמות רבות. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בקורס.

 

 

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר"

מעגל מסרים לקשר עם נשמות מעולם האמת

יום ד'  13.9 בשעה 20:00

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר", אלו מילותיה של זהבה אביגדור המשמשת כמדיום לתיקשור עם עולם הנשמות. עבדה כמורה משך שנים רבות, עד אשר לפני כשנתיים נפתח לגביה צוהר חדש לעולם הרוחני ונוצר הקשר בינה לבין עולם האמת, ומאז היא יועצת ומעבירה הרצאות וסדנאות בנושא בכל רחבי הארץ, ורואה בכך שליחות. בערב  נתכנס במעגל ונערוך מדיטציה, וניפגש עם אלה האהובים עלינו מעולם האמת, וישויות ומדריכים רוחניים. זהבה תעביר מסרים לנוכחים, עם אפשרות למענה על שאלות!!! הערב גם יקנה לנו כלים, וגם יחזק בנו עצמנו את הקשר אם אלה שאינם, אך בעצם ישנם, על מנת לקבל מהם השראה, תמיכה רוחנית ואהבה במהלך חיינו. המחיר 50 ש'.

www.oryada.com/model-zehava.htm

 

 

מה קורה לנו, מדוע ומתי?

סמינר לשיטות חיזוי עתיקות ומודרניות באסטרולוגיה והשילוב ביניהם

יום ה' 14.9 בשעה 18:30 ולמחרת בשעה 10 בבוקר

באסטרולוגיה מודרנית משתמשים במיגוון רחב של שיטות. קידומים, Solar Arc, מעברים, אבל גם Solar Return, התחשבות בליקויי חמה ולבנה, התחשבות במולד הירח או ירח מלא, וגם מפות Ingrees.

קידומים- כאשר כל  יום הופך לשנה. Solar Arc- קידומים לפי קשת השמש. מעברים- חיזוי לפי מצב הכוכבים בשמיים דהיום.  Solar-Return- חזרת השמש לנקודת הלידה. ליקויים- התחשבות בליקויי חמה ולבנה. מחזורי הירח- ירח מלא ומולד הירח. Ingrees  - כניסת השמש למזלות קרדינליים.

שילובם של שיטות חיזוי אלו אחת בשנייה, הופך את החיזוי האסטרולוגי לכלי רב עוצמה ביותר. בסמינר זה נעמוד על מהותן של שיטות אלו והשילוב ביניהם!!!

מרצה מאירה אפשטיין, אסטרולוגית ישראלית שחיה בניו-יורק, לשעבר מנתחת מערכות בוול-סטריט, וכיום פעילה באירגון NCGR להפצת האסטרולוגיה, מורה ויועצת, תירגמה והוציאה לאור את ספריו האסטרולוגיים של רבי אברהם אבן-עזרא, אותם גילתה בספריית הוותיקן. מרצה, מלמדת וגם יועצת לפי שיטות אלו. מנהלת אתר:  www.bear-star.com

סמינר בן יומיים של 8 שעות. המחיר 220 ש', אפשרי בתשלומים, כאשר תשלום ראשון במזומן.

 

 

יום בריאת העולם!

 בואו לשיר עימנו את שיר הבריאה

השיר הכללי ושיר הנשמה האישי

של כל מאיתנו לקראת השנה החדשה!!!!

בנסיעה מיוחדת לקברות צדיקים לקראת ראש השנה

יום א`  17.9.06 – יוצאים בשעה 14:30 מתל-אביב וחוזרים בשעה 2:30 בלילה

נתחיל בקברו של רבי מאיר בעל הנס בטבריה לקבלת נס לשנה החדשה. (נערוך התכוונות גם בקבר רבי עקיבא, בנוף המדהים של כל טבריה הפרושה לפנינו, ואם הזמן יאפשר גם בקבר רחל אשת ר' עקיבא)

משם ניסע לקברו של חבקוק הנביא, שעליו נאמר "צדיק באמונתו יחיה". מקום מדהים ליד חוקוק המוקף עצי אלה עתיקים.

משם, ולראשונה, ניסע לקברותיהם החבויים של התנאים שמעיה ואבטליון, שהיו ראש הסנהדרין ואב בית הדין בימי הורדוס. עליהם נאמר שבחייהם ובמותם לא נפרדו, וגם האר"י נהג לעלות לקברם על מנת לשאול סתרי תורה.

נבקר במערה הקסומה של האידרא רבה, שם יצחק שמרון יעשה שימוש בהתכוונויות ומסרים אישיים למשתתפים על ידי תיקשור עם רבי מאיר בעל הנס, פתיחת אנרגיות, והעברת אנרגיות ריפוי. נסיים בקברו של רבי שמעון בר יוחאי, ונאמר ביחד את שירת הבריאה.

הטיול מונחה על ידי יצחק שמרון המתקשר עם ר' מאיר בעל הנס, שיעביר כוונות, תפילות, אנרגיות ריפוי ומסרים אישיים, ועל ידי גילה בויום, מדיום ומתקשרת שתעביר מסרים כלליים, וידע כללי, היסטורי, קבלי וכו'.

המחיר 130 ש' בלבד, כולל אוטובוס ממוזג, וחומר מצולם לתפילות וכוונות. יש להביא אוכל, בגדים נוחים, נרות, פנסים, שמיכה לישיבה על הרצפה.

 

 

ערב מדהים של תיקשור באמצעות הגרפולוגיה

אישיות, כישורים, יחסים וקרובי משפחה חיים ומעולם האמת

יום ב' 18.9 בשעה 20:00

יעקב גרינבוים, הינו גרפולוג מוסמך מזה שנים רבות. הוא יועץ ומרצה ומזה כ-14 שנה מופיע כמרצה מבוקש בחיל האוויר.

בנוסף ליכולתו לאבחן על פי כתב היד כישורים כגון רמת האינטליגנציה, מידת הרגש, התאמה מקצועית, לימודים, מחלות גופניות ונפשיות, לקויות למידה, תיפקוד מיני כולל נטיות חד מיניות  ועוד;

הוא מסוגל לראות מעבר לכתב היד: התאמה בין בני זוג, נטייה לבגידות, יחסי הורים ילדים ועוד. הוא גם מסוגל לאבחן דרך הכתב עבר, הווה ועתיד בצורה מדויקת, ולראות גם את שאר בני המשפחה כולל קרובים מעולם האמת עימם הוא מסוגל לתקשר.

כמו כן הוא מאתר בכתב היד מצב של עין הרע וגם מסוגל להסירו. ליעקב יכולת לברך בברכת כוהנים להצלחה את הכותב או הכותבת. אתם מוזמנים לערב מפתיע ורב הדגמות. אפשרות לייעוץ אישי לפני ההרצאה או במועד אחר, במחיר של 240 ש'. התקשרו לפרטים. מחיר הערב 45 ש'.

 

 

המספרים ומשמעותם כבחירה ולא כגזירה

הנומרולוגיה ככלי למודעות עצמית

יום ג' 19.9 בשעה 20:00

המספרים ככלי להכוונה בחיים. המספרים ושיעורי חיים בנושא של פחדים, חסימות, אתגרים והתמודדויות. משמעות מספר הגורל והשם, כשיעור, אתגר ותיקון. כיצד מחשבים מספרים חסרים ומה משמעות החוסר. מהי האנרגיה שכל שנה צופנת בחובה עבורך. מרצה בליווי הדגמות, אילי אבינר. המחיר 50 ש'.

 

 

רפואת העתיד- רפואה קוואנטית של תדרי אור

בשילוב עם טכניקות נוספות לטיפול בכאב

יום ד' 20.9 בשעה 20:00

על פי מחקרים כמחצית מהאוכלוסייה מעל גיל 50 תסבול מכאבים כרוניים שונים, ודווקא לרפואה הטבעית יש לכך מענה מוצלח. בערב יוצגו אמצעים כמו מוקסה, מגנטים וכו', בשילוב עם רפואת תדרי האור, רפואת העתיד. פועלת על פי העיקרון שלכל איבר תדר מסוים, ושניתן לפעול עם אור אדום, אינפרה אדום ולייזר רך. המרפא ארנון ברנדיס יציג בהרצאה מכשיר לייזר חדשני לריפוי קוואנטי, וניתן יהיה להתנסות בו ובשיטות נוספות. חשוב גם למטפלים וגם לאלה המתמודדים עם בעיות כאב!  אל תחמיצו. המחיר 40 ש'.

 

 

ערב תיקשור רב ערוצי ורב מימדי

בואו לחוות חווית תיקשור מיוחדת

יום ה' 21.9 בשעה 20:00

גילה בויום, הידועה בתיקשוריה המדהימים והבהירים,  פיתחה יכולת תיקשור ייחודית במינה. מבחינתה מדובר בסוד חדש של מודעות קוסמית, ולכן התיקשור אינו אלא התחברות ל"אני הקוסמי", מה שמחבר אותנו לעצמנו ולכל המידע ביקום בעת ובעונה אחת, מעין "אינטרנט קוסמי".

גילה מגדירה את עצמה לא כמתקשרת עם, אלא כמתקשרת דרך: תמונות, חפצים, ישויות ומדריכים.

אתם מוזמנים לחוות ערב תיקשור רב מימדי ו"רב אפשרי": הביאו תמונות מכרים, גם של אלה שאינם עוד, ובואו עם חפצים אישיים שעליכם.

בערב יועברו מסרים אישיים וקוסמיים בדרך של כתיבה אינטואיטיבית, שימוש בחפצים ותמונות, התחברות למדריכים קוסמיים וצדיקים, להעברת מסרים אישיים דרכם בנושאים שונים!!!

חוויה מיוחדת מובטחת. המחיר 45 ש' שיוחזרו למשתתפי הסדנא. מומלץ להביא קלטת. מבוא לקראת סדנת טכניקות תיקשור.

 

 

עבודה רוחנית לשיחרור קארמתי, למחשבה על השנה כולה

ולהתחברות לאנרגיות של סליחה ומחילה

של 'ואהבת לרעך כמוך'

יום ב' 25.9.06 יום לאחר ראש השנה

ראש השנה הוא בריאת הנשמה בתוך גוף פיזי שזה עולם מוגבל. יום הכיפורים הוא ההפוך לכך, הוא יום תענית הגוף והתעלות הנשמה. ההשלמה נוצרת בחג הסוכות, חג שיש בו גם עלייה רוחנית אך גם עלינו לגור בסוכה לצורך אכילה, שתייה ולינה ומתוך שמחה. מזל מאזניים הוא שקילה במאזני צדק ומאזני משפט של העולם כולו, כאשר ביום הכיפורים ספירת מלכות וספירת בינה מתחברות יחדיו.

תהליך זה הוא לפי עשרת ימי תשובה, בהם אנו מנסים להיטהר ולתקוף ולהשמיד את תבניות האנרגיה השלילית אשר בתוכנו, כאשר כל יום מצריך להסיר היבט אחר של השלילי.

ספירה אחת בכל יום! א' בתשרי קשור בכתר. היום השני של ראש השנה קשור בספירת חוכמה.

היום השלישי קשור בספירת בינה. וכך עד למלכות הקשור ביום הכיפורים.

ביום זה, שהוא  השלישי בעשרת ימי התשובה, והמיוחס למעבר שבין בינה לחסד, נתכנס למעגל של עבודה קארמתית אישית. ביום זה נלמד לסגור מעגלים באהבה של דברים שטרם השלמנו עימם וסגרנו אותם, נלמד את דרך הסליחה והמחילה שבינינו לבין אחרים, וכן כיצד לראות את כל השנה כולה. בליווי כוונות, מדיטציה ומסר אישי מהמנחה על כיצד עלינו להשתחרר מחסימות קארמתיות.

מנחה יצחק שמרון שיעשה שימוש בהתכוונויות, מסרים אישיים למשתתפים על ידי תיקשור עם רבי מאיר בעל הנס, למידת ע"ב השמות הרלוונטיים והשימוש בהם, מושגים בעלייה רוחנית, פתיחת אנרגיות, והעברת אנרגיות ריפוי. המחיר 50 ש'.

 

 

סדנא לחיזוק אנרגטי ובריאותי ע"י שימוש נכון בצ'קרות ובהילה

עם המרפא והמדיום ארנון ברנדיס

יום ד' 27.9 בשעה 19:00

חיזוק מערכת החיסון הפיזית על ידי נשימות מיוחדות, תנוחות ידיים, הכוונת אנרגיות וטיפול בצ'קרות ובהילה. טכניקות רבות עוצמה בהם הוא עושה שימוש יומיומי מזה 50 שנה ואותם הוא מלמד מזה 20 שנה. המחיר 80 ש'.

 

 

ערב מיסטי להבנת המסתורין שבגורל, החיים ועצמנו

עפ"י אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, תיקשור ועוד

יום ה' 28.9 בשעה 20:00

'דע את עצמך' היה כתוב על המקדש בדלפי, וסוקרטס אימץ אימרה זו אל ליבו, אבל השאלה עד כמה ניתנו לאדם הכלים? מזה 17 שנה גילה בויום, מדיום, מתקשרת מצד אחד אבל גם אסטרולוגית ונומרולוגית מצד שני, יצרה מערכת משולבת של מספר שיטות להכרת האדם את עצמו, גורלו ונתיב חייו. הערב יוקדש להצגת שיטות החיזוי השונות והשילוב ביניהם: האסטרולוגיה והנומרולוגיה המערביים והקבליים. גישת קלפי הטארוט לעומת קלפי המשחק הרגילים וקלפים צועניים. לקינוח מתן תשובות על ידי מטוטלת, קריסטלים וכיצד להתחבר דרך תיקשור לחפצים, תמונות, כתיבה אינטואיטיבית וישויות. מובטח לכם ערב מעניין ומרתק. הביאו תמונות של אחרים, ענדו שעונים ותכשיטים וקלטת להקלטת מסרים. המחיר 45 ש'.

 

 

תורת הנפש והגלגול עפ"י הקבלה

- יום ג' 3.10  בשעה 20:00

התפתחות המושג, ההיסטוריה של הנושא, וראשית האמונה בגלגול בעם ישראל. הגלגול במקרא, במשנה, בתלמוד, במדרשים, בדברי גאונים ראשונים ואחרונים. ספר הבהיר, דברי הרמב"ן, ספר הקנה, ספר הפליאה, ספר האמונות. קבלת האר"י ותורת הגלגול. האם וכיצד ניתן לדעת על גלגולים וכיצד זה משפיע על חיינו. עפ"י מחקר מקורי ועבודת הדוקטורט שעסקה בנושא זה. ערב אינטראקטיבי רב הדגמות עם המרצה הפופולרי ד"ר רמי שקלים, ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל, גלגולים וכו'. מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. מחיר ההרצאה 40 ש'.

 

 הכל מתחיל מהראש

סדנא לשיפור יכולת תיפקוד המוח

יום ד' 4.10 בשעה 19:00

סדנא חשובה ביותר ל"עיסוי מוח" עם המרפא ארנון ברנדיס. שימוש בטכניקות נשימה, תנועה, צבע, ציור אינטואיטיבי ועוד, לחשיבה צלולה, הגברת הזיכרון וחידוד יכולות חשיבה. עוזרת להזרמת דם למוח וכניסה למצב של גלי אלפא, לאו דווקא באמצעות מדיטציה. ניתן ליישום עצמי ועל בני משפחה. מצוין לילדים היפראקטיביים, וכמובן לכל העוסקים בריפוי ותיקשור, מאחר ומחדד יכולת ריכוז וקליטת אנרגיות.  מאוד מומלץ! המחיר 80 ש'.

 

 

אנרגית החיים היא בתוכנו ומסביבנו

על שיטת ריפוי חדשה- פראניק הילינג

יום א' 15.10  בשעה 20:00

משמעות המילה "פראנה" היא אנרגית החיים החיונית לכל צומח וחי. ביפנית היא נקראת קי, בסינית צ'י ובעברית – רוח. היא נקלטת הן על ידי השמש אך בעיקר באמצעות הנשימה והמזון, אך גם ישירות על ידי מרכזי האנרגיה (הצ'קרות) של גוף האנרגיה.  שיטת הפראניק הילינג פותחה על בסיס העקרונות של האפשרות להשתמש ולכוון את הפראנה ושל יכולת הגוף לרפא את עצמו. שיטה פשוטה אך מאוד אפקטיבית המשתמשת בפראנה לחיזוק יכולת הגוף, למניעת מחלות ולטיפול במיגוון בעיות פיזיות ונפשיות.

השיטה פותחה ע"י מאסטר צ'ואה קוק סוי מהפיליפינים ומיושמת היום במדינות רבות בעולם. זוהי שיטת טיפול ללא מגע והטיפול מורכב מניקוי האנרגיה, הוספת אנרגיה ואיזון של המישור הפיזי, הרגשי והנפשי.

בהרצאת המבוא תספר אורנה אילן, חברת קיבוץ ראש הנקרה ובוגרת מתמטיקה והוראה, שהוסמכה בהודו ללמד ולטפל בשיטה, על ההיסטוריה, התפוצה בעולם הרחב, מבנה גוף האנרגיה וסוגי הטיפול- רגיל, מרחוק, עצמי ועוד. בליווי התנסות והדגמות. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בסדנא.

 

 

גורל, מזל  ודרכי חייך על פי הנומרולוגיה

בדגש על אהבה, יחסים ורגש

יום ב' 16.10 בשעה 20:00

ערב נומרולוגיה רב הדגמות ורב חידושים עם ליהי דנגור, היוצרת קשר מעניין בין שם האדם, תאריך הלידה, המרכיבים שבו, הספרות שבתאריך ועוד. בכך היא מחשבת בקלות אירועי חיים, שנים משמעותיות ועוד, בהקשר להתאמה מקצועית, ושנות השיא והפסגות בחיים. מבוא לקראת סדנת נומרולוגיה למתקדמים. בליווי הדגמות רבות. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בקורס.

 

 

קחו את החיים ברצינות אבל את עצמכם בצחוק

יום ג' 17.10 בשעה 20:00

ערב סדנת צחוק בהנחיית אילי אבינר, בוגרת סדנאות מודעות, משחק ותיאטרון ומנחה סדנאות צחוק, נומרולוגיה ומודעות עצמית ובעלת האתר www.ili7.com. לחזור ולהתחבר לשמחה, שיחרור הילד הפנימי שבנו. ההומור וחשיבותו הרבה  לבריאות, וכאמצעי להגשמת מודעות ומטרות בחיים. בערב מלא הומור וצחוק, נתנסה באילתור, משחק, תנועה, ודרכים להתמודדות עם מצבים אתגריים בחיים. המחיר 50 ש'.

 

 

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר"

מעגל מסרים לקשר עם נשמות מעולם האמת

יום ד' 18.10 בשעה 20:00

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר", אלו מילותיה של זהבה אביגדור המשמשת כמדיום לתיקשור עם עולם הנשמות. עבדה כמורה משך שנים רבות, עד אשר לפני כשנתיים נפתח לגביה צוהר חדש לעולם הרוחני ונוצר הקשר בינה לבין עולם האמת, ומאז היא יועצת ומעבירה הרצאות וסדנאות בנושא בכל רחבי הארץ, ורואה בכך שליחות. בערב  נתכנס במעגל ונערוך מדיטציה, וניפגש עם אלה האהובים עלינו מעולם האמת, וישויות ומדריכים רוחניים. זהבה תעביר מסרים לנוכחים, עם אפשרות למענה על שאלות!!! הערב גם יקנה לנו כלים, וגם יחזק בנו עצמנו את הקשר אם אלה שאינם, אך בעצם ישנם, על מנת לקבל מהם השראה, תמיכה רוחנית ואהבה במהלך חיינו. המחיר 50 ש'.

www.oryada.com/model-zehava.htm

 

 

סדנא ללימוד  ולהתחברות לחווית התיקשור

 בטכניקות של תמונות, נשמות, מדריכים, כתיבה אינטואיטיבית ועוד

5 ימי החל  מיום ה' 19.10 בשעה 19:00

סדנא מדהימה בת 5 מפגשים שפיתחה המנחה גילה בויום, לפיתוח כישורי תיקשור שונים: לאנרגיות, יחסים, חפצים, תמונות חיים  ונפטרים, סימבולים, "ישויות", כתיבה אינטואיטיבית ועוד. הסדרה נוסתה בהצלחה בחיפה, ובמפגשים הצליחו אנשים ללא כל ניסיון קודם לתקשר מהמפגש הראשון. מחיר הסדנא 490 ש', והיא גם כוללת מסר אישי לנוכחים על הפוטנציאל לתיקשור.

 

 

סדנא בסיסית פראניק הילינג רמה ראשונה

3 מפגשים בהנחיית אורנה אילן

החל מיום א' 22.10 בשעה 20:00

קורס ללימוד הרמה הראשונה של שיטת הפראניק הילינג, למטרות ריפי עצמי, טיפול בקרובים, וליישום כשיטה נוספת למטפלים. בסדנא יילמדו הנושאים הבאים: הקשר בין  הגוף הפיזי לגוף האנרגיה, ההילה והצ'קרות.

פיתוח היכולת לסרוק ולחוש את האנרגיה סביב עצמים וגוף האדם. שבע הטכניקות הבסיסיות של השיטה. ניקוי והוצאת אנרגיה "תקועה" היוצרת חסימה בזרימה והוספת אנרגית חיים. טיפול במחלות שונות כמו מיגרנות, הצטננות, חום, כאבים שונים, בעיות קיבה ועיכול, בעיות עור ועוד. ריפוי עצמי, של אחרים וריפוי מרחוק. עם סיום הסדנא תוענק תעודה רשמית של האירגון הבינלאומי. המחיר 480 ש', אפשרי בתשלומים. יתקיים בהרשמה של לפחות 5 איש מראש. אפשרות לסדנת המשך.

 

 

 

 צירופי מספרים, צירופי חיים וצירופי גורל

סדנא בת 6 מפגשים למבינים בנומרולוגיה

6 ימי ב' החל מ-23.10 בשעה 18:30

מספרים דו ספרתיים ומשמעותם. שילוב יסודות ואלמנטים בנומרולוגיה: שילוב בין יום לידה, חודש לידה, שנת לידה, נתיב הגורל והקשר למספר הגורל. כיצד לקשר בין שם האדם לתאריך הלידה, בדגש על שם פרטי. תאריך הלידה שלך כצופן לגילים קריטיים וגורליים בחייך! האם ועד כמה השם הרמוני לתאריך לידה. חישוב תקופות חיים ואירועים: מחזורים, שנים משמעותיות, שנה אישית והשפעה, וכיצד להשוות לתאריך הלידה ולפסגות.

מנחה ליהי דנגור, נאטורופטית, מקשרת בין גוף לנפש, יועצת לתזונה ותוספי מזון. התמחתה וחקרה במשך שנים רבות את נושא הנומרולוגיה, בשילוב עם טארוט, אסטרולוגיה ומודעות עצמית.

המחיר 690 ש'. אפשרי בתשלומים.

 

 

החיים במשל, בסיפור ובסמל

ערב רב עניין וקס"מ- קלפי סיפור מטאפוריים

למפגש עם הילד הפנימי שבתוכנו

יום ב' 23.10 בשעה 20:00

ערב להתנסות בקלפים מיוחדים ביותר- עתירי דמיון ומעלי אסוציאציות היכולים לשמש כקלפי נפש, למסע פנימי של גילוי עצמי. טובים גם מאוד לפיתוח יצירתיות, התפתחות אישית ומקצועית, ואינטראקציה בינאישית. הערב יתבסס על קלפי הו המכילים סדרת תמונות ומילים, וקלפי מיתוס העוסקים בדמיון, חלום ומיתוס. מנחה עופרה פוסטר שהייתה 25 שנה מנהלת משאבי אנוש ורווחה, וכיום מנחת קבוצות מוסמכת ומעבירה סדנאות בדמיון מודרך, קלפי קס"מ וציור אינטואיטיבי.  תעביר ערב מרתק המשלב הרפיה, מדיטציה ומסע של דמיון מודרך שממנו עולים מסרים בשילוב עם הקלפים. המחיר 45 ש'.

 

 

תורת הנפש והגלגול עפ"י הקבלה-

 באדם וגם בבעלי חיים או צמחים- האומנם?

יום ג' 24.10 בשעה 20:00

עולמות הקבלה: אצילות, בריאה, יצירה, עשייה, וחמש דרגות האדם: נפש, רוח, נשמה, חיה ויחידה.  עולם החי, צומח, דומם ומדבר, והאם גלגול בהם אפשרי. האדם הראשון והניצוצות, גלגולי קין והבל, גלגול בנשים, סוד הייבום, ספר הגירושין וספר החשק של מקובלי צפת וסוד העיבור, עונש הגהנום, כף הקלע, הגלגול כעונש- האומנם? ערב מדהים עם ד"ר רמי שקלים, ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל, גלגולים וכו'. מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. מחיר ההרצאה 40 ש'.

 

אתם שואלים והסידור עונה

ערב פתיחה בסידור עפ"י שיטה קבלית עתיקה

יום ד' 25.10 בשעה 20:00

ערב מדהים עם מלי, הפותחת בסידור בשיטה ייחודית ומקבלת מידע רב כולל שמות אנשים ממשפחת השואל, קולטת מסרים מקרובים מעולם האמת, עונה על שאלות ופותרת בעיות. פועלת גם בשיטה של חישוב שם האדם והתאמתו למספר הדף המיוחד לו על פי המספור בסידור המיוחד "תהילת ישרים". תספר ותסביר על גורל לעומת מזל ובחירה לפי הקבלה, ותיתן עצות מעשיות מאוד לפרנסה, נגד עין הרע, מספרי דירות, הבאת שפע בחיים, מניעת חסימות ועוד. ערב מדהים ורב הדגמות אישיות עם הקהל. המחיר 50 ש'.

 

 

סדנא לטכניקות תיקשור

יום ה' 26.10 בשעה 19:00- מפגש שני

עדיין ניתן להצטרף.

 

 

 

כף ידך ככף עולמך- ערב להיכרות עם תורת כף היד

יום א' 29.10 בשעה 20:00

העולם על כף ידך מונח: מעלות, כישורים, יתרונות, חסימות, מיניות, נמרצות, בריאות זוגיות... כל זה ועוד מצליח ד"ר עזרא מור לדעת מכף היד, באמצעות שיטות ייחודיות, מחקריות ומדעיות שחקר ופיתח במשך 20 שנה, בהסתמכותו הן על תורות הקבלה והן על הרפואה הסינית. הוא בחן אלפי כפות ידיים, החל מתינוקות בני יומם בפגייה, ועד לאסירים, אוטיסטים, מאושפזים וכו'. בהרצאה יוסבר כיצד ניתן לדעת על אופי, גורל ואישיות לפי מבנה, אצבעות, קווים וציפורניים ועוד. אתם מוזמנים לבוא ולהושיט כפות ידיים וגם להחכים בערב היכרות, בליווי הדגמות רבות לקראת קורס בנושא. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בקורס.

 

 

חניכה רוחנית והתחברות לאנרגיה הקוסמית המרפאת

על פי התדר של רפאל

סדנא בהנחיית ישראל בן-יהוידע

 יום ב' 30.10  בשעה 19:00

על פי השפה הקבלית, רפאל, מיכאל, גבריאל ואוריאל הינם 4 רבי המלאכים היושבים מתחת לכיסא הכבוד. בשפה מודרנית הרי שמדובר על 4 קרני בריאה ראשיות מתוך 12 קרניים שמהן נאצלו שאר הברואים והישויות. מיכאל קשור בתהליכי התמרה וטרנספורמציה, ואילו רב המלאכים רפאל- מתקשר לתהליכי ריפוי רפא-אל. מטרת המפגש לאפשר לנו את החיבור לאנרגיית הריפוי של רב  המלאכים רפאל לצורך תהליכי ריפוי עצמי וסיוע לזולת. הוא כולל: הדמיה לבניית מבנה מקודש שהתקבל בתיקשור, הכנת הגוף הפיזי והגופים האנרגטיים לתהליך החניכה, חניכה, קבלת סמלים אנרגטיים לטיפול בעצמי ובאחרים. המחיר 80 ש', יתקיים בהרשמה של 6 איש מראש.

 

 

ערב מהמם של טראנס, תיקשור וראיית רנטגן

עם המרפא והמדיום ארנון ברנדיס

יום ג' 31.10 בשעה 20:00

ארנון ברנדיס הינו מוותיקי העוסקים במיסטיקה והילינג בישראל. למד הנדסה אזרחית וניהול כלכלי, ובוגר לימודי רפואה טבעית. לפני כ-20 שנה ייסד את מכללת לוטם להילינג, רפלקסולוגיה, רפואה סינית, והוא עוזר במיגוון רחב של בעיות רפואיות ונפשיות שונות.

הופיע רבות בתקשורת: עם פרופ' קרסו, שם יצר קשר עם קרובים מעולם האמת בשידור חי. הופיע 3 שנים ברדיו קול-רגע וערך שם איבחון וריפוי. הופיע בתוכניות טלוויזיה, שם טיפל בשידור חי גם בצופים. בהופעות תיקשור הצליח להעביר מסרים מרגשים מרגע המעבר לעולם האמת, וכיצד להשלים מעגלים ולשחרר את אחיזתנו מנשמות יקירינו.

בערב ישתמש ארנון בראיית רנטגן לאיבחון מצבים בריאותיים, ראיית סרטי חיים ואירועים עתידיים מתוך טראנס, ויעביר מסרים מקרובים מעולם האמת. אתם מוזמנים לחוות חוויה מיוחדת. המחיר 50 ש'.

 

 

 

ערב של הילינג, אור וחניכה רוחנית-

עם עמי אחראי "שנחטף" על ידי חוצנים

יום ד' 1.11 בשעה 20:00

עמי אחראי, בעל מוסך מהקריות, נסע לכיוון חיפה לפני יום כיפור של שנת 1987, ובכניסה לחיפה, בקרבת המכון לחקר הימים, בשעה 22:00 השתנו חייו לחלוטין! הוא ראה חישוק של אור, יורק ברקים וגיצים מרחף מעל הקרקע ברעש עצום. הוא עצר את רכבו וירד להתבונן, ואחר כך מצא עצמו לפתע ברכב, מבלי לדעת כיצד וכמה זמן חלף. מספר ימים לאחר מכן כאשר שב למקום הוא מצא שם שטח שדה שרוף לחלוטין בצורת עטלף, וחומר אפור על הקרקע, שכאשר נגע בו חש כאבים בכל הגוף. בבדיקה במעבדות אוניברסיטת תל-אביב, נמצא שיש בו תערובת מתכות וסיליקון שלא ניתנים להפקה על פני כדור הארץ, ותגובה מגנטית מוזרה ביותר.

עד היום עמי לא מבין מה אירע באותו הלילה, וההנחה היא שהוא נחטף, וכמקובל במקרים כאלה, סבל מזמן אבוד, והתחיל לפתח כישורים רוחניים ואנרגטיים בלתי רגילים. הוא חש בעוצמות אור ואנרגיה בלתי רגילים מהידיים ומהמצח, ובראיה על-חושית הוא מתקשר אותיות וסמלים מקודשים. כל מי שבא עמו במגע, חש ריפוי וקפיצת מדרגה ביכולות רוחניות, ועמי חש שהיעוד שלו הינו להעביר את בשורת האור.

הערב יכלול ריפוי, מדיטציה, הן בקבוצה והן באמצעות מיטת טיפולים וכמו כן תיקשור והעברה של אנרגיות אור. חוויה בלתי נשכחת מובטחת. המחיר 40 ש'. 

 

 

כירולוגיה- קורס בסיסי ויסודי לקריאה בכף היד

17 ימי א' החל מיום א' 5.11 בשעה 19:00

נושאי הלימוד :

  אפיונים חיצוניים של כפות הידיים

1. הקשר בין כפות הידיים לאישיות.

2. סיווג פסיכולוגי של כפות הידיים.

3. סיווג פיזיולוגי של כפות הידיים.

הבנת הידיים

ידיים רפויות, ידיים מוצקות, ידיים בעלי גוון אדום, כף יד יבשה עם גוון צהבהב, כף יד רכה, כף יד קשה, לחיצת יד חמה, אצבעות קצרות ביחס לכף היד, אצבעות ארוכות ביחס לכף היד, אינטליגנציה אנליטית, אינטליגנציה סינטטית, הזווית בין האגודל לאצבע, קווי ידיים שטוחים, קווים עם שרשראות, ידיים בצבע ארגמן, ידיים אדומות, ידיים לבנות וחיוורות, כתמים חומים בגב היד, ידיים חמות  ומזיעות, ידיים צהובות, ידיים קרות ויבשות.

עור גב היד

עבה גס ומחוספס, עדין ודק, גמיש לח ורענן, נטייה לוורוד.

סוגי לחיצות הידיים ומשמעותן

מי שמוסר אצבע אחת או שתיים, מי שמוסר יד רפויה, כף יד ישרה, הכנסת כף היד ועטיפת האגודל, הנחת יד על יד, הנחת יד על הכתף, לחיצת היד הנכונה, לחיצת היד המרסקת, יד ימנית (דומיננטית), יד שמאלית פוטנציאל, רכות ומוצקות כף היד, כף יד רחבה ועבה, כף יד שטוחה וצרה, גמישות ונוקשות כפות הידיים.

סוגי כפות הידיים- אופי ותכונות

היד המרובעת, היד המריתית, היד החרוטית, היד הנפשית, היד המעורבת, היד המסוקסת.

   הגבעות

גבעות ראשיות: גבעת השמש, גבעת הירח, גבעת צדק, גבעת שבתאי, גבעת אפולו, גבעת כוכב.

גבעות משניות: גבעת אורנוס, גבעת מאדים עליונה ותחתונה, גבעת נפטון.

הצלבים המיסטיים, הפרקים והמפרקים.

הקווים הראשיים בכפות הידיים

הקו הפיזי (קו החיים), הקו הסרבראלי (קו הראש), הקו הסנטימינטלי (קו הלב), קו הקריירה (קו הגורל, המזל)

  צמידי נוגה וקווים משניים

קו ההגנה (קו מרס), קו הבריאות (קו הקיבה), קו האינטואיציה (אורנוס), הקו האומנותי, הקו הסימיאני (הקו הקופי), חגורת ונוס, קו התאווה (קו נפטון), קווי קשר וזוגיות, קווי פוריות והורמונים, קווי ילדים, טבעת שלמה (טבעת החוכמה), טבעת המשפחה, קווים שומרוניים (קווי רפואה), קווי דאגה.

מדידת תקופות הזמן על קווי הידיים.

 

היקף הקורס:

17 מפגשים במחיר 1970 ש' בלבד, אותם ניתן לשלם בתשלומים נוחים! מחיר מבצע יחסית למסגרות אחרות. בסיום הקורס תינתן תעודת הסמכה.

 

המרצה: ד"ר עזרא מור- כירולוג ונטורופת, שחקר תורה זו באופן מדעי משך 18 שנה, ובעל ניסיון וידע רב בנושא.

אפשרות לסדנאות לנושאים ייחודיים

כמו כירולוגיה ובריאות, תורת הציפורניים וכו'.

 

 

ערב מדהים של תיקשור באמצעות הגרפולוגיה

אישיות, כישורים, יחסים וקרובי משפחה חיים ומעולם האמת

יום ב' 6.11 בשעה 20:00

יעקב גרינבוים, הינו גרפולוג מוסמך מזה שנים רבות. הוא יועץ ומרצה ומזה כ-14 שנה מופיע כמרצה מבוקש בחיל האוויר.

בנוסף ליכולתו לאבחן על פי כתב היד כישורים כגון : רמת האינטליגנציה, מידת הרגש, התאמה מקצועית, לימודים, מחלות גופניות ונפשיות, לקויות למידה, תפקוד מיני כולל נטיות חד מיניות  ועוד;

הוא מסוגל לראות מעבר לכתב היד:  התאמה בין בני זוג, נטייה לבגידות, יחסי הורים ילדים ועוד. הוא גם מסוגל  לאבחן דרך הכתב עבר, הווה, ועתיד בצורה מדויקת, ולראות גם את שאר בני המשפחה כולל קרובים מעולם האמת עימם הוא מסוגל לתקשר.

כמו כן הוא מאתר בכתב היד מצב של עין הרע וגם מסוגל להסירו. ליעקב יכולת לברך בברכת כוהנים להצלחה את הכותב או הכותבת. אתם מוזמנים לערב  מפתיע ורב הדגמות. אפשרות לייעוץ אישי לפני ההרצאה או במועד אחר, במחיר של 240 ש'. התקשרו לפרטים. מחיר הערב 45 ש'.

 

 

נסיעה רוחנית לקברות צדיקים, לתיקון, בקשות, מסרים והתכוונות-

בהנחיית יצחק שמרון וגילה בויום

-             יום ג' 7.11 ערב י"ז בחשוון, יום תחילת המבול

בסימן מזל עקרב, הכוח הנשי, התפילה, הגאולה וממעמקים קראתיך

 

י"ז בחשוון לפי המסורת הינו היום בו התחיל המבול, ובו נבקעו מעינות תהום רבה. לכן הוא נקודת השיא של מזל עקרב, ושל הקריאה ממעמקים של האדם לשינוי וטרנספורמציה, וגם נחשב כתאריך מסורתי לתחילת תפילות הגשם. בנוסף זהו גם חודש פטירת רחל אימנו. חשוון מכונה מר-חשוון, משום שזהו חודש קשה בשל היותו מזל עקרב, אך מצד שני דווקא מתוך הקושי וממעמקים תגיע הגאולה! לכן, על פי המסורת, המשיח יתגלה בד בבד עם בית המקדש השלישי אשר ירד משמיים, בחודש חשוון!

בסימן זה נערוך את הטיול האחרון לעונה, לקראת בוא החורף.

גולת הכותרת של הטיול תהיה ביקור במיתחם של חוני המעגל, שם קבורים שני נכדיו והוא עצמו, שהיו ידועים כעושי ניסים ונפלאות! לכן רווחת האמונה שקברו במקום עזר הרבה לתושבי חצור הגלילית בהפגזות הסוריות! בעזרתו נרפאו חולים, שוחררו אסירים ולעניים נמצאה פרנסה, כך שקברו משמש סגולה לכל מצוקה!

כשם שהוא הצליח לקרוע שערי שמיים בכוח התפילה להורדת גשמים, כך נחשבת תפילה ממקום קברו כסגולה נדירה לפתיחת שערי שמיים.

לכן לפני קברו מצויר עיגול בקוטר 10 מ' עם כפות רגליים במרכז, שם עומדים ומבקשים. מקובל גם להקיף את העיגול  ולהשמיע את שיר המעלות.

לפני כניסה לקברו מבקרים את קברי נכדיו שבמיתחם, שהיו אף הם צדיקים ועושי ניסים, חנן הנחבא ואבא חלקיה.

נבקר בקבר האימהות בצפון טבריה: יוכבד, ציפורה ואלישבע, אשת אהרון הכהן. זאת מתוך התחברות לכוח הנשי של מזל עקרב, תפילות לפריון, התחברות לכוח הנשי בעוצמתו משום שיוכבד ושפרה ופועה התנגדו לצו המצרים. כמו כן ציפורה שחייתה לבד, היא סגולה להחזרת אהבות!

נבקר בקברו של רבי חייא משמר התורה, שאף עליו נאמר מוריד השמים, ובקברה של רחל אשת רבי עקיבא, שם נתחבר לכוח הנשי של רחל אמנו שזהו יום מותה.

יש להביא בגדים חמים, לבוש צנוע, מגבות, שתייה חמה, אוכל והרבה מצב רוח. יוצאים בצהריים וחוזרים בלילה, משך הטיול 13 שעות. המחיר 130 ש'. נצא מתחנת רכבת צפון בתל-אביב לאורך כביש החוף, והאיסוף יהיה בתיאום. הרשמה מראש של לפחות 25 איש חובה!

 

 

ערב חיבור נשמה לפי אנרגית הריפוי של "אור המגן דוד"

- שיטת רייקי ייחודית  לפי היהדות

יום ד' 8.11 בשעה 20:00

רה-אלי קמחי, רייקי מאסטר בגישה המסורתית, קיבלה בתיקשור ממדריכים רוחניים את הקשר למקורות היהודיים ופיתחה שיטת רייקי לפי היהדות, לפי סוד השימוש של אבותינו, הכוהנים והלוויים, באנרגיות ריפוי וניסים בתורה ובבית המקדש. מאז היא מטפלת ומלמדת שיטה ייחודית זו בשם "אור המגן דוד". בערב תציג את השיטה, ותעביר מדיטציית ריפוי לאיזון אנרגטי, ואיזון הצ'קרות ומסרים אישיים במידת האפשר. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בסדנא. ניתן גם להירשם ולקבל הנחה ע"י פנייה ישירה לאגודה.

 

 

ערב מדהים של קריאת יעוד וחיים קודמים

ע"י קלפי אורקל, נומרולוגיה ותיקשור

- יום א' 12.11 בשעה 20:00

ערב בו תציג נילי רווה, העוסקת בטארוט, כף יד, נומרולוגיה ושיחזור גלגולים, יכולת מופלאה לדעת על תיקון וחיים קודמים באמצעות תאריך הלידה של האדם, קלפי אורקל ותיקשור באמצעות מגע בכף היד. שיטה מיוחדת אותה פיתחה בשנים האחרונות. בואו לחוות ולהתנסות,  המחיר 50 ש'.

 

 

סדנא לפיתוח יכולת על-חושית וראיית רנטגן

עם המרפא והמתקשר ארנון ברנדיס

4 ימי ב' החל מ: 13.11 בשעה 19:00

נושאים ייחודיים בתקשורת על-חושית: סדנא לפיתוח ראייה ושמיעה על-חושית, להתבוננות פנימית, להתחברות למדריכים אישיים, נשמות וישויות ודרכי עבודה עימם. ראיית רנטגן: ראיה חודרנית מעבר למראה החיצוני, לראיית פנימיות הגוף ותהליכי המוח, הגוף והנפש. 4 מפגשים במחיר של 450 ש', אפשרי בתשלומים.

 

 

חזון העתיד ואחרית הימים בראי הקבלה-

יום ג' 14.11  בשעה 20:00

תחיית המתים, האומנם? חישובים שונים לתאריך קץ הימים. מדוע אסרו חכמים לעשות חישובי קיצין למועד ביאת המשיח. תורת השמיטות הקוסמיות. ספר התמונה והפליאה וחישובי הקיצין. מה צפוי לעם ישראל ולעולם בשנים הקרובות עפ"י הקבלה.  ערב רב עניין וחידושים עם המרצה הפופולרי ד"ר רמי שקלים. ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל, גלגולים וכו'. מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. מחיר ההרצאה 40 ש'.

 

 

ערב של שאלות אישיות וחיזוי

על פי ספרי גורלות קבליים עתיקים

באמצעות תוכנת מחשב ייחודית

יום ד' 15.11 בשעה 20:00

ערב מיוחד בו יציג וידגים עודד מרדר את תוכנת אורים ותומים, תוכנה ייחודית שזכתה לפרסום רב בטלוויזיה ובעיתונות, באמצעותה תוכל/י לקבל תשובה על כל בעיה מתחומי חיינו: ילדים, בריאות, עסקים, אהבות ופרידות, יחסים שבינו לבינה, ניתוח אופי, התאמת זוגיות ועוד, על פי ספרי גורלות קבליים עתיקים!

יספר כיצד הגיע לרעיון לחבר בין עולם המחשב לספרי הקבלה, ויסביר וידגים את דרכי החישוב השונות   לפיהן מתקבלות התשובות: דילוג על טבלת אותיות, שיטת "אות החומש", שיטה אקראית הגישה הנומרולוגית ואות.

ניתן יהיה לשאול ולקבל תשובות בכל תחומי החיים. ניתן יהיה לרכוש את התוכנה במחיר מיוחד. מחיר ההרצאה 40 ש' שיוחזרו לרוכשים את התוכנה.

קראו:

www.oryada.com/model-oded.htm

 

 

ערב מבוא  ייחודי ומהנה לקראת סדנת רייקי

יום א' 19.11 בשעה 20:00

נורית שמרון – מאסטר ברייקי ומתמחה ברפואה הוליסטית, מכשירה להסמכה ברייקי, בכל הרמות. תספר על הרייקי כשיטת ריפוי עתיקה המאפשרת לכל אחד מאיתנו לפתח את החוש השישי והאינטואיציה. בשילוב עם החיבור בין הרייקי המסורתי ובין האלמנטים המופלאים הלקוחים מן היהדות והקבלה, אשר להם צפנים וקודים המשמשים לריפוי הגוף והנפש. המחיר 40 ש' שיוחזרו לנרשמים לסדנא.

 

 

לחוש את פעימת החיים במגע יד

תיקשורת אישית דרך מגע ותודעה

יום ג' 21.11 בשעה 20:00

שנים רבות שהה יחזקאל עין-שי, מורה מוסמך לטכניקת אלכסנדר ביפן, כשהוא מלמד שם בבית ספר שהקים בשנת 1992. וגם למד אצל מאסטרים יפנים כיצד לאתר ולשחרר אמוציות שקנו להם משכן קבע בגוף. בכך הוא הפך לרב אומן בינלאומי המקשר בין תודעה, תנועה, יציבה, תנוחת הגוף וזרימה אנרגטית. כיום הוא מסוגל במגע יד לקבל מסרים על האדם, חייו, התנהלותו ביומיום, על המקום בו זרימת האנרגיה מופרעת, וגם לחבר אותו ל"מרכז הכובד שלו"- מקום השקט והביטחון ולתודעה הפנימית המרפאת. אלפי אנשים עברו תחת ידיו, ביפן, שוויץ וישראל. רבים מהם שינו את אורח חייהם, השתחררו מכאבים, כיווצים, מתחים והתחברו לחופש, לזרימה ולחיות. לפני כחצי שנה, החליט לחזור לישראל, להפיץ את תורתו ולהסמיך מורים לשיטה. בערב יוכלו הנוכחים להתנסות בשיטה, וכמו כן לחוש ולקבל מסר על עצמם מידיו של המרצה. חוויה משנת חיים מובטחת! המחיר 50 ש'.

 

 

 המטוטלת ככלי רב עוצמה לתשובות על שאלות, לתחושות וכפתח לתיקשור

יום ד' 22.11 בשעה 20:00

המטוטלת ככלי חיזוי רב עוצמה- בריאות, יחסים, גלגולים, התאמה זוגית, התאמת אבנים וצבעים, צ'קרות, ותשובות אישיות. מה ההיסטוריה ומקור החיזוי במטוטלת.  ערב מרתק עם גילה בויום, שפיתחה את הנושא בצורה ייחודית. אפשרות לסדנא בת 4 מפגשים בנושא בתיאום עם המעוניינים. המחיר 40 ש' שיוחזרו לנרשמים.

 

 

ערב קלפים משגע- צועניים, אורקלים ולמסרים

- יום ה' 23.11 בשעה 20:00

חפיסות מרהיבות ביופיין, מדיומליות, מלאות חוכמת חיים ונותנות הארה. יוצגו צועניים, הטריאד, לנורמנד, לפי יונג ועוד. דגש על הצועניים עם הדגמות, בהנחיית גילה בויום לקראת סדנא.  בואו להבין את הראש הצועני, המלא הומור, חוכמת חיים, יכולת על-חושית וטלפתיה. המחיר 40 ש"ח.

 

 

סדנת רייקי-1 בהנחיית נורית שמרון

3 מפגשים בימי א' החל מ: 26.11 בשעה 19:00

דרגות הרייקי; היסטוריית הרייקי; עקרונות השיטה; הצ'אקרות; טיפול אישי; טיפול בזולת; הטיפול בלייזר; חוק הדהארמה; הסמלים (טיבטים ויהודיים); טיפול מרחוק. המחיר - 490 ש' בלבד.

 

 

ערב מדהים של קפה, תיקשור,

 בדולח וספר תהילים במישור האישי והמדיני

יום  ג' 28.11 בשעה 20:00

מפגש מיוחד עם שלמה אריאל, אשר חזה במדויק אירועים פוליטיים ומדיניים רבים ולאחרונה הוציא לאור את ספרו לחיזוי בקפה: "חיזוי גורלי". הדרך לקבלת מסרים באמצעות סמלי הקפה וכדור הבדולח, יחשב לכל אחד פרק תהילים שיועד לו, בליווי חיזוי אישי ומדיני. 40 ש'.

 

 

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר"

מעגל מסרים לקשר עם נשמות מעולם האמת

יום ד' 29.11 בשעה 20:00

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר", אלו מילותיה של זהבה אביגדור המשמשת כמדיום לתיקשור עם עולם הנשמות. עבדה כמורה משך שנים רבות, עד אשר לפני כשנתיים נפתח לגביה צוהר חדש לעולם הרוחני ונוצר הקשר בינה לבין עולם האמת, ומאז היא יועצת ומעבירה הרצאות וסדנאות בנושא בכל רחבי הארץ, ורואה בכך שליחות. בערב  נתכנס במעגל ונערוך מדיטציה, וניפגש עם אלה האהובים עלינו מעולם האמת, וישויות ומדריכים רוחניים. זהבה תעביר מסרים לנוכחים, עם אפשרות למענה על שאלות!!! הערב גם יקנה לנו כלים, וגם יחזק בנו עצמנו את הקשר אם אלה שאינם, אך בעצם ישנם, על מנת לקבל מהם השראה, תמיכה רוחנית ואהבה במהלך חיינו. המחיר 50 ש'.

www.oryada.com/model-zehava.htm

 

 

סדנא לקלפים צועניים להגדת עתידות, תיקשור וטלפתיה

 4 ימי ה' החל מ: 30.11 בשעה 18:30

לימוד 2 חפיסות קלפים צועניים המפתיעים בפשטות ונכונות. משמעות הסמלים, ההקשרים ופיתוח יכולת תיקשור וטלפתיה. בואו לחוש ולהיות כמנהג הצועניות באירופה, ולחוש גורל וחיים דרך הקלפים. הנאה מבוטחת, בסדנא לא ארוכה! מנחה גילה בויום.  כולל חוברת - 400 ש"ח. מחיר החפיסות 80 ש"ח.

 

 

ערב להתחברות לכוח החלום, החלימה ותחושת הנס

ערב י"ד בכסלו, יום ב' 4.12 בשעה 20:00

ערב מיוחד בו נתכנס להתחבר לכוח של מזל החודש- כסלו ומזל קשת, שנחשב לכוח החלום, בו אנו חולמים ומגשימים את המציאות הרצויה לנו. זהו גם חודש הניסים בשל נס החנוכה שבו, השלמת בניית המשכן, בית שני, והתקדשות מחדש של בית שני בחנוכה. בחרנו את ערב י"ד  כי זה בסימן יד: להושיט יד לגורל או לומר די לחיים שאנו נמצאים בהם, ובפרשת ויצא, שהיא בריחת יעקב אל לבן, הציפייה שלו לרחל, אך העבודה הקשה בשביל לאה. כלומר הוא מסמל את הכוח להתחבר לחלום ולשאיפה האמיתיים שזה רחל לעומת לאה. הערב יכלול תהליכים, למידת ע"ב השמות הרלוונטיים והשימוש בהם, מושגים בעלייה רוחנית, פתיחת אנרגיות, והעברת אנרגיות ריפוי, התכוונויות וכן תיקשור מאת יצחק שמרון המתקשר עם ר' מאיר בעל הנס בנושא של עד כמה אנו פתוחים לתחושת הנס האמיתית. המחיר 50 ש'.

 

 

החלום הולך אחר פותרו-

החלומות כראי הנפש עפ"י מקורות היהדות

- יום ג' 5.12 בשעה 20:00

המקרא ובעקבותיו התלמוד, עסקו רבות בחלומות, כחלק מההוויה האנושית. בתלמוד מופיע ידע רב על כך ומיגוון דעות. מהם ארבעת הקטגוריות לפיהן מזהים חלום אמיתי וכיצד מפרשים את החלומות עפ"י המקרא, הקבלה והתלמוד. האומנם החלום הולך לפי פותרו- מדוע העסיקו פותרי חלומות מיוחדים. ערב רב עניין וחידושים, ערב אינטראקטיבי רב הדגמות, עם המרצה הפופולרי ד"ר רמי שקלים, ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל, גלגולים וכו'. מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. מחיר ההרצאה 40 ש'.

 

 

סדנת מטוטלת לחיזוי  עתיד, אופי,

 מערכות יחסים ואנרגיות - 4 ימי ד'  בשעה 18:30

בתאריכים: 6.12, 13.12, 20.12, 3.1.07

לימוד 5 טכניקות בסיסיות. שימוש לזיהוי אלרגיות למזון, הפרעות בריאותיות, בדיקת צ'קרות ואיזונם. ניתוח אופי, התאמה זוגית וחיזוי העתיד. עבודה עם מקלות חיזוי. שימוש במטוטלת קריסטל שתותאם אישית, לרכישה במקום. מנחה גילה בויום. המחיר 480 ₪, ומחיר מטוטלת בין 30 ל-45 ש'. ייפתח בהרשמה של מינימום 5 איש.

 

 

הילינג, ביו-אנרגיה, גלגול נשמות ותורת הנסתר

יום ד' 6.12 בשעה 20:00

סיבות קארמתיות למצבים בריאותיים. מה הגורם וכיצד לאתר מחלות שמקורן בהילה ובמרכזי האנרגיה. התנסות אישית, ותרגילים של שליחת אנרגיות, חישת אנרגיות. העצמת הכוח של המעגל האנרגטי. הילינג רוחני ואנרגטי. אבחון אנרגטי על הנוכחים בליווי טכניקות לכך. אפשרות לסדנא בנושא. מרצה אמנון אריאלי, שסבל מבעיות רבות ונרפא ממצבים קשים. הירצה באגודה והעביר סדנאות בתחילת שנות ה-90. המחיר 40 ש'.

 

 

סדנא לקלפים צועניים- מפגש שני

יום ה' 7.12 בשעה 20:00

עדיין ניתן להצטרף!

 

 

 

ערב של הילינג, אור וחניכה רוחנית-

עם עמי אחראי "שנחטף" על ידי חוצנים

יום ב' 11.12 בשעה 20:00

עמי אחראי, בעל מוסך מהקריות, נסע לכיוון חיפה לפני יום כיפור של שנת 1987, ובכניסה לחיפה, בקרבת המכון לחקר הימים, בשעה 22:00 השתנו חייו לחלוטין! הוא ראה חישוק של אור, יורק ברקים וגיצים מרחף מעל הקרקע ברעש עצום. הוא עצר את רכבו וירד להתבונן, ואחר כך מצא עצמו לפתע ברכב, מבלי לדעת כיצד וכמה זמן חלף. מספר ימים לאחר מכן כאשר שב למקום הוא מצא שם שטח שדה שרוף לחלוטין בצורת עטלף, וחומר אפור על הקרקע, שכאשר נגע בו חש כאבים בכל הגוף. בבדיקה במעבדות אוניברסיטת תל-אביב, נמצא שיש בו תערובת מתכות וסיליקון שלא ניתנים להפקה על פני כדור הארץ, ותגובה מגנטית מוזרה ביותר.

עד היום עמי לא מבין מה אירע באותו הלילה, וההנחה היא שהוא נחטף, וכמקובל במקרים כאלה, סבל מזמן אבוד, והתחיל לפתח כישורים רוחניים ואנרגטיים בלתי רגילים. הוא חש בעוצמות אור ואנרגיה בלתי רגילים מהידיים ומהמצח, ובראיה על-חושית הוא מתקשר אותיות וסמלים מקודשים. כל מי שבא עמו במגע, חש ריפוי וקפיצת מדרגה ביכולות רוחניות, ועמי חש שהיעוד שלו הינו להעביר את בשורת האור.

הערב יכלול ריפוי, מדיטציה, הן בקבוצה והן באמצעות מיטת טיפולים וכמו כן תיקשור והעברה של אנרגיות אור. חוויה בלתי נשכחת מובטחת. המחיר 40 ש'. 

 

 

ערב מדהים של קריאת יעוד וחיים קודמים

ע"י קלפי אורקל, נומרולוגיה ותיקשור

- יום ג' 12.12 בשעה 20:00

ערב בו תציג נילי רווה, העוסקת בטארוט, כף יד, נומרולוגיה ושיחזור גלגולים, יכולת מופלאה לדעת על תיקון וחיים קודמים באמצעות תאריך הלידה של האדם, קלפי אורקל ותיקשור באמצעות מגע בכף היד. שיטה מיוחדת אותה פיתחה בשנים האחרונות. בואו לחוות ולהתנסות, המחיר 50 ש'.

 

 

 אתם שואלים והסידור עונה

ערב פתיחה בסידור עפ"י שיטה קבלית עתיקה

יום ד' 13.12 בשעה 20:00

ערב מדהים עם מלי, הפותחת בסידור בשיטה ייחודית ומקבלת מידע רב כולל שמות אנשים ממשפחת השואל, קולטת מסרים מקרובים מעולם האמת, עונה על שאלות ופותרת בעיות. פועלת גם בשיטה של חישוב שם האדם והתאמתו למספר הדף המיוחד לו על פי המספור בסידור המיוחד "תהילת ישרים". תספר ותסביר על גורל לעומת מזל ובחירה לפי הקבלה, ותיתן עצות מעשיות מאוד לפרנסה, נגד עין הרע, מספרי דירות, הבאת שפע בחיים, מניעת חסימות ועוד. ערב מדהים ורב הדגמות אישיות עם הקהל. המחיר 50 ש'.

 

 

קו ישיר אל השמים- קשר עם נשמות וצדיקים- תיקשור,

שיחרור חסימות, והבאת מזל וברכה-

יום א' 17.12 בשעה 20:00

מפגש עם קטי פלד, מתקשרת עם נשמות וצדיקים מגיל צעיר, מאתרת ופותחת חסימות, עין שלישית ויכולת רוחנית, ע"י כתיבת השם על דף נייר וביו-אנרגיה. בליווי התייחסות אישית ומדיטציה קבוצתית לפתיחת צ'קרות, אנרגיות והשראת מזל וברכה. המון כוח אמונה ואהבה.  40 ש'.

 

 

ערב של אור לכבוד החנוכה

ערב של עבודה לטיהור ושחרור מרוחות ועין הרע

יום ב' 18.12 בשעה 20:00

"באנו חושך לגרש", שרים בחג החנוכה, וזה יהיה נושא הערב. ארנון ברנדיס יסביר על תפיסת עולם הרוחות  ביהדות, בנצרות, בעולם  המקביל לפי התפיסה האינדיאנית, לפי תפיסת המזרח וטיבט, באפריקה, ועל הוודו הנפוץ בפינות שונות בעולם. כיצד בכלל מפתחים את הקשר עם עולם הרוחות.

יסביר על התופעה של חסימות אנרגטיות ועין הרע, ויביא חומרים מיוחדים על פי היהדות והאינדיאנים, שכוללים מלחים, אבנים, תרכובות שונות, שכאשר שורפים אותם באש, מציירים צורות שונות, שמקורם בעולם שמעבר, ויכולים להצביע על עין הרע. ידגים את פעולתם!!!!

ועוד על נשמות שנותרו בכף הקלע, והשפעתם על החיים. כיצד לזהות ולהשתחרר. הערב יכלול גם איבחון חסימות, עין הרע, טכניקות לשיחרור ועוד. כמו כן תהיה עבודת מדיטציה להגנה ואור.

מובטח לכם ערב מרתק, המחיר 50 ש'.

 

 

תורת החלומות מבחינה מדעית ובראי הקבלה

יום ג' 19.12 בשעה 20:00

תורת החלומות עפ"י ספר הזוהר. חלום שקרי לעומת חלום נבואי. סמלים בחלומות. חלום ההולך על פי הפרשנות הניתנת לו. שאלת חלום. חלום מיני וארוטי. מציאת בן זוג עפ"י "שאלת חלום". החלום על פי הקבלה לעומת המדע, הדמיון והשוני. ערב רב עניין וחידושים עם המרצה הפופולרי ד"ר רמי שקלים, ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל, גלגולים וכו'. מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. מחיר ההרצאה 40 ש'.

 

 

ערב תיקשור ומרפאת חוצנים

 יום א' 24.12 בשעה 20:00

מרפאות חוצנים, אמת או דמיון? מדוע זה כל כך פופולרי בימינו וכיצד נעשה הקשר בין חוצנים מהמימד האתרי למימד הפיזי. האומנם כל אחד יכול להיות מרפא באמצעות חוצנים? הדמיון והשוני בין מדריכים רוחניים, ישויות אוד וחוצנים. על שאלות אלו ואחרות, תשפוך אור עדנה צברלינג, יועצת ומנחת סדנאות בתיקשור והרחבת המודעות, רייקי מאסטר, ומטפלת באמצעות ישויות וחוצנים. תעביר מסרים על היכולת של כל אחד מהנוכחים להיות מרפא באמצעות חוצנים. תנחה תהליכים מתוקשרים לטיהור אנרגטי כולל של אנרגיות חיצוניות וזיכרון קארמתי וטיפול רב עוצמה בסיוע חוצנים. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בסדנא.

 

 

החיים במשל, בסיפור ובסמל

ערב רב עניין וקס"מ- קלפי סיפור מטאפוריים

למפגש עם האני העליון והדרכה רוחנית

יום א' 25.12 בשעה 20:00

ערב להתנסות בקלפים מיוחדים ביותר- עתירי דמיון ומעלי אסוציאציות היכולים לשמש כקלפי נפש, למסע פנימי של גילוי עצמי. טובים גם מאוד לפיתוח יצירתיות, התפתחות אישית ומקצועית, ואינטראקציה בינאישית. הערב יתבסס על קלפי הבטיאט המציגים תמונות מהסביבה הטבעית ומאוד מגרים לאינטגרציה בינינו לבין אחרים, וקלפי מרילין שהינם קלפי סמלים בציור ובמילה. מנחה עופרה פוסטר שהייתה 25 שנה מנהלת משאבי אנוש ורווחה, וכיום מנחת קבוצות מוסמכת ומעבירה סדנאות בדמיון מודרך, קלפי קס"מ וציור אינטואיטיבי. תעביר ערב מרתק המשלב הרפיה, מדיטציה ומסע של דמיון מודרך שממנו עולים מסרים בשילוב עם הקלפים. המחיר 45 ש'.

 

 

ערב של שאלות אישיות וחיזוי

על פי ספרי גורלות קבליים עתיקים

באמצעות תוכנת מחשב ייחודית

יום ג' 26.12 בשעה 20:00

ערב מיוחד בו יציג וידגים עודד מרדר את תוכנת אורים ותומים, תוכנה ייחודית שזכתה לפרסום רב בטלוויזיה ובעיתונות, באמצעותה תוכל/י לקבל תשובה על כל בעיה מתחומי חיינו: ילדים, בריאות, עסקים, אהבות ופרידות, יחסים שבינו לבינה, ניתוח אופי, התאמת זוגיות ועוד, על פי ספרי גורלות קבליים עתיקים!

יספר כיצד הגיע לרעיון לחבר בין עולם המחשב לספרי הקבלה, ויסביר וידגים את דרכי החישוב השונות   לפיהן מתקבלות התשובות: דילוג על טבלת אותיות, שיטת "אות החומש", שיטה אקראית הגישה הנומרולוגית ואות.

ניתן יהיה לשאול ולקבל תשובות בכל תחומי החיים. ניתן יהיה לרכוש את התוכנה במחיר מיוחד. מחיר ההרצאה 40 ש' שיוחזרו לרוכשים את התוכנה.

קראו:

www.oryada.com/model-oded.htm

 

 

 "הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר"

מעגל מסרים לקשר עם נשמות מעולם האמת

יום ד' 27.12 בשעה 20:00

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר", אלו מילותיה של זהבה אביגדור המשמשת כמדיום לתיקשור עם עולם הנשמות. עבדה כמורה משך שנים רבות, עד אשר לפני כשנתיים נפתח לגביה צוהר חדש לעולם הרוחני ונוצר הקשר בינה לבין עולם האמת, ומאז היא יועצת ומעבירה הרצאות וסדנאות בנושא בכל רחבי הארץ, ורואה בכך שליחות. בערב  נתכנס במעגל ונערוך מדיטציה, וניפגש עם אלה האהובים עלינו מעולם האמת, וישויות ומדריכים רוחניים. זהבה תעביר מסרים לנוכחים, עם אפשרות למענה על שאלות!!! הערב גם יקנה לנו כלים, וגם יחזק בנו עצמנו את הקשר אם אלה שאינם, אך בעצם ישנם, על מנת לקבל מהם השראה, תמיכה רוחנית ואהבה במהלך חיינו. המחיר 50 ש'.

www.oryada.com/model-zehava.htm

 

 

בוא לערב של כיף, תיקשור וטארוט

יום  ה' 28.12  בשעה 20:00

ערב חוויתי של התנסות בקלפי הטארוט בשילוב עם תיקשור. התיקשור ככלי לקבלת תובנות חיים, בשילוב עם הטארוט לקבלת תשובות מעשיות על שאלות ספציפיות. ערב בו תוכלו לקבל תשובות לשאלותיכם, וללמוד על קסם הקלפים ככלי חיזוי רב עוצמה, לקראת קורס טארוט שיחל ב-4.1.07. מרצה גילה בויום, מחברת חוברות הלימוד הפופולריות לטארוט, ומוותיקי המורים לטארוט בארץ מאז 1990. מחיר ההרצאה 40 ש', שיוחזרו למשתתפי הקורס.

 

 

ערב מבוא לקורס פרחי באך

יום א' 31.12 בשעה 20:00

נורית שמרון בערב מבוא על פרחי באך כתמציות אנרגטיות לטיפול במצבים נפשיים. מבוא לקורס. 40 ש' שיוחזרו לנרשמים.

 

 

 סדנא לפיתוח כישורי תיקשור וריפוי על ידי חוצנים

6 מפגשים בהנחיית עדנה צברלינג

יום ב' 1.1.07 בשעה 20:00

סדנא המיועדת למתקשרים, מטפלים, וכל אלו שחשים נגיעה בעולם המיסטי. מטרת הסדנא להביא ליכולת ריפוי בסיוע חוצנים, של העצמי ושל אחרים. במהלך הסדנא נערוך היכרות עם מרפאת החוצנים, נלמד הגנות מיוחדות, נתחבר לאני הגבוה, נלמד לקבל מסרים באמצעות כתיבה אינטואיטיבית, נחוש חפצים ותמונות של אחרים, ונלמד כיצד להעביר אנרגיות ריפוי מרחוק. כיצד לאבחן ולזמן אנרגיות ריפוי חוצניות לטיפול בבעיות שונות.

שימוש בתהליכי הרפיה, מדיטציה, דימיון מודרך, פתיחת הגוף האנרגטי, העין השלישית והרביעית והגוף הכפול. בליווי מסרים אישיים לנוכחים מהמנחה. המחיר 700 ש', אפשרי בתשלומים. יפתח בהרשמה מראש של 6 איש לפחות.

 

 

הילינג, ביו-אנרגיה, גלגול נשמות ותורת הנסתר

יום ג' 2.1.07 בשעה 20:00

סיבות קארמתיות למצבים בריאותיים. מה הגורם וכיצד לאתר מחלות שמקורן בהילה ובמרכזי האנרגיה. התנסות אישית, ותרגילים של שליחת אנרגיות, חישת אנרגיות. העצמת הכוח של המעגל האנרגטי. הילינג רוחני ואנרגטי. איבחון אנרגטי על הנוכחים בליווי טכניקות לכך. אפשרות לסדנא בנושא. מרצה אמנון אריאלי, שסבל מבעיות רבות ונרפא ממצבים קשים. הירצה באגודה והעביר סדנאות בתחילת שנות ה-90. המחיר 40 ש'.

 

 

סודות החיזוי בקלפי הטארוט

10 ימי ה' מ:  4.1  בשעה 18:30

קורס טארוט אפקטיבי עם גילה בויום, מחברת חוברות הלימוד המבוקשות. משמעות 22 קלפי הסדרה המרכזית, הסדרות המשניות כמייצגי תחומי החיים השונים. פריסות לייעוץ אישי, תחזיות שנתיות, מערכות יחסים ועוד. 950 ש"ח, בתשלומים. יערכו עוד 4 מפגשי תירגול במחיר 380 ש'. ניתן לרכוש חוברות וקלפים במקום.

 

 

קורס פרחי באך עם נורית שמרון

ימי א' החל מ-7.1.07 בשעה 19:00

הקורס פותח והותאם למי שמעוניין לטפל ולייעץ לאחרים הנמצאים במצבים נפשיים שונים המשפיעים על אורח חייהם. תוכנית הלימודים: ד"ר אדוארד באך; התגליות הרפואיות של אדוארד באך; מהו שיעור; התמציות – כיצד הן פועלות ואופן הטיפול; ריאקציה; אנרגיית חיים אוניברסלית ותמציות פרחי באך; בעיות קשב וריכוז; הזמנה אנרגטית; תהליך ההשלכה. בסיום הקורס תוענק תעודה גמר. הקורס מלווה במדיטציות. משך הקורס 12 מפגשים והמחיר 1800 ש'. תינתן תעודת הסמכה.

 

 

לחוש את פעימת החיים במגע יד

תקשורת אישית דרך מגע ותודעה

יום ב' 8.1 בשעה 20:00

שנים רבות שהה יחזקאל עין-שי, מורה מוסמך לטכניקת אלכסנדר ביפן, כשהוא מלמד שם בבית ספר שהקים בשנת 1992. וגם למד אצל מאסטרים יפנים כיצד לאתר ולשחרר אמוציות שקנו להם משכן קבע בגוף. בכך הוא הפך לרב אומן בינלאומי המקשר בין תודעה, תנועה, יציבה, תנוחת הגוף וזרימה אנרגטית. כיום הוא מסוגל במגע יד לקבל מסרים על האדם, חייו, התנהלותו ביומיום, על המקום בו זרימת האנרגיה מופרעת, וגם לחבר אותו ל"מרכז הכובד שלו" - מקום השקט והביטחון ולתודעה הפנימית המרפאת. אלפי אנשים עברו תחת ידיו, ביפן, שוויץ וישראל. רבים מהם שינו את אורח חייהם, השתחררו מכאבים, כיווצים, מתחים והתחברו לחופש, לזרימה ולחיות. לפני כחצי שנה, החליט לחזור לישראל, להפיץ את תורתו ולהסמיך מורים לשיטה. בערב יוכלו הנוכחים להתנסות בשיטה, וכמו כן לחוש ולקבל מסר על עצמם מידיו של המרצה. חוויה משנת חיים מובטחת! המחיר 50 ש'.

 

 

תורת הנפש והגלגול עפ"י הקבלה, מה היינו בחיים קודמים-

יום ג' 9.1 בשעה 20:00

קריאה טכסטואלית בספר שער הגלגולים לרבי חיים ויטאל, בחיר תלמידיו של האר"י הקדוש בשאלת גלגול בנשים, עקרות, הסיבות לכך ופתרונן. מה הסיבות לתופעות כמו אהבת גבר לגבר או אישה לאישה, עפ"י תורת הגלגול. האם גבר יכול להתגלגל לאישה וההיפך. "החטא ועונשו"- סוג החטא ועונש הגלגול- למה אתה עלול להתגלגל על פי מעשייך? ערב רב עניין וידע עם ד"ר רמי שקלים. ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל, גלגולים וכו'. מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. מחיר ההרצאה 40 ש'.

 

 

 

ערב של הילינג, אור וחניכה רוחנית-

עם עמי אחראי "שנחטף" על ידי חוצנים

יום ד' 10.1.07 בשעה 20:00

עמי אחראי, בעל מוסך מהקריות, נסע לכיוון חיפה לפני יום כיפור של שנת 1987, ובכניסה לחיפה, בקרבת המכון לחקר הימים, בשעה 22:00 השתנו חייו לחלוטין! הוא ראה חישוק של אור, יורק ברקים וגיצים מרחף מעל הקרקע ברעש עצום. הוא עצר את רכבו וירד להתבונן, ואחר כך מצא עצמו לפתע ברכב, מבלי לדעת כיצד וכמה זמן חלף. מספר ימים לאחר מכן כאשר שב למקום הוא מצא שם שטח שדה שרוף לחלוטין בצורת עטלף, וחומר אפור על הקרקע, שכאשר נגע בו חש כאבים בכל הגוף. בבדיקה במעבדות אוניברסיטת תל-אביב, נמצא שיש בו תערובת מתכות וסיליקון שלא ניתנים להפקה על פני כדור הארץ, ותגובה מגנטית מוזרה ביותר.

עד היום עמי לא מבין מה אירע באותו הלילה, וההנחה היא שהוא נחטף, וכמקובל במקרים כאלה, סבל מזמן אבוד, והתחיל לפתח כישורים רוחניים ואנרגטיים בלתי רגילים. הוא חש בעוצמות אור ואנרגיה בלתי רגילים מהידיים ומהמצח, ובראיה על-חושית הוא מתקשר אותיות וסמלים מקודשים. כל מי שבא עמו במגע, חש ריפוי וקפיצת מדרגה ביכולות רוחניות, ועמי חש שהיעוד שלו הינו להעביר את בשורת האור.

הערב יכלול ריפוי, מדיטציה, הן בקבוצה והן באמצעות מיטת טיפולים וכמו כן תיקשור והעברה של אנרגיות אור. חוויה בלתי נשכחת מובטחת. המחיר 40 ש'. 

 

 

סודות החיזוי בקלפי הטארוט

יום ה' 11.1  בשעה 18:30

מפגש שני- עדיין ניתן להצטרף!

 

 

 ערב מדהים של תיקשור עם רבי מאיר בעל הנס

 לפתיחת חסימות רגשיות, לאהבה ולמערכות יחסים

יום ב' 15.1 בשעה 20:00

יצחק שמרון יעשה שימוש בהתכוונויות, מסרים אישיים למשתתפים, לימוד ע"ב השמות הרלוונטיים והשימוש בהם, דרכים לעלייה רוחנית, פתיחת אנרגיות, והעברת אנרגיות ריפוי.  המחיר 50 ש'.

 

 

החיים במשל, בסיפור ובסמל

ערב רב עניין וקס"מ- קלפי סיפור מטאפוריים

למפגש עם האני הפנימי

יום ג' 16.1  בשעה 20:00

ערב להתנסות בקלפים מיוחדים ביותר- עתירי דמיון ומעלי אסוציאציות, היכולים לשמש כקלפי נפש, למסע פנימי של גילוי עצמי. טובים גם מאוד לפיתוח יצירתיות, התפתחות אישית ומקצועית, ואינטראקציה בינאישית. הערב יתבסס על קלפי הבטיאט והפרסונה - חפיסה בת 77 קלפים של דיוקנאות אנשים שונים. מנחה עופרה פוסטר שהייתה 25 שנה מנהלת משאבי אנוש ורווחה, וכיום מנחת קבוצות מוסמכת ומעבירה סדנאות בדמיון מודרך, קלפי קס"מ וציור אינטואיטיבי.  תעביר ערב מרתק המשלב הרפיה, מדיטציה ומסע של דמיון מודרך שממנו עולים מסרים בשילוב עם הקלפים. המחיר 45 ש'.

 

 

אתם שואלים והסידור עונה

ערב פתיחה בסידור עפ"י שיטה קבלית עתיקה

יום ד' 17.1 בשעה 20:00

ערב מדהים עם מלי, הפותחת בסידור בשיטה ייחודית ומקבלת מידע רב כולל שמות אנשים ממשפחת השואל, קולטת מסרים מקרובים מעולם האמת, עונה על שאלות ופותרת בעיות. פועלת גם בשיטה של חישוב שם האדם והתאמתו למספר הדף המיוחד לו על פי המספור בסידור המיוחד "תהילת ישרים". תספר ותסביר על גורל לעומת מזל ובחירה לפי הקבלה, ותיתן עצות מעשיות מאוד לפרנסה, נגד עין הרע, מספרי דירות, הבאת שפע בחיים, מניעת חסימות ועוד. ערב מדהים ורב הדגמות אישיות עם הקהל. המחיר 50 ש'.

 

 

מודעות עצמית - צמיחה רוחנית

יום ב' 22.1 בשעה 20:00

הכרה וטיפול בילד הפנימי הקיים בנו, בטכניקות מיוחדות. יצירת השפע בחיינו בכל התחומים.

כיצד נאפשר הצלחה בתחום קריירה, כספים וזוגיות ומיקוד להגשמת המטרה. עבודה על מערכות יחסים. תהליך סליחה ושיחרור העבר. דפוסי חשיבה ובריאות.

מבוא לסדנא, במהלכה נתרגל סוגים שונים של מדיטציות, נשימות והרפיה, דמיון מודרך ותרגילי מיקוד, מטרות וציורים.

מרצה בליווי התנסות, ליהי דנגור כמבוא לקראת סדנא בנושא. המחיר 40 ש'.

"מחשבות ואמונות שלנו יוצרות את גורלנו". בסדנא זאת נצא למסע חוויתי שבו נכיר את חוקי הקיום הבסיסיים שמניעים את המציאות שלנו ונפעל לפיהן.

נהיה מודעים לעצמנו, נכיר את צדדינו הטובים והפחות טובים.

כל זה יאפשר לנו גדילה ועוצמה רוחנית.

נכיר את האמונות והדפוסים שניהלו אותנו ויצרו את המציאות העכשווית וכלים לשינוי.

 

 

ONDEVIT – טכניקת גל החיים

לאיבחון מצבי חיים, בריאות ורוח

יום ג' 23.1 בשעה 20:00

גישה מהפכנית העושה שימוש בכוח המילה, האות והשדה המגנטי ומאפשרת איבחון מחלות, נקודות תורפה (פיזי, נפשי, רגשי) עד שנתיים לפני פרוץ הבעיה, יחסים בין-אישיים - משפחה, עבודה וכללי, התאמת תרופות טבעיות וקונבנציונאליות ובדיקת תרופות מזיקות ותוספי מזון. מרצה בליווי הדגמות המרפא ארנון ברנדיס. המחיר 40 ש'.

 

 

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר"

מעגל מסרים לקשר עם נשמות מעולם האמת

יום ד' 24.1 בשעה 20:00

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר", אלו מילותיה של זהבה אביגדור המשמשת כמדיום לתיקשור עם עולם הנשמות. עבדה כמורה משך שנים רבות, עד אשר לפני כשנתיים נפתח לגביה צוהר חדש לעולם הרוחני ונוצר הקשר בינה לבין עולם האמת, ומאז היא יועצת ומעבירה הרצאות וסדנאות בנושא בכל רחבי הארץ, ורואה בכך שליחות. בערב  נתכנס במעגל ונערוך מדיטציה, וניפגש עם אלה האהובים עלינו מעולם האמת, וישויות ומדריכים רוחניים. זהבה תעביר מסרים לנוכחים, עם אפשרות למענה על שאלות!!! הערב גם יקנה לנו כלים, וגם יחזק בנו עצמנו את הקשר אם אלה שאינם, אך בעצם ישנם, על מנת לקבל מהם השראה, תמיכה רוחנית ואהבה במהלך חיינו. המחיר 50 ש'.

www.oryada.com/model-zehava.htm

 

 

 קו ישיר אל השמים- קשר עם נשמות וצדיקים- תיקשור,

שיחרור חסימות, והבאת מזל וברכה-

יום ב' 29.1 בשעה 20:00

מפגש עם קטי פלד, מתקשרת עם נשמות וצדיקים מגיל צעיר, מאתרת ופותחת חסימות, עין שלישית ויכולת רוחנית, ע"י כתיבת השם על דף נייר וביו-אנרגיה. בליווי התייחסות אישית ומדיטציה קבוצתית לפתיחת צ'קרות, אנרגיות והשראת מזל וברכה. המון כוח אמונה ואהבה.  40 ש'.

 

 

המספרים ומשמעותם כבחירה ולא כגזירה

הנומרולוגיה ככלי למודעות עצמית

יום ג' 30.1 בשעה 20:00

המספרים ככלי להכוונה בחיים. המספרים ושיעורי חיים בנושא של פחדים, חסימות, אתגרים והתמודדויות. משמעות מספר הגורל והשם, כשיעור, אתגר ותיקון. כיצד מחשבים מספרים חסרים ומה משמעות החוסר. מהי האנרגיה שכל שנה צופנת בחובה עבורך. מרצה בליווי הדגמות, אילי אבינר. המחיר 50 ש'.

 

 

סודות הריפוי והחיזוי בקריסטלים

יום ד'  31.1 בשעה 20:00

קריסטלים בתרבויות עתיקות: אטלנטיס, מצריים, העם היהודי וכו'. כיצד זה פועל. כיצד עושים מדיטציה, מנקים, מתכנתים, מתאימים וכו'. חיזוי בקריסטלים לייעוץ אישי ולאחרים עם הדגמות. מבוא לסדנא עם גילה בויום מ-14.2. המחיר 40 ש' שיוחזרו לנרשמים.

 

 

חוכמת המספרים המקודשים על פי ספר הזוהר

בהקשר לגורל האדם על פי תאריך לידה ושם

יום ב' 5.2 בשעה 20:00

ערב מדהים עם נפתלי פרום על ספירות, עץ החיים, מספרים ומזלות אסטרולוגיים עפ"י קבלה, יהדות וספר היצירה. צופן המספרים המקודשים: הצופן המוזר של ה-3 7 12 ועוד. אין מקריות- המספרים וגורלנו: משמעות הערך המספרי של תאריך הלידה והשם. חשיבות השם לעומת תאריך הלידה, והקשר לחוכמת האותיות שבשמות.  עובדות מפתיעות, והקשרים מעניינים עפ"י, קבלה, יהדות, ספר יצירה ועוד עם נפתלי פרום, שהתעמק בתורות מיסטיות רבות בהשוואה ליהדות. מרצה, יועץ ומחבר הספרים: כוח האותיות והשמות, ספר השמות לפי הקבלה, ללמוד מילדים, וזיווג מן השמים על פי הקבלה. ערב מדהים ורב הדגמות מובטח. מחיר ההרצאה 40 ש', שיוחזרו למשתתפים בסדנא לצפונות האותיות והשמות.

 

 

ערב לפתיחת צפונות הגורל- על פי תאריכי לידה וסודות קבליים

יום ג' 6.2 בשעה 20:00

ד"ר רמי שקלים הינו מראשוני המרצים באגודה בשנות ה-80. ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל גלגולים וכו'. מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. נתן במהלך שנת 2005 סדרה מרתקת לקבלה, וגם ייתן בשנת 2006.

בערב מיוחד זה נפגוש אותו לערב של פתיחת צפונות הגורל לפי תאריך לידה לעוזי, שם, שם האימא וסודות קבליים. חברו את נס החיים עם הגורל ועם הפוטנציאל לפי רמי, ובואו לערב מרתק בו תהיה התייחסות אישית לכל משתתף!! המחיר 50 ש'.

 

 

 אתם שואלים והסידור עונה

ערב פתיחה בסידור עפ"י שיטה קבלית עתיקה

יום ד' 7.2 בשעה 20:00

ערב מדהים עם מלי, הפותחת בסידור בשיטה ייחודית ומקבלת מידע רב כולל שמות אנשים ממשפחת השואל, קולטת מסרים מקרובים מעולם האמת, עונה על שאלות ופותרת בעיות. פועלת גם בשיטה של חישוב שם האדם והתאמתו למספר הדף המיוחד לו על פי המספור בסידור המיוחד "תהילת ישרים". תספר ותסביר על גורל לעומת מזל ובחירה לפי הקבלה, ותיתן עצות מעשיות מאוד לפרנסה, נגד עין הרע, מספרי דירות, הבאת שפע בחיים, מניעת חסימות ועוד. ערב מדהים ורב הדגמות אישיות עם הקהל. המחיר 50 ש'.

 

 

סדנא לסודות הצפונים בשמות ובאותיות

5 ימי ב' החל מ-12.2, שעה 19:00

סדנא ייחודית בת 5 מפגשים עם נפתלי פרום ללימוד הסוד הטמון באותיות העבריות ובשמות ביישומים מעשיים: אישיות האדם, ידיעת גורל, תיקון, עתיד, התאמה זוגית, בחירת שם והחלפת שם ועוד. נפתלי הינו מרצה, יועץ ומחבר הספרים: כוח האותיות והשמות, ספר השמות לפי הקבלה, ללמוד מילדים, וזיווג מן השמים על פי הקבלה.

מנושאי הסדנא:

v     משמעות כל אות ואות בשם ואופייה. אותיות דומיננטיות, פתוחות סגורות ומשמעותן.

v     ארבעת היסודות- אש, אדמה, מים ואוויר ומשמעותם, וכיצד כל אות ואות מתקשרת לאחד מהיסודות הנ"ל.

v     אותיות דין ורחמים- הניקוד מיקומו בשם ומשמעותו. אנרגיה עולה ויורדת בשם.

v     מיקום האותיות בשם- אותיות מ.ל.ך – מוח, לב, כבד. מהי משמעות האות הראשונה, האות השנייה ושאר האותיות. כמה אותיות מומלץ שיהיה בשם ומדוע.

v     תורת השמות- האם מומלץ להחליף שם. מהי המשמעות של שם המשפחה. מה נותן שם שני או שלישי. האם מומלץ לקרוא בשמות קרובים חיים או נפטרים. איזה שם מומלץ לקרוא לרך הנולד.

v     שם וגורל- מדוע כל אחד מקבל את שמו ומדוע ההורים בוחרים את השם וההשפעה על גורל הילד.

v     מציאת שורש הנשמה, היעוד בעולם ומהות תיקון הנשמה לפי השם, עפ"י תורות הקבלה. הקשר לגלגול נשמות.

v     התאמה זוגית ומהו התיקון בזוגיות עפ"י שמות ואותיות.

v     השם ותקופות גורליות בחיים. שיטה מדהימה לחישוב גילים ואירועים בחיים על פי האותיות, ללא שימוש בתאריך הלידה.

 

המחיר 580 ש'. אפשרי בתשלומים. למשתתפים באחת מהרצאות המבוא יינתן החזר של 40 ש'.

 

 

הילינג, ביו-אנרגיה, גלגול נשמות ותורת הנסתר

יום ג' 13.2 בשעה 20:00

סיבות קארמתיות למצבים בריאותיים. מה הגורם וכיצד לאתר מחלות שמקורן בהילה ובמרכזי האנרגיה. התנסות אישית, ותרגילים של שליחת אנרגיות, חישת אנרגיות. העצמת הכוח של המעגל האנרגטי. הילינג רוחני ואנרגטי. איבחון אנרגטי על הנוכחים בליווי טכניקות לכך. אפשרות לסדנא בנושא. מרצה אמנון אריאלי, שסבל מבעיות רבות ונרפא ממצבים קשים. הירצה באגודה והעביר סדנאות בתחילת שנות ה-90. המחיר 40 ש'.

 

 

סדנא לסודות החיזוי בקריסטלים ואבני חן

4 מפגשים בהנחיית  גילה בויום-

ימי ד' החל מ: 14.2 בשעה 18:00

תכונות כל אבן והצירופים ביניהם. צורות שונות של הנחת אבנים ופירושם. החושן כאמצעי קדמון לקריאה - תוך בניית מודל דמוי חושן אישי. "אבנים מספרות"- קבלת תשובות בתיקשור. המחיר  480 ש'. מחיר סט של כ-50 אבנים 150 ש', השלמת אבנים במחיר  5 ש' לאבן.

 

 

ערב חיבור נשמה לפי אנרגית הריפוי של "אור המגן דוד"

שיטת רייקי ייחודית לפי היהדות

יום ב' 19.2 בשעה 20:00

רה-אלי קמחי, מורה, מעצבת, וממקצועות הניהול ומדעי החברה, עוסקת בתחום הריפוי מזה 10 שנים. היא רייקי מסטר בגישה המסורתית וקיבלה בתיקשור ממדריכים רוחניים את הקשר למקורות היהודיים ופיתחה שיטת רייקי לפי היהדות. פיענחה את סוד השימוש של אבותינו והכוהנים והלוויים באנרגיות ריפוי ועשיית ניסים בסיפורי התורה ובבית המקדש. מאז היא מטפלת ומלמדת שיטה ייחודית זו בשם "אור המגן דוד", הכוללת 65 סמלים מהמקורות שפועלים ברמה הפיזית,  הנפש, הנשמה והסביבה.  מעבירה סדנאות של 4 רמות של "אור המגן דוד", פרחי באך, ריברסינג, עץ החיים, היפנוזה רוחנית, הרמוניה ותיקשור.

בערב תציג את השיטה, ותעביר מדיטציית ריפוי לאיזון אנרגטי, ואיזון הצ'קרות ובכן במידת האפשר תעביר מסרים אישיים. המחיר 40 ש' שיוחזרו למשתתפים בסדנת אור המגן דוד. מי שירצה להירשם לסדנא ישירות ניתן לפנות לאגודה ולקבל גם הנחה זו.

 

 

החיים במשל, בסיפור ובסמל

ערב רב עניין וקס"מ- קלפי סיפור מטאפוריים

למפגש עם הילד הפנימי שבתוכנו

יום ג' 20.2 בשעה 20:00

ערב להתנסות בקלפים מיוחדים ביותר- עתירי דמיון ומעלי אסוציאציות היכולים לשמש כקלפי נפש, למסע פנימי של גילוי עצמי. טובים גם מאוד לפיתוח יצירתיות, התפתחות אישית ומקצועית, ואינטראקציה בינאישית. הערב יתבסס על קלפי OH המכילים סדרת תמונות ומילים, וקלפי מיתוס העוסקים בדמיון, חלום ומיתוס. מנחה עופרה פוסטר שהייתה 25 שנה מנהלת משאבי אנוש ורווחה, וכיום מנחת קבוצות מוסמכת ומעבירה סדנאות בדמיון מודרך, קלפי קס"מ וציור אינטואיטיבי. תעביר ערב מרתק המשלב הרפיה, מדיטציה ומסע של דמיון מודרך שממנו עולים מסרים בשילוב עם הקלפים. המחיר 45 ש'.

 

 

 

ערב של הילינג, אור וחניכה רוחנית-

עם עמי אחראי "שנחטף" על ידי חוצנים

יום ב' 26.2 בשעה 20:00

עמי אחראי, בעל מוסך מהקריות, נסע לכיוון חיפה לפני יום כיפור של שנת 1987, ובכניסה לחיפה, בקרבת המכון לחקר הימים, בשעה 22:00 השתנו חייו לחלוטין! הוא ראה חישוק של אור, יורק ברקים וגיצים מרחף מעל הקרקע ברעש עצום. הוא עצר את רכבו וירד להתבונן, ואחר כך מצא עצמו לפתע ברכב, מבלי לדעת כיצד וכמה זמן חלף. מספר ימים לאחר מכן כאשר שב למקום הוא מצא שם שטח שדה שרוף לחלוטין בצורת עטלף, וחומר אפור על הקרקע, שכאשר נגע בו חש כאבים בכל הגוף. בבדיקה במעבדות אוניברסיטת תל-אביב, נמצא שיש בו תערובת מתכות וסיליקון שלא ניתנים להפקה על פני כדור הארץ, ותגובה מגנטית מוזרה ביותר.

עד היום עמי לא מבין מה אירע באותו הלילה, וההנחה היא שהוא נחטף, וכמקובל במקרים כאלה, סבל מזמן אבוד, והתחיל לפתח כישורים רוחניים ואנרגטיים בלתי רגילים. הוא חש בעוצמות אור ואנרגיה בלתי רגילים מהידיים ומהמצח, ובראיה על-חושית הוא מתקשר אותיות וסמלים מקודשים. כל מי שבא עמו במגע, חש ריפוי וקפיצת מדרגה ביכולות רוחניות, ועמי חש שהיעוד שלו הינו להעביר את בשורת האור.

הערב יכלול ריפוי, מדיטציה, הן בקבוצה והן באמצעות מיטת טיפולים וכמו כן תיקשור והעברה של אנרגיות אור. חוויה בלתי נשכחת מובטחת. המחיר 40 ש'.

 

 

אחוז ברוח ואל תרפה מחיי עולם המעשה וחווית הנפש

3 מפגשי הכנה למודעות העידן החדש

עם המרפא והמדיום ארנון ברנדיס

קיבלנו תגובות מעולות על הערבים בהנחיית ארנון ברנדיס, שנתן כבר מספר הרצאות ולכן החלטנו להביא סדרה של 3 ערבים נוספים, קשורים וגם נפרדים!

סדרה של 3 מפגשי אימון אישיים אנרגטיים ורוחניים (קאוצ'ינג אנרגטי) לשיפור אפקטיביות בחיי היומיום בשילוב עם חיי הרוח. המפגשים יכללו טכניקות למפגש עם האני העצמי ולהדמיה ברמה גבוהה, מדיטציות, תרגילים אנרגטיים, תרגילי נשימה, שיטות תנועה ועוד, לייעול אישי בביצוע מטלות יומיומיות ושיפור יכולות אישיות במערכות אישיות, יחסי עבודה, זוגיות משפחה, שיחרור מדפוסים מעכבים, והרחבת המודעות והיכולת להתפתחות רוחנית ולתיקשור.

 

המפגשים יכללו עבודה אישית וקבוצתית וגם איבחון ותיקשור אישיים לנוכחים בהקשר לנושא הערב!

מחיר כל ערב 50 ש' וניתן לבוא לכל ערב בנפרד

 

קשר גוף-נפש ואנרגיה- יום ג' 27.2 בשעה 20:30

המפגש הראשון יוקדש להזרמת אנרגיה בגוף על ידי תרגילי נשימה מיוחדים וטכניקת שיחרור מחסימות, בשילוב עם הדמיה. יאבחן על הנוכחים את הרקע לבעיה, ובמה צריך לטפל, איבחון לנקודת תורפה בגוף, ומה המקור - פיזי או רגשי וכו'. המחיר 50 ש'.

 

 

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר"

מעגל מסרים לקשר עם נשמות מעולם האמת

יום ד' 28.2  בשעה 20:00

"הם איתנו לאורך כל הדרך רק ממקום אחר", אלו מילותיה של זהבה אביגדור המשמשת כמדיום לתיקשור עם עולם הנשמות. עבדה כמורה משך שנים רבות, עד אשר לפני כשנתיים נפתח לגביה צוהר חדש לעולם הרוחני ונוצר הקשר בינה לבין עולם האמת, ומאז היא יועצת ומעבירה הרצאות וסדנאות בנושא בכל רחבי הארץ, ורואה בכך שליחות. בערב  נתכנס במעגל ונערוך מדיטציה, וניפגש עם אלה האהובים עלינו מעולם האמת, וישויות ומדריכים רוחניים. זהבה תעביר מסרים לנוכחים, עם אפשרות למענה על שאלות!!! הערב גם יקנה לנו כלים, וגם יחזק בנו עצמנו את הקשר אם אלה שאינם, אך בעצם ישנם, על מנת לקבל מהם השראה, תמיכה רוחנית ואהבה במהלך חיינו. המחיר 50 ש'.

www.oryada.com/model-zehava.htm

 

 

קחו את החיים ברצינות אבל את עצמכם בצחוק

יום ב' 5.3 בשעה 20:00

ערב סדנת צחוק בהנחיית אילי אבינר, בוגרת סדנאות מודעות, משחק ותיאטרון ומנחה סדנאות צחוק, נומרולוגיה ומודעות עצמית ובעלת האתר www.ili7.com. לחזור ולהתחבר לשמחה, שיחרור הילד הפנימי שבנו. ההומור וחשיבותו הרבה לבריאות, וכאמצעי להגשמת מודעות ומטרות בחיים. בערב מלא הומור וצחוק, נתנסה באילתור, משחק, תנועה, ודרכים להתמודדות עם מצבים אתגריים בחיים. המחיר 50 ש'.

 

 

קו ישיר אל השמים- קשר עם נשמות וצדיקים- תיקשור,

שיחרור חסימות, והבאת מזל וברכה-

יום ב' 12.3 בשעה 20:00

מפגש עם קטי פלד, מתקשרת עם נשמות וצדיקים מגיל צעיר, מאתרת ופותחת חסימות, עין שלישית ויכולת רוחנית, ע"י כתיבת השם על דף נייר וביו-אנרגיה. בליווי התייחסות אישית ומדיטציה קבוצתית לפתיחת צ'קרות, אנרגיות והשראת מזל וברכה. המון כוח אמונה ואהבה.  40 ש'.

 

 

 

ערב של הילינג, אור וחניכה רוחנית-

עם עמי אחראי "שנחטף" על ידי חוצנים

יום ב' 19.3 בשעה 20:00

עמי אחראי, בעל מוסך מהקריות, נסע לכיוון חיפה לפני יום כיפור של שנת 1987, ובכניסה לחיפה, בקרבת המכון לחקר הימים, בשעה 22:00 השתנו חייו לחלוטין! הוא ראה חישוק של אור, יורק ברקים וגיצים מרחף מעל הקרקע ברעש עצום. הוא עצר את רכבו וירד להתבונן, ואחר כך מצא עצמו לפתע ברכב, מבלי לדעת כיצד וכמה זמן חלף. מספר ימים לאחר מכן כאשר שב למקום הוא מצא שם שטח שדה שרוף לחלוטין בצורת עטלף, וחומר אפור על הקרקע, שכאשר נגע בו חש כאבים בכל הגוף. בבדיקה במעבדות אוניברסיטת תל-אביב, נמצא שיש בו תערובת מתכות וסיליקון שלא ניתנים להפקה על פני כדור הארץ, ותגובה מגנטית מוזרה ביותר.

עד היום עמי לא מבין מה אירע באותו הלילה, וההנחה היא שהוא נחטף, וכמקובל במקרים כאלה, סבל מזמן אבוד, והתחיל לפתח כישורים רוחניים ואנרגטיים בלתי רגילים. הוא חש בעוצמות אור ואנרגיה בלתי רגילים מהידיים ומהמצח, ובראיה על-חושית הוא מתקשר אותיות וסמלים מקודשים. כל מי שבא עמו במגע, חש ריפוי וקפיצת מדרגה ביכולות רוחניות, ועמי חש שהיעוד שלו הינו להעביר את בשורת האור.

הערב יכלול ריפוי, מדיטציה, הן בקבוצה והן באמצעות מיטת טיפולים וכמו כן תיקשור והעברה של אנרגיות אור. חוויה בלתי נשכחת מובטחת. המחיר 40 ש'.

 

 

ערב לפתיחת צפונות הגורל- על פי תאריכי לידה וסודות קבליים

יום ג' 20.3 בשעה 20:00

ד"ר רמי שקלים, הינו מראשוני המרצים באגודה בשנות ה- 80. ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, מחברם של 12 ספרים בתחומי הגות ישראל, קבלה, חלומות, מזל, גלגולים וכו'.  מגיש בתוכניות רדיו וטלוויזיה, מרצה, מלמד ויועץ בעזרת הנומרולוגיה והקבלה. נתן במהלך שנת 2005 סדרה מרתקת לקבלה, וגם ייתן בשנת 2006.

בערב מיוחד זה נפגוש אותו לערב של פתיחת צפונות הגורל לפי תאריך לידה לועזי, שם, שם האימא, וסודות קבליים. חברו את נס החיים עם הגורל ועם הפוטנציאל לפי רמי, ובואו לערב מרתק בו תהיה התייחסות אישית לכל משתתף!! המחיר 50 ש'.

 

 

 אתם שואלים והסידור עונה

ערב פתיחה בסידור עפ"י שיטה קבלית עתיקה

יום ד' 21.3 בשעה 20:00

ערב מדהים עם מלי, הפותחת בסידור בשיטה ייחודית ומקבלת מידע רב כולל שמות אנשים ממשפחת השואל, קולטת מסרים מקרובים מעולם האמת, עונה על שאלות ופותרת בעיות. פועלת גם בשיטה של חישוב שם האדם והתאמתו למספר הדף המיוחד לו על פי המספור בסידור המיוחד "תהילת ישרים". תספר ותסביר על גורל לעומת מזל ובחירה לפי הקבלה, ותיתן עצות מעשיות מאוד לפרנסה, נגד עין הרע, מספרי דירות, הבאת שפע בחיים, מניעת חסימות ועוד. ערב מדהים ורב הדגמות אישיות עם הקהל. המחיר 50 ש'.

 

בנימה אישית

טרם ראיתי מימי יכולת תיקשור כל כך גבוהה! ב-22.3.06 קיבלה מלי 2 שמות של אנשים שלא היא ולא אני הכרנו. קליינטיות שהיו אמורות להגיע אלי לייעוץ! היא קיבלה רק שם פרטי ושם משפחה. ידעה הכל: כמה ילדים, שמות שלהם, תארה את הבתים של אחת מהן כולל הבית של אחותה, מנתה בשמות של קרובי משפחה שהם בעולם האמת, וזה היה מדהים. היא אחת מהמתקשרות הטובות שקיימות כיום!

 

 

פתחים ושערים בזמן

12 הימים שלפני הפסח, כשער לתיקון לשנה כולה

ערב לגילוי התיקון, שורש הנשמה ועבודה על קבלת העצמי והאחר

יום ג' 25.3 ערב ז' בניסן בשעה 20:00

שנים עשר הימים הראשונים של חודש ניסן מיוחדים ביותר. כל יום מייצג חודש מסוים בגלגל המזלות. כל יום הוא כנגד חודש שלם, ובכל יום עלינו לעשות תיקון על פני החודש כולו, כאשר ליל הסדר של פסח הוא כבר היציאה לחירות מכל מה שכל אחד מהימים האלו ייצג! כלומר, ניסן הוא חודש פריצת הדרך, ובו מתגלה הכוח המאפשר לנו להשתחרר מכבלי השיעבוד וההתמכרות, כאשר חג הפסח מקורו בהבנה שהחרות האמיתית מתחילה מהמחשבה ומהנפש, ורק אז מתבטאת במציאות גשמית. לכן סדר הפסח הוא הסדר שיש להכניס לחיים ואל ההבנה שהכול הוא ברצון להגיע לשלמות ופיוס פנימי.

בערב ז' בניסן נתכנס לעבודה על מידת הענווה לעומת הערך העצמי, ועל כיצד לשתף את האחר בחיינו. זאת כיאה ליום ה-6 וה-7 במניין 12 הימים, עפ"י מסר יום בתולה ומאזניים.

בערב זה נגלה כיצד להתחבר לכוח המאפשר להשתחרר מפחדים ומחרדות שלהם השתעבדנו ואנו משתעבדים בכל יום ויום כלפי עצמנו וכלפי אחרים.

לצורך חישוב התיקון ושורש הנשמה, העבירו פרטי לידה ושם האימא.

מנחה יצחק שמרון שיעשה שימוש בהתכוונויות, מסרים אישיים למשתתפים על ידי תיקשור עם רבי מאיר בעל הנס, למידת ע"ב השמות הרלוונטיים והשימוש בהם, מושגים בעליה רוחנית, פתיחת אנרגיות, והעברת אנרגיות ריפוי.  המחיר 50 ש'.